خدمات ارسال کارگو به فرودگاه جیانگ‌یینگ شهر نانیانگ

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ جیانگ‌یینگ ﺷﻬﺮ نانیانگ

پای حرف های هر اهل سفر که بنشینید برایتان خواهد گفت که خدمات حمل و نقل بار و فریت بار چه امتیاز بزرگی درزمانه ماست.اینبار در فضای مجازی پای حرف های ما بنشینید.حرف هایی تازه حاصل نگاهی نو به سفر. دریچه ای که شاید تا کنون کسی بر شما نگشوده باشد. در این مسیر ابتدا گردشی می کنیم در فرودگاه های جهان  که حالا گذرگاه های بزرگ اقتصادی شهرها به شمار می روند. برای  آشنایی با فرودگاه جیانگ‌یینگ نانیانگ ،  بد نیست  بدانید فرودگاه جیانگ‌یینگ نانیانگ، فرودگاهی عمومی در خدمت شهر نانیانگ در استان هنان کشور چین است. این فرودگاه در نزدیکی جیانگ‌یینگ در منطقه وان‌چنگ در دوازده کیلومتری شرق مرکزشهر نانیانگ قرار دارد. دولت چین مالک این فرودگاه است و شرکت ایرلاین چاینا ساودرن اداره این فرودگاه را بر عهده دارد. اولین فرودگاه شهر نانیانگ در آوریل سال 1934 میلادی ساخته شد. به دلیل افزایش تقاضا و گسترش شهر نانیانگ طی سالیان، این فرودگاه در ماه اکتبر سال 1992 افتتاح شد و به دلیل تقاضای فزاینده منطقه در سال 1998 اولین طرح گسترش فرودگاه به  اجرا در آمد.مراجعه به  دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  کمک بزرگی خواهد بود،  اما ابتدا اگر می خواهید با خدمات مربوط به نقل و انتقال، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه ، آشنا شوید مطالب ما را بخوانید  و سپس  با اطلاعات به دست آمده، امور  مربوط به بارتان را در فرودگاه تولمچوا پی گیری کنید.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه جیانگ‌یینگ در شهر نانیانگ

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به نانیانگ می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به نانیانگ از طریق فرودگاه Nanyang Jiangying Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر نانیانگ

اطلاعات فرودگاه جیانگ‌یینگ


تلفن فرودگاه
China
Nanyang Jiangying Airport

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه جیانگ‌یینگ

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Nanyang Jiangying Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Nanyang Customs برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Nanyang Customs در فرودگاه Nanyang Jiangying Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نانیانگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای چین

NANYANG WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار