چند نکته کلیدی در باره فریت بار به هالیفاکس در کانادا

 شما تا چه حد با اصول فریت بار آشنا هستید؟ اگر مسافر یا مهاجر هالیفاکس هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین المللی استنفیلد هالیفاکس، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما راهش را می دانیم. شرکت فریت باروکارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا هالیفاکس کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای راحتی شما در ثبت درخواست فریت بار راه اندازی شده و یار شما در "ارسال بار به هالیفاکس" خواهد بود. ما در این مجموعه بار شما را از درب منزل تحویل میگیریم و پس از بسته بندی اصولی برای ارسال به هالیفاکس، امور گمرکی لازم را نیز انجام می دهیم. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به هالیفاکس صادر خواهد شد. 
 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر هالیفاکس؛
  • حمل اضافه بار مسافری به هالیفاکس کانادا؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر هالیفاکس؛
  • فریت بار تجاری و ارسال کارگو به هالیفاکس در کانادا.
 

مدارک ضروری برای فریت بار به هالیفاکس از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی

 
 حتما می دانید که همراه داشتن بلیط و پاسپورت برای هر مسافر در هر مرحله از سفر ضروری است. در صورتی که مسافر و یا تاجر هستید در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتما به بلیط و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکلات را آسان می کند. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز قادر به فریت کردن بار عزیزان خود به هالیفاکس هستید.
برای تاجران و ارسال کنندگان کالاهایی مانند فرش، مواد غذایی و صنایع دستی به هالیفاکس، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست یا اصلاً کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به هالیفاکس این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر هالیفاکس نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که فقط می خواهید بار یا سوغات برای عزیزان خود بفرستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر هالیفاکس فریت می کند و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت باروکارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به هالیفاکس، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است.
یادتان باشد که بطور معمول برای دریافت بارتان باید حدود چهار یا پنج روز منتظر بمانید.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت فریت بار به هالیفاکس

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت "فریت بار به هالیفاکس" است. منظور این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک گرفته تا لوازم منزل سنگین شما ست. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به هالیفاکس را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید.
خدمات هوایی این مجموعه در زمینه "حمل بار به هالیفاکس" :
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به هالیفاکس

 
همان گونه که می دانید مرحله بسته بندی بسیار مهم است. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورت اصولی نبودن بسته بندی بار تان، ماموران قسمت ترمینال کارگو فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به هالیفاکس و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه  بین المللی استنفیلد هالیفاکس معدوم می گردد.
لذا سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به هالیفاکس بسیار مهم است.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به هالیفاکس

 
هزینه فریت بار به هالیفاکس حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. قابل توجه مسافرین هالیفاکس با بار اضافی؛ شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می کنیم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال هوایی بار به هالیفاکس صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به هالیفاکس، ارسال بار به هالیفاکس به صورت تجاری

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به صورت حمل هوایی بار به هالیفاکس، صادر می شود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت باروکارگو سفیران، ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به کانادا ارسال می کند. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به هالیفاکس را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به ترمینال بار فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به هالیفاکس بهره مند شوید.
 

د) حمل هوایی اسباب منزل به هالیفاکس

 
در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی یعنی حمایت از بار. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به هالیفاکس است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به هالیفاکس فرستاده می شود.
 

سایر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به هالیفاکس

 
  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به هالیفاکس : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به هالیفاکس
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه : شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک : بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به هالیفاکس احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فرستادن بار به هالیفاکس با بهترین نرخ حمل باربه هالیفاکس و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه  بین المللی استنفیلد هالیفاکس در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه هالیفاکس، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر هالیفاکس با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر هالیفاکس را اعلام می نمایند. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. 
 
توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش ویژه ای برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان ندارند. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه هالیفاکس می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به هالیفاکس تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. افزون بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به هالیفاکس در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به هالیفاکس کانادا

هالیفاکس، مرکز استان نوا اسکوشیا در کاناداست. این منطقه حدود چهارصد هزا نفر جمعیت دارد. شهرداری منطقه‌ای هالیفاکس در گذشته از چهار بخش هالیفاکس، دارتموث، بدفورد و شهرداری شهرستان هالیفاکس تشکیل‌شده بود که در سال 1996 ادغام شدند. اگر قصد مسافرت، تحصیل، مهاجرت یا تجارت در هالیفاکس را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفری خوش را برایتان تدارک خواهیم دید.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به هالیفاکس

نرخ ارز جهت ارسال بار از هالیفاکس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هالیفاکس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هالیفاکس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هالیفاکس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار به هالیفاکس از طریق فرودگاه بین المللی استانفیلد

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به هالیفاکس کانادا

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به هالیفاکس

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به هالیفاکس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر هالیفاکس
HALIFAX WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد ارسال هوایی بار به هالیفاکس در کانادا

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.