چند نکته کلیدی در باره فریت بار به مونترال کانادا

فریت بار راه مطمئنی برای ارسال بارهای مسافران شهر مونترال است. پس اگر مسافر یا مهاجر مونترال هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین المللی مونترال-ترودو، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما قواعدش را می دانیم. شرکت فریت باروکارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی تهران تا شهر مونترال کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر  در مورد فریت بار با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید  :  88830215
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در "ارسال بار به مونترال" یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به مونترال، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار به مونترال صادر خواهد شد. 
 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته بندی تخصصی بار جهت حمل هوایی به شهر مونترال؛
  • حمل اضافه بار مسافری به مونترال کانادا؛
  • ارسال هوایی لوازم منزل به شهر مونترال؛
  • ارسال بار تجاری و کارگو به مونترال.
 

مدارک لازم جهت فریت بار به مونترال از باربری فرودگاه امام خمینی

 
 چرا داشتن بلیط و پاسپورت برای هر مسافر در هر مرحله از سفر ضروری است؟ در صورتی که مسافر و یا تاجر هستید در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتما به بلیط و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکلات را از پیش رو بر می دارد. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به مونترال فریت کنید.
اگر شما صرفا تاجر هستد یا بازرگانی هستید که به ارسال هوایی بار تجاری نیازدارید و مثلاً قصد ارسال فرش به مونترال را دارید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به مونترال این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر مونترال نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر مونترال فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت باروکارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین قمت ارسال بار به مونترال، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است و مانعی ندارد.
 
یادتان باشد که بطور معمول زمان رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به مونترال حدود چهار یا پنج روز به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت ارسال بار به مونترال کانادا

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به مونترال است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی جهت "فریت بار به مونترال"  را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه برای "حمل بار به مونترال"  چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی بار به مونترال

 
بی شک همه از اهمیت فرایند بسته بندی بار در  جابه جایی کالا مطلعند. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به مونترال و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه بین المللی مونترال-ترودو معدوم می گردد.
لذا سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به مونترال بسیار مهم است.
 

ب) فریت اضافه بار مسافری به مونترال

 
هزینه فریت بار به مونترال حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. در صورتی که عازم مونترال هستید و بار شما دارای وزنی بیش از مقدار مجاز است، شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال هوایی بار به مونترال صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) ارسال بار تجاری و کارگو به مونترال

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به مونترال، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به کانادا دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به مونترال را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به مونترال بهره مند شوید.
 

د) ارسال هوایی لوازم منزل به مونترال

 
حتماً می دانید که در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی موضوع مهم تلقی می شود. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به مونترال است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می-کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به مونترال فرستاده می شود.
 

سایر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار به مونترال کانادا

 
  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به مونترال : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به مونترال
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه : شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک : بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به مونترال احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به مونترال با بهترین نرخ حمل باربه مونترال و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه بین المللی مونترال-ترودو در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه مونترال، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر مونترال با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر مونترال را اعلام می نمایند. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. 
توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
یادتان باشدباید خودتان پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه مونترال می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به مونترال تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به مونترال در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید  :  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به مونترال کانادا

مونترال، کلان‌شهری در استان کبک است. کبک سیتی پایتخت سیاسی است، اما مونترال پایتخت فرهنگی و اقتصادی کبک و ورودی اصلی به این استان است.  باید گفت مونترال، دومین شهر بزرگ کانادا، شهری با فرهنگ و تاریخ غنی و یکی از سرزنده‌ترین شهرهای آمریکای شمالی است. مونترال پس از پاریس، دومین شهر بزرگ جهان است که مردمش به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند. جمعیت مونترال حدود دو میلیون نفر و جمعیت کلان‌شهر تقریبا چهار میلیون نفر است. گاهی به مونترال،  پاریس کانادا نیز می‌گویند. مونترال از نوزده بخش بزرگ تشکیل‌شده است.  ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفر شما به‌ منظور ادامه تحصیلات عالی، تجارت یا مهاجرت به مونترال زیبا  را ، آسان می‌کنیم.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به مونترال

نرخ ارز جهت ارسال بار از مونترال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مونترال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مونترال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مونترال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار به مونترال از مسیر فرودگاه پییر الیوت ترودو شهر مونترال

محمولات هوایی ارسال شده به شهر مونترال

ارسال هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به مونترال کانادا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مونترال

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

شهر مونترال بر روی نقشه جهان
MONTREAL WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد ارسال هوایی بار به مونترال کانادا

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.