چند نکته کلیدی در باره فریت بار به کلگری در کشور کانادا

از فریت بار و قواعدش چه می دانید؟ آن هم ارسال بار به شهری مثل کلگری در کانادا. اگر مسافر یا مهاجر کلگری هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین المللی کلگری، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما قواعدش را می دانیم. شرکت فریت باروکارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از پایانه هوشمند بار فرودگاه خمینی  تا شهر کلگری در کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر در رابطه با فریت بار ،  با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در "ارسال بار به کلگری" یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به کلگری، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار هوایی به کلگری صادر خواهد شد. 
 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
  • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال هوایی بار به شهر کلگری؛
  • حمل اضافه بار مسافری به کلگری کانادا؛
  • حمل هوایی لوازم منزل به شهر کلگری؛
  • ارسال گارگو و بار صادراتی به کلگری.
 

مدارک لازم جهت فریت بار به کلگری از باربری فرودگاه امام در تهران

 
همراه داشتن بلیط و پاسپورت در هر سفر ضروری است. در صورتی که مسافر و یا تاجر هستید در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتما به بلیط و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران در رفع این مشکلات می کوشد. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به کلگری فریت کنید.
اگر شما صرفا تاجر هستد یا بازرگانی هستید که به ارسال هوایی بار تجاری نیازدارید و مثلاً قصد ارسال فرش به کلگری را دارید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به کلگری این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر کلگری نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر کلگری فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت باروکارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به کلگری، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است و مانعی ندارد.
 
یادتان باشد که به طور معمول مدت زمان رسیدن بارهای مسافری و تجاری از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به شهر کلگری در کانادا حدود چهار یا پنج روز به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت ارسال هوایی بار به کلگری کانادا

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل و نقل،  جهت "فریت بار به کلگری" است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی جهت  ارسال هوایی بار به کلگری را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر "حمل بار به کلگری" چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی بار به کلگری

 
بی شک همه از اهمیت فرایند بسته بندی بار در  جابه جایی کالا مطلعند. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به کلگری و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه بین المللی کلگری معدوم می گردد.
لذا سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به کلگری بسیار مهم است.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به کلگری

 
هزینه فریت بار به کلگری حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. در صورتی که عازم کلگری هستید و بار شما دارای وزنی بیش از مقدار مجاز است، شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به کلگری (مناسب ترین نرخ فریت بار به کلگری) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) فرستادن کارگو تجاری به کلگری در کانادا

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به کلگری، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به کانادا دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به کلگری را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به کلگری بهره مند شوید.
 

د) حمل هوایی اسباب منزل به کلگری

 
باید بدانید که در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی موضوع مهم تلقی می شود. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به کلگری است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به کلگری فرستاده می شود.
 

سایر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار به کلگری کانادا

 
  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به کلگری : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به کلگری
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه : شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک : بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به کلگری احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به کلگری با بهترین نرخ حمل بار به کلگری و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه بین المللی کلگری در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه کلگری، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر کلگری با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر کلگری را اعلام می نمایند. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. 
توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
تلاش ماموران ایرلاین برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان موقت است. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه کلگری می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به کلگری تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به کلگری در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به کلگری در کانادا

در جنوب غربی کشور کانادا و در جنوب استان آلبرتا قرار دارد. این شهر در فاصله هشتاد کیلومتری شرق رشته‌کوه‌های راکی و در منطقه کوهپایه‌ای بنا شده است. از نظر آب و هوایی، شهر کلگری آب و هوایی سرد و خشک دارد. حداکثر درجه حرارت، در تابستان بیست درجه سانتی‌گراد است. همچنین در طول زمستان اغلب دمای هوا به منفی سی درجه سانتی‌گراد می‌رسد، اما در طول زمستان، بادهایی گرم و خشک از روی رشته‌کوه‌های راکی به سمت کلگری می‌وزند که این باد، شینوک  نامیده می‌شود. شهر کلگری با جمعیتی بالغ‌بر یک میلیون نفر، یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای کانادا و پرجمعیت‌ترین شهر استان آلبرتا به شمار می‌رود. از جاذبه‌های اصلی این شهر، رودخانه بو است که از مرکز شهر کلگری می‌گذرد و به‌عنوان نماد گردشگری شهر به شمار می‌آید. مردم شهر کلگری روزمره به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، اما کارمندان دولتی موظف‌اند به زبان فرانسه نیز تسلط داشته باشند. این شهر یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی کشور کانادا به شمار می‌آید و مرکز انرژی و فعالیت‌های نفتی در شمال قاره آمریکاست. شهر کلگری به خاطر رونق اقتصادی، به‌ ویژه در نفت و گاز، تمایز اقتصادی فراوانی با شهرهای دیگر دارد و از جمله شهرهای ثروتمندی است که کیفیت زندگی شهروندان در آن نسبت دیگر شهرهای کانادا بالاتر است. اگر قصد مسافرت، تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در شهر کلگری را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، امکان این سفر را برای شما فراهم می‌کنیم.

به روزترین اطلاعات فریت بار به کلگری

نرخ ارز جهت ارسال بار از کلگری به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کلگری به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کلگری به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کلگری به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار به کلگری از طریق فرودگاه بین المللی این شهر

محمولات هوایی ارسال شده به کلگری کانادا

حمل هوایی بار از تمامی نقاط ایران به کاگری در کانادا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کلگری

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر کلگری
CALGARY WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد فریت بار به کلگری در کانادا

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت مدارک بار در فرودگاه بین المللی کلگری به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به نوع بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.
پس از تحویل بار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.