ارسال بار به ونکوور کانادا با مناسبترین نرخ حمل هوایی

شاید شما هم اکنون به "فریت بار به ونکوور" کانادا فکر می کنید؟ اگر مسافر یا مهاجر ونکوور هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین المللی شهر ونکوور، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما راهنماییتان می کنیم. شرکت فریت باروکارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا شهر ونکوور در کشور کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر  در مورد فریت بار  با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید :  88830215
 
 فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در ارسال بار به ونکوور یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به ونکوور، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به ونکوور ارسال خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر ونکوور؛
  • حمل اضافه بار مسافری به ونکوور کانادا؛
  • ارسال هوایی لوازم منزل به شهر ونکوور؛
  • ارسال بار تجاری به ونکوور.
 

چه مدارکی برای فریت بار به ونکوور از باربری فرودگاه امام در تهران لازم است؟

 
حتما شنیده اید که همراه داشتن بلیط و پاسپورت برای هر مسافر ضروری است. در ارسال کالاهایتان شرکت فریت بار و کارگو سفیران این موضوعات را برطرف می کند. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به ونکوور فریت کنید.
اگر شما تاجر فرش و مواد غذایی و صنایع دستی در ونکوور هستید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
ولی اگر به هر دلیلی کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه "حمل بار به ونکوور" این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر ونکوور نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر ونکوور فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به ونکوور، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به ونکوور حدود چهار یا پنج روز به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت ارسال بار به ونکوور در کانادا شامل چه چیزهایی است؟

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت "ارسال بار به ونکوور" است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به ونکوور را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به ونکوور چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی بار به ونکوور

 
اگر کمی با اصول سفر آشنا باشید در می یابید درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نخواهند پذیرفت. اگر هم بپذیرند جوابگوی آسیب های احتمالی نخواهند بود. پس عاقلانه تر اینکه فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
سمپاشی جعبه های چوبی هم بسیار مهم است و مدارک معتبر سمپاشی نیز باید همراه بارنامه شما باشد. در صورتی که سمپاشی جعبه ها انجام نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه بین المللی شهر ونکوور معدوم خواهد شد.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به ونکوور کانادا

 
هزینه فریت بار به ونکوور حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. در صورتی که عازم ونکوور هستید و بار شما دارای وزنی بیش از مقدار مجاز است، شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به ونکوور (مناسب ترین نرخ فریت بار به ونکوور) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) ارسال کارگو تجاری به ونکوور کانادا

 
عمده بارهای تجاری شامل مواد غذایی، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت باروکارگو سفیران، در ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به کانادا سابقه ای طولانی دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به ونکوور را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به ونکوور بهره مند شوید.
 

د) حمل هوایی لوازم منزل به ونکوور، ارسال اسباب منزل به ونکوور

 
همچنان که می دانید و بارها گفته ایم، در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی موضوع مهم تلقی می شود. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت باروکارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به ونکوور است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به ونکوور فرستاده میشود.
 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت ارسال هوایی بار به ونکوور

 

  • بسته بندی تخصصی در زمینه فریت بار به ونکوور : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی برای حمل مطمئن وسایل شما به ونکوور
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه . شرکت فریت باروکارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک : بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به ونکوور احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به ونکوور با بهترین نرخ حمل باربه ونکوور و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه بین المللی شهر ونکوور در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه ونکوور، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر ونکوور با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر ونکوور را اعلام می نمایند. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
توصیه می کنیم خودتان پی گیر رسیدن بارتان باشید. چون ماموران اصرار زیادی برای یافتن شما ندارند. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه ونکوور می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به ونکوور براساس قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به ونکوور در مبدا ندارد. ولیکن مبلغ زیادی نخواهد بود. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان لازم است به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید.
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید :  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به ونکوور

 شهر شش میلیون دویست هزار نفری، بزرگ‌ترین کلان‌شهر غرب و سومین کلان‌شهر بزرگ کاناداست. این شهر واقع در گوشه جنوب غربی استان ساحلی بریتیش کلمبیا، در میان کوه‌های ساحلی و اقیانوس آرام، زیبایی خیره‌ کننده‌ای دارد. ونکوور همواره به‌عنوان یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی و مقصدی شگفت‌انگیز برای سفر است. ونکوور به سه منطقه گسترده تقسیم‌ شده است: بخش غربی، بخش شرقی و مرکز شهر. این تقسیم‌بندی آسان جغرافیایی است: هر چیزی در غرب خیابان اونتاریو است، بخش غربی، هرچه در شرق است بخش شرقی و هر چه در شمال  False Creek  قرار دارد، مرکزی نامیده می‌شود. هرکدام از این مناطق، جاذبه‌های خود را دارند، پس تا جایی که وقت به شما اجازه می‌دهد، به گشت‌وگذار بپردازید. مسافرت، تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ونکوور را با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، تجربه کنید.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به ونکوور

نرخ ارز جهت ارسال بار از ونکوور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ونکوور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ونکوور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ونکوور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر ونکوور

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به ونکوور کانادا

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ونکوور

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ونکوور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر ونکوور
VANCOUVER WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد فرستادن بار به ونکوور بصورت هوایی

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.