خدمات ارسال کارگو به فرودگاه یاکوتسک شهر یاکوتسک

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ یاکوتسک ﺷﻬﺮ یاکوتسک

شاید خیلی از شما علاقه داشته باشید درباره فریت بار مطالبی بدانید و با قوانین آن آشنا شوید. با خواندن مطالب ما، سفر را از زاویه ای دیگر دنبال خواهید کرد. حرف های ناگفته بسیاری برایتان داریم. ابتدا باید نگاهمان را به فرودگاه عوض کنیم و به آن از دید اقتصادی بنگریم. فرودگاه های بسیاری در جهان این قابلیت را دارند. مثل فرودگاه بین المللی یاکوتسک. فرودگاه یاکوتسک، در نزدیکی شهر یاکوتسک در کشور روسیه قرار دارد. این فرودگاه تقریباً در فاصله شش کیلومتری شمال مرکزشهر یاکوتسک واقع شده است. مالکیت این فرودگاه دولتی است و اداره آن به شرکت ایالتی فرودگاه یاکوتسک سپرده شده است. این فرودگاه در سال 1931 میلادی ساخته شده و در ابتدا محل توقف هواپیماهای مسیر آلاسکا-سیبری بود. ترمینال َبین المللی این فرودگاه در سال 1996 میلادی ساخته شد.دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  محل های مراجعه شما هستند. خواندن مطالب ما و آشنایی با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه، کار بارتان را  در فرودگاه یاکوتسک، آسان خواهد کرد.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه یاکوتسک در شهر یاکوتسک

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به یاکوتسک می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به یاکوتسک از طریق فرودگاه Yakutsk Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر یاکوتسک

اطلاعات فرودگاه یاکوتسک


تلفن فرودگاه
Russia
Yakutsk Airport

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه یاکوتسک

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Yakutsk Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Blagoveshchenskaya Tamozhnya, Yakutskiy Tamozhennyy Post برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Blagoveshchenskaya Tamozhnya, Yakutskiy Tamozhennyy Post در فرودگاه Yakutsk Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به یاکوتسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

YAKUTSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار