چند نکته کلیدی در باره فریت بار به ساسکاتون در کانادا

فریت بار راه و رسمی دارد. آن هم ارسال بار به شهری مثل ساسکاتون در کانادا. اگر مسافر یا مهاجر ساسکاتون هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین المللی جان جی. دیفن بیکر، در شهر ساسکاتون، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما قواعدش را می دانیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی  تا شهر ساسکاتون در کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در "ارسال بار به ساسکاتون" یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به ساسکاتون، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به ساسکاتون صادر خواهد شد. 
 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته بندی تخصصی بار برای فریت بار به شهر ساسکاتون؛
  • حمل اضافه بار مسافری به ساسکاتون کانادا؛
  • ارسال هوایی لوازم منزل به شهر ساسکاتون؛
  • فریت بار تجاری به ساسکاتون.
 

مدارک لازم در پروسه فریت بار به ساسکاتون از باربری فرودگاه امام خمینی

 
همراه داشتن بلیط و پاسپورت برای هر مسافر در هر مرحله از سفر بسیار ضرورت دارد. اگر تاجر هستید و بارتان کم حجم است نز به مدارک شناسایی و کارت بازرگانی احتیاج دارید، در هر صورت فریت بار با هواپیما برای حمل بار تجاری و یا شخصی شما مقرون به صرفه استاگر هم در صدد ارسال بار برای عزیزان خود هستید و بلیط و پاسپورتی ندارید ، شرکت فریت باروکارگو سفیران در رفع این مشکلات یاریتان می کند. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به ساسکاتون فریت کنید.
اگر شما صرفا تاجر یا بازرگانی هستید که به فریت بار تجاری نیاز دارید و مثلاً اگر قصد ارسال فرش به ساسکاتون را دارید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجرید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای بدون کارت بازرگانی هستید، شرکت فریت باروکارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به ساسکاتون این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر ساسکاتون نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر ساسکاتون فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به ساسکاتون، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه در اختیار شما قرار خواهد داد. به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است و مانعی ندارد.
 
رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به ساسکاتون حدود چهار یا پنج روز بعد به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت ارسال بار به ساسکاتون

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوعی در صنعت حمل بار هوایی جهت "فریت بار به ساسکاتون" است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را دربر می گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به ساسکاتون را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر "حمل بار به ساسکاتون" چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی بار به ساسکاتون

 
ضرورت بسته بندی درست و اصولی بر کسی پوشیده نیست. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را تحویل نمی گیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی استفاده شده برای بار شما جهت فریت بار به ساسکاتون و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شوند و مدارک معتبر سمپاشی همراه بارنامه شما باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه بین المللی جان دیفن بیکر، در شهر ساسکاتون از بین خواهد رفت.
پس باید به سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به ساسکاتون اهیت بدهید.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به ساسکاتون

 
هزینه فریت بار به ساسکاتون حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. اگر مسافر ساسکاتون هستید و اضافه بار دارید، شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر به دنبال راه مقرون به صرفه می گردید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم اصولی بسته بندی می نماییم. سپس ضمن حمل به قسمت بار فرودگاه امام خمینی، امور گمرکی را سامان می دهیم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد، بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به ساسکاتون (مناسب ترین نرخ فریت بار به ساسکاتون) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به ساسکاتون، ارسال بار به ساسکاتون به صورت تجاری

 
بیشتر بار تجاری فریت شده به ساسکاتون، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به کانادا را دارد و آماده خدمت رسانی به شماست. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به ساسکاتون را دارید، با ما تماس بگیرید تا از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهر هایا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به ساسکاتون بهره مند شوید.
 

د) فریت بار لوازم منزل به ساسکاتون، حمل هوایی اسباب منزل به ساسکاتون

 
بسته بندی لوازم مرحله حساسی است. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل سابقه طولانی در حمل بار به ساسکاتون دارد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به ساسکاتون فرستاده میشود.
 

خدمات دیگر فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به ساسکاتون

  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به ساسکاتون : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به ساسکاتون
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه : شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک : بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به ساسکاتون احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به ساسکاتون با بهترین نرخ حمل باربه ساسکاتون و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه بین المللی جان جی. دیفن بیکر، در شهر ساسکاتون در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه ساسکاتون، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر ساسکاتون براساس شماره تلفن درج شده در بارنامه با شما تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر ساسکاتون را اعلام می کنند. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست.
 توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
بطور معمول ماموران ایرلاین ها حساسیت زیادی در برقراری تماس با شما ندارند. پس لازم است که خودتان پیگیر بار ارسالی خودتان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را بررسی کنید. وقتی از رسیدن بارتان به فرودگاه ساسکاتون مطمئن شدید می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید.
ترخیص و تحویل بار به ساسکاتون تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به ساسکاتون در مبدا ندارد. البته این مبالغ ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین شرکت های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به ساسکاتون کانادا

ساسکاتون، بزرگ‌ترین شهر استان ساسکاچوان کانادا است و در دو طرف رود ساسکاچوان در امتداد بزرگ ‌راه Trans-Canada Yellow Head Highway قرار دارد. از همان زمان که در سال 1882 بنا شد، با عنوان یک کلونی میانه ‌رو و  قطب اقتصادی و فرهنگی منطقه شناخته شد . جمعیت منطقه کلان‌شهر ساسکاتون نیز حدود سیصد هزار نفر گزارش‌شده است که در رتبه هفدهم کلان‌شهرهای کانادا قرار می‌گیرد. ساسکاتون را بیشتر با دانشگاه ساسکاچوان می‌شناسیم. این شهر هشت گذر رودخانه‌ای دارد و نام مستعار  پاریس چمن‌زارها و شهر پل را به خود اختصاص داده است. مسافرت، تحصیل، مهاجرت یا  تجارت در ساسکاتون با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، بسیار آسان خواهد بود.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به ساسکاتون

نرخ ارز جهت ارسال بار از ساسکاتون به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساسکاتون به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساسکاتون به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساسکاتون به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار به ساسکاتون از طریق فرودگاه بین المللی جان دیفنبکر

محمولات هوایی ارسال شده به ساسکاتون کانادا

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ساسکاتون

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ساسکاتون

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر ساسکاتون
SASKATOON WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد فرستادن بار به ساسکاتون بصورت هوایی

پس از تحویل بار به ترمینال کارگو فرودگاه امام، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت مدارک بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.
برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.