چند نکته کلیدی در باره فریت بار به سنت جان

چقدر با فریت بار و قواعد آن آشنایید؟ اگر مسافر یا مهاجر سنت جان هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین اللملی سنت جان، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما قواعدش را می دانیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی تهران تا شهر سنت جان در کشور کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:  88830215
 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در "ارسال بار به سنت جان" یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به سنت جان، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار هوایی به سنت جان صادر خواهد شد. 
 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر سنت جان؛
  • حمل اضافه بار مسافری به سنت جان کانادا؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر سنت جان؛
  • فریت بار تجاری به سنت جان در کانادا.
 

مدارک لازم جهت فریت بار به سنت جان از باربری فرودگاه امام خمینی

 
همراه داشتن بلیط و پاسپورت برای هر مسافر در هر مرحله از سفر ضروری است. در صورتی که مسافر و یا تاجر هستید در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتما به بلیط و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکلات را حل می کند. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به سنت جان فریت کنید.
اگر شما صرفا تاجر هستد یا بازرگانی هستید که به فریت بار تجاری نیازدارید و مثلاً قصد ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به سنت جان را دارید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به سنت جان این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر سنت جان نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر سنت جان فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین قیمت ارسال بار به سنت جان، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است و مانعی ندارد.
 
اگر بدانید بطور معمول مدت زمان رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به سنت جان حدود چهار یا پنج روز است، تکلیفتان روشن می شود.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت ارسال بار و فریت بار به سنت جان

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی  جهت ارسال هوایی بار به سنت جان است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل  شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندیجهت "فریت بار به سنت جان" را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر "حمل بار به سنت جان" چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به سنت جان

 
بی شک همه از اهمیت فرایند بسته بندی بار در  جابه جایی کالا مطلع اند. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به سنت جان و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه بین اللملی سنت جان معدوم می گردد.
لذا سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به سنت جان بسیار مهم است.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به سنت جان

 
هزینه فریت بار به سنت جان حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. در صورتی که عازم سنت جان هستید و بار شما دارای وزنی بیش از مقدار مجاز است، شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به سنت جان (مناسب ترین نرخ فریت بار به سنت جان) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) ارسال کارگو به سنت جان، ارسال بار به سنت جان به صورت تجاری

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به سنت جان، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به کانادا دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به سنت جان را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به سنت جان بهره مند شوید.
 

د) فریت بار لوازم منزل به سنت جان، حمل هوایی اسباب منزل به سنت جان

 
باید گفت در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی موضوع مهم تلقی می شود. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به سنت جان است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می-کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به سنت جان فرستاده می شود.
 

سایر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به سنت جان

 
  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سنت جان : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل بما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به سنت جان
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه : شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک : بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به سنت جان احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به سنت جان با بهترین نرخ حمل باربه سنت جان و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه بین اللملی سنت جان در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه سنت جان، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر سنت جان با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر سنت جان را اعلام مینماید. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. 
 
توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
تصور نکنید ایرلاین ها سخت در پی تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان هستند. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه سنت جان می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به سنت جان تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به سنت جان در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به سنت جان در کانادا

سنت جان، شهری در ایالت نیوبرانزویک کانادا است  و با جمعیت حدود صد و سی هزار نفر، بزرگ‌ترین شهر این ایالت است. ایالت نیوبرانزویک در شرق کشور کانادا ،  ایالت ساحلی به‌ شمار می‌آید. شهر سنت جان نیز از جمله شهرهای ساحلی این ایالت است. طبیعت بسیار زیبا و بکر سنت جان، سالانه گردشگران  زیادی را به این شهر جذب می‌کند. در این شهر به ‌طور مساوی مردم به زبان فرانسه و انگلیسی سخن می گویند. شهر سنت جان به مهمان ‌نوازی شهرت دارد و مردم این شهر به ‌شدت به هویت محل زندگی خود افتخار می‌کنند. اگر سنت جان را برای مسافرت ، مهاجرت ، ادامه تحصیل یا تجارت انتخاب کرده اید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به سنت جان

نرخ ارز جهت ارسال بار از سنت جان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سنت جان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سنت جان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سنت جان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
یکم فروردین 1403

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار به سنت جان از طریق فرودگاه بین‌المللی این شهر

محمولات هوایی ارسال شده به سنت جان در کانادا

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به سنت جان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سنت جان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر سنت جان
ST. JOHN'S WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد فرستادن بار به سنت جان بصورت هوایی

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.