قوانین گمرکی فرودگاه فرتیلیا در پروسه حمل هوایی به شهر آلگرو

قانون‌های حمل هوایی به آلگرو در گمرک ایتالیا


اگر ارسال بار به شهر آلگرو ایتالیا برایتان دغدغه ایجاد نموده است بدون هیچ تردید خدمات حمل هوایی به آلگرو را انتخاب نمایید؛ متخصصین حمل بار و همچنین بسیاری از اشخاصی که با این خدمات آشنا هستند هم بر این موضوع اذعان دارند. این افراد آگاهی کامل دارند که با این شیوه، بارشان با بالاترین امنیت به مقصد می‌رسد و در هزینه‌هایشان هم صرفه‌جویی می‌شود و ‌البته که سرعت انتقال کالا نیز از تمامی راه‌های دیگر نیز بیشتر است. با انتخاب گزینه فریت بار، شما در مسیر حمل هوایی قرارگرفته‌اید، اما این آغاز راهی است که قوانین مخصوص خود را دارد و شما لازم است با قوانین گمرکی کشور ایتالیا آشنا باشید تا دچار گرفت و گیرهای گمرکی نشوید. این اطلاعات را ما در اختیارتان می‌گذاریم. پس بامطالعه این قانون‌ها و اجرای آن، دیگر دغدغه‌ای نخواهید داشت. ما قوانین مربوط به ارسال بار هوایی به شهر آلگرو را برایتان می‌گوییم اما بارتان را به هرکدام از شهرهای کشور ایتالیا که بفرستید این قوانین به شکل یکسان اعمال می‌شود. بدیهی است که تمام گمرک‌های یک کشور از قانونی واحد پیروی می‌کنند.

داستان حمل هوایی به آلگرو در گمرک ایتالیا


حالا منتظرید تا بارتان را در فرودگاه الگیرو-ریویرا دل کورالو در شهر آلگرو به شما تحویل دهند. نام دفتر گمرک فرودگاه Agenzia Delle Dogane است. زیاد عجله نکنید. قوانین گمرکی باید درباره همه بارها اعمال شود. این قوانین کدام‌اند؟ مواردی مثل عوارض ورود کالا و مالیات‌هایی که بر اساس قانون کشور ایتالیا بر کالاهای وارداتی اعمال می‌شوند. همچنین باید توجه داشته باشید که شاید شما مشمول امتیازات و معافیت‌های گمرکی نیز بشوید. خب دستیابی به این موارد شاید کمی دشوار باشد اما با توصیفاتی که کردیم می‌تواند بسیار ارزشمند هم باشد. ما در سایت سفیران این قوانین را برایتان خواهیم گفت. این اطلاعات را می‌توانید به‌صورت متن، ویدیویی و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران دریافت کنید. باید به فرم های لازم برای ترخیص کالا هم توجه کنید. این فرم‌ها نیز در سایت ما قرار داده‌شده تا شما پس از دانلود آن‌ها را پرکنید و هنگام ترخیص به گمرک مربوط تحویل دهید.

گمرک مسافری ایتالیا و قوانین آن در حمل هوایی به آلگرو


در هنگام سفر به شهر آلگرو کشور ایتالیا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • بار همراه مسافر تا ارزش 430 یورو معاف از پرداخت عوارض است.
 • برای مسافرینی که به‌صورت زمینی به ایتالیا سفر می‌کنند این معافیت معادل 300 یورو است.
 • معافیت برای مسافرینی که زیر 15 سال سن دارند معادل 150 یورو است.
 • در رابطه با محصولات دخانی همراه مسافر نیز، اگر در حدود ذکرشده زیر باشد معاف از عوارض است:
 • 200 نخ سیگار، یا
 • 100 سیگار برگ کوچک، یا
 • 50 سیگار برگ، یا
 • 250 گرم توتون

این معافیت‌ها فقط برای بار هوایی همراه مسافرین آلگرو منظور می‌گردند و  برای مرسوله بار هوایی نیستند.
پادکست ما در قسمت کشور ایتالیا به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین‌طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز پاسخ می‌دهد... در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجرین را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور ایتالیا، همیشه یک‌قدم جلوتر سفر می‌کنید.

کالاهایی که گمرک ایتالیا ورودشان از طریق حمل هوایی به آلگرو را ممنوع می‌داند


به هنگام بستن بار سفر به شهر آلگرو، جمع‌ و جور کردن چمدان‌ها را باید با دقت پیش ببرید؛ چون بردن کالاهای ممنوع، واقعاً می‌تواند شما را توی دردسری بزرگ بی اندازد. فقط کافی است افسران گمرک ایتالیا یکی از کالاهای ممنوعه را در بارتان ببینند تا ساعت‌ها معطل شوید و احتمالاً جریمه سنگینی بپردازید. این اصلاً شروع خوبی برای سفر نیست. پس یادتان باشد ازنظر قوانین گمرک کشور ایتالیا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • تجهیزات بدون سیم رادیویی مثل بی‌سیم
 • داروهای بدون نسخه
 • پوست حیوانات
 • مواد مخدر
 • اسلحه و مهمات

قوانین گمرک ایتالیا درباره بار هوایی مهاجرین به آلگرو


کافی است قصد شما از سفر به شهر آلگرو در کشور ایتالیا مهاجرت باشد تا تمامی شرایط برایتان به شکل دیگری رقم بخورد. مهاجر کسی است که قصد اقامت بلندمدت در شهر آلگرو کشور ایتالیا را دارد و بدیهی است که به دلیل ماهیت بلندمدت سفرش وسایل بیشتری هم احتیاج دارد. پس ما با باری پرتعداد، حجیم و سنگین روبه‌روییم که قطعاً از محدوده مشخص شده برای بار همراه مسافر در شرکت‌های هواپیمایی مختلف بیشتر است. نکته مهم این است که اول شما راهی را پیدا کنید که از دادن هزینه گزاف جریمه اضافه‌بار راحت شوید. راه‌حل اینجاست. با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه‌ای بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، در فرودگاه کشور ایتالیا به شما تحویل می‌دهیم. البته باری صحیح و سالم.

 • اگر به‌قصد اقامت به کشور ایتالیا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه کنید:
 • برای استفاده از امتیاز واردات معاف از عوارض، باید حداقل به مدت 6 ماه قبل از نقل‌مکان به ایتالیا، اقلام در مالکیت و مورداستفاده فرد بوده باشند.
 • همچنین مدت‌زمان مجاز برای واردات اقلام به ایتالیا تا 12 ماه بعد از شروع اقامت در ایتالیا است.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

اگر کمی وقت بگذارید و پادکست ما را بشنوید کاملاً با قوانین گمرکی کشور ایتالیا آشنا خواهید شد. از سیر تا پیاز قوانین حمل هوایی؛ از قوانین بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌ها تا قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل را در این پادکست عنوان کرده‌ایم. همین‌طور اطلاعات بسیار دیگری که شما حتماً باید از آن مطلع باشید. فرم‌های ضروری برای ارسال و ترخیص هم درسایت ما در دسترس شماست. فرم‌ها را دانلود و از پیش آماده کنید تا در هیچ‌یک از مراحل ارسال بار معطل نشوید. آرزوی ما آسایش کامل شما در سفر است.

هزینه حمل هوایی به آلگرو چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.


حمل هوایی به آلگرو به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به آلگرو می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه فرتیلیا

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور ایتالیا ، گمرک Sezione Operativa Territoriale di ALGHERO ، واقع در فرودگاه فرتیلیا (Alghero–Fertilia Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر آلگرو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Sezione Operativa Territoriale di ALGHERO

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه فرتیلیا (Alghero–Fertilia Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه فرتیلیا ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور ایتالیا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور ایتالیا در شهر آلگرو واقع در فرودگاه Alghero–Fertilia Airport (Alghero–Fertilia Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  ایتالیا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور ایتالیا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور ایتالیا از طریق Agenzia Delle Dogane نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور ایتالیا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به آلگرو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای ایتالیا

ویدئو های دیدنی فریت بار