هر آنچه باید در باره فریت بار به وینیپگ بدانیم

فریت بار نامی آشنا برای مسافرهاست. آن هم ارسال بار به شهری مثل وینیپگ. اگر مسافر یا مهاجر وینیپگ هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه جیمز آرمسترانگ ریچاردسون وینیپگ، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما قواعدش را می دانیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از پایانه بار فرودگاه امام خمینی تهران تا شهر وینیپگ در کشور کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
تنها کافیست با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما 88830215
 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در "ارسال بار به وینیپگ" یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به وینیپگ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به وینیپگ صادر خواهد شد. 
 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر وینیپگ؛
  • حمل اضافه بار مسافری به وینیپگ کانادا؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر وینیپگ؛
  • فریت بار تجاری به وینیپگ در کانادا.
 

مدارک لازم جهت فریت بار به وینیپگ از باربری فرودگاه امام خمینی

 
 آیا همراه داشتن پاسپورت و بلیط برای هر مسافر در هر مرحله از سفر ضروری است. در صورتی که مسافر و یا تاجر هستید در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی حتما به مدارک شناسایی و بازرگانی نیاز دارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکلات را برطرف می کند. در صورت نیاز به ارسال بار برای عزیزان خود در وینیپگ شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به وینیپگ فریت کنید.
اگر شما صرفا تاجر هستد یا بازرگانی هستید که به فریت بار تجاری نیازدارید و مثلاً قصد ارسال فرش به وینیپگ را دارید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به وینیپگ این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر وینیپگ نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر وینیپگ فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت باروکارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به وینیپگ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است و مانعی ندارد.
 
معمولاً مدت زمان رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به وینیپگ حدود چهار یا پنج روز است.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت ارسال بار به وینیپگ کانادا

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت "فریت بار به وینیپگ" است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل  شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به وینیپگ را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر "حمل بار به وینیپگ"  چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی بار به وینیپگ

 
بی شک همه از اهمیت فرایند بسته بندی بار در  جابه جایی کالا مطلع اند. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به وینیپگ و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه جیمز آرمسترانگ ریچاردسون وینیپگ معدوم می گردد.
لذا سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به وینیپگ بسیار مهم است.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به وینیپگ

 
هزینه فریت بار به وینیپگ حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. در صورتی که عازم وینیپگ هستید و بار شما دارای وزنی بیش از مقدار مجاز است، شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به وینیپگ (مناسب ترین نرخ فریت بار به وینیپگ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) ارسال کارگو به وینیپگ

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به وینیپگ، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به کانادا دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به وینیپگ را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به وینیپگ بهره مند شوید.
 

د)  حمل هوایی اسباب منزل به وینیپگ

 
همچنان مطلعید در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی موضوع مهم تلقی می شود. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به وینیپگ است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می-کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به وینیپگ فرستاده می شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار به وینیپگ

 
  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به وینیپگ : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل بما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به وینیپگ
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه : شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک : بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به وینیپگ احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به وینیپگ با بهترین نرخ حمل باربه وینیپگ و دریافت رزرو کتبی باراز هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در فرودگاه جیمز آرمسترانگ ریچاردسون وینیپگ در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه وینیپگ، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر وینیپگ با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر وینیپگ را اعلام مینماید. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. 
 
توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
بطور معمول ماموران ایرلاین ها برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان تلاش خاصی نخواهند نمود. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه وینیپگ می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به وینیپگ تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به وینیپگ در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به وینیپگ در کانادا

وینیپگ، در غرب کشور کانادا و در استان منیتوبا واقع شده است. جمعیت وینیپگ در حدود هفتصد هزار نفر است .این شهر مرکز ایالت منیتوبا و از مراکز مهم صنعتی، مالی، کشاورزی، ترابری و آموزشی و هشتمین شهر بزرگ  کانادا به شمار می رود . وینیپگ به دلیل موقعیت ترابری اش ، به دروازه غرب شهرت یافته است و در قدیم  آن را  چشم و چراغ ممالک محروسه و قلب قاره می نامیدند . وینیپگ  به سرمای شدید در فصل زمستان معروف است ، اما تابستان‌های این شهر هوای خنک و ملایمی دارد ؛ به همین دلیل در فصل  تابستان این شهر میزبان فستیوال‌های فرهنگی و هنری گوناگونی است . چهار دانشگاه مطرح در غرب کشور کانادا شامل: دانشگاه منیتوبا، دانشگاه وینیپگ، دانشگاه سنت بونیفاس و دانشگاه منونایت‌های، به این شهر چهره ای علمی بخشیده است. دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در این  دانشگاه ها به تحصیلات آکادمیک مشغولند. مسافرت ، مهاجرت ، ادامه تحصیل یا تجارت در وینیپگ را با  ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، تجربه کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به وینیپگ

نرخ ارز جهت ارسال بار از وینیپگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از وینیپگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از وینیپگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از وینیپگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار هوایی به وینیپگ از فرودگاه بین المللی جیمز آرمسترانگ ریچاردسون

محمولات هوایی ارسال شده به وینیپگ

ارسال هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به وینیپگ کانادا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به وینیپگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر وینیپگ
WINNIPEG WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد ارسال هوایی بار به وینیپگ در کانادا

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید