قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی حلب در پروسه حمل هوایی به شهر حلب

حمل هوایی به حلب و ترخیص کالا از گمرک سوریه


اگر شما هم قصد ارسال بار به شهر حلب در کشور سوریه را دارید، حتما به دنبال راهی می گردید که بارتان با بیشترین سرعت و امنیت و با هزینه ای مقرون به صرفه به مقصد برسد، تمامی این ویژگی ها در خدمات حمل هوایی گرد آمده اند. پس بارتان را در مبدا تحویل دهید و با خیال راحت در فرودگاه بین المللی حلب شهر حلب سوریه منتظر دریافت آن باشید. دفتر گمرک این فرودگاه الجمارك السورية نام دارد. حتما با قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه آشنا هستید. اگر درباره قوانین گمرکی کشور سوریه اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید. بد نیست بدانید قانون گمرکی سوریه در سراسر کشور یکسان است و شما کافی است قوانین کلی گمرک سوریه را رعایت کنید.

مهم ترین قوانین گمرک سوریه در حمل هوایی به حلب


حالا بار هوایی شما در فرودگاه بین المللی حلب شهر حلب است. وقتی به دنبال ترخیص بار هوایی خود هستید، عباراتی مثل مالیات و عوارض، فراوان شنیده می شود، لذا بهتر است پیش تر با این عبارات آشنا باشید. دانستن قوانین گمرکی سوریه و میزان عوارض و مالیات و همچنین معافیت های مربوط به بار مسافری و مهاجری در تسریع کار شما بسیار اثر دارد. به همین سبب ما اطلاعات را در شکل های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده ایم. آشنایی با فرم های لازم و کاربرد هرکدام نیز مهم است. شما می توانید به راحتی این فرم ها را از سایت سفیران دانلود کنید.

قوانین حمل بار مسافری سوریه برای مسافرین حلب


در هنگام سفر به شهر حلب در کشور سوریه هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار، یا 25 سیگار‌برگ، یا 50 سیگار برگ کوچک، یا 250 گرم توتون
 • 30 گرم عطر برای استفاده شخصی
 • 0.5 لیتر کرم مرطوب کننده و 0.5 لیتر ادکلن
 • هدایا تا ارزش 250 پوند سوریه

به یاد داشته باشید که معافیت های این بخش فقط برای بار هوایی همراه مسافرین هستند و مرسولات حمل هوایی به حلب را شامل نمی شوند.
اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور سوریه در توان هرکسی نیست. این را از ما بخواهید. همه چیز در سایت سفیران برای راحتی سفر شما مهیاست. با شنیدن پادکست ما در باره قوانین گمرکی کشور سوریه همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری پیش روی شماست. پس شنیدن پادکست ما را در اولویت قرار دهید.

در گمرک سوریه ورود کدام کالاها به شهر حلب ممنوع شده


بستن چمدان ها و بسته های بار حمل هوایی به حلب، مرحله مهمی است. در قانون گمرک کشور سوریه، ورود برخی کالاها به این کشور ممنوع اعلام شده است و به همین دلیل باید در بستن بارتان دقت به خرج دهید تا هنگام رسیدن به مقصد به دردسر دچار نشوید. از نظر قوانین گمرک کشور سوریه ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • کالاهای خطرناک شامل اسلحه و مهمات
 • محتوای مستهجن
 • موتور سیکلت
 • آثار هنری و عتیقه
 • سیستم های ارتباط از راه دور مثل بیسیم

مهاجران حلب و قوانین گمرکی کشور سوریه


اگر قصد مهاجرت به شهر حلب در کشور سوریه را دارید، حتما به وسایل زیادی برای شروع زندگی خود در این شهر نیاز دارید. این مسئله میزان بار شما را افزایش می دهد؛ هم در تعداد و هم در حجم. اگر بخواهید این وسایل را همراه خود ببرید، مجبور به پرداخت جریمه سنگین اضافه بار مسافری می شوید که اصلا مقرون به صرفه نیست. راه حل تماس با مشاوران شرکت سفیران است. راه مطمئن و آسان. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور سوریه به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به سوریه سفر می‌کنید می توانید لوازم شخصی و خانگی خود را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایید:

 • برای واردات لوازم خود 4 ماه فرصت دارید.
 • ورود لوازم شما در صورتی معاف از عوارض خواهد بود که:
 • برای استفاده شخصی شما وارد شوند،
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت سوریه مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت سوریه مجموعه ای از اطلاعات ضروری و مفید است. خیلی از مسافران پرسش هایی درباره حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، حمل جهیزیه زوج های جوان و سوغاتی هایی مثل لواشک و آجیل و نحوه حمل آن‌ها به سوریه برایشان پیش می آید. شاید عجیب باشد اما ما در این پادکست به ریزترین موارد حمل کالا به کشور سوریه اشاره کرده ایم. نحوه دریافت و پر کردن فرم های ضروری نیز گفته شده که حتما به کارتان خواهد آمد. پس با شنیدن پادکست ما کار بارتان را رواج دهید.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به حلب مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل هوایی به حلب در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

حمل هوایی به حلب به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به دو تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی حلب

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور سوریه ، گمرک Aleppo Customs Directorate ، واقع در فرودگاه بین‌المللی حلب (Aleppo Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر حلب فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Aleppo Customs Directorate

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی حلب (Aleppo Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی حلب ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور سوریه

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور سوریه در شهر حلب واقع در فرودگاه Aleppo Intl. Airport (Aleppo Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  سوریه، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به حلب

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای سوریه

ویدئو های دیدنی فریت بار