قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی اسمره در پروسه حمل هوایی به شهر اسمره

قانون‌های گمرکی کشور اریتره درباره حمل هوایی به اسمره


اگر قرار باشد بارتان را به شهر اسمره در کشور اریتره بفرستید چه روشی منتخب شماست؟ فریت بار و حمل هوایی به اسمره. این پاسخ را از بسیاری از افرادی که با این خدمات آشنا هستند خواهید شنید. این اشخاص آگاهند که با این شیوه، بارشان با امنیت بالا به اسمره می‌رسد و در هزینه‌هایشان هم صرفه‌جویی می کنند و صد‌البته سرعت انتقال کالا را هم در نظر می‌گیرند که از همه روش های دیگر سریع تر است. با انتخاب گزینه فریت بار، شما در مسیر حمل هوایی قرارگرفته‌اید، اما این آغاز راهی است که قوانین خاص خودش را دارد و شما لازم است با قوانین گمرکی کشور اریتره آشنا باشید تا دچار گرفت و گیرهای گمرکی نشوید. این اطلاعات را ما در اختیارتان می‌گذاریم. پس بامطالعه این قانون‌ها و اجرای آن، دیگر دغدغه‌ای نخواهید داشت. بارتان را به هرکدام از فرودگاه‌های کشور اریتره که بفرستید این قوانین به شکل یکسان اعمال می‌شود. بدیهی است که تمام گمرک‌های یک کشور از قانونی واحد پیروی می‌کنند.

داستان حمل هوایی به اسمره در گمرک کشور اریتره


حالا منتظرید تا بارتان را در فرودگاه اسمره شهر اسمره به شما تحویل دهند. زیاد عجله نکنید. چون قوانین گمرک کشور اریتره درباره همه بارها اعمال می شود. چه قوانینی؟ مواردی مثل محاسبه میزان عوارض ورود کالاهای موجود در بار هوایی شما و مالیات‌هایی که بر اساس قانون کشور اریتره بر مرسوله حمل هوایی شما اعمال می‌شود. همین‌طور باید توجه کنید که شاید شما بتوانید از امتیازات و معافیت‌های گمرکی استفاده کنید. دفتر گمرک این فرودگاه که نقطه شروع تشریفات گمرکی برای ترخیص بارتان است، Customs Office نام دارد. خب دستیابی به اطلاعاتی که گفتیم شاید کمی دشوار است و ما در سایت سفیران این قوانین را برایتان خواهیم گفت. این اطلاعات را می‌توانید به‌صورت متن، ویدیویی و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران دریافت کنید. باید به فرم های لازم برای ترخیص کالا هم توجه کنید. این فرم‌ها نیز در سایت ما قرار داده‌شده تا شما پس از دانلود آن‌ها را پرکنید و هنگام ترخیص به گمرک مربوط تحویل دهید.

گمرک مسافری اریتره و قوانین آن برای مسافرین اسمره


در هنگام سفر به شهر اسمره در کشور اریتره هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 400 نخ سیگار یا 50 سیگار برگ یا 250 گرم توتون
 • 500 میلی‌لیتر ادوکلن
 • 100 گرم زیورآلات
 • 1 دوربین و 1 وسیله الکترونیکی برای استفاده شخصی
 • لوازم شخصی موردنیاز سفر

پادکست ما در قسمت کشور اریتره به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین‌طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز پاسخ می‌دهد... در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجرین را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور اریتره، همیشه یک‌قدم جلوتر سفر می‌کنید.
به خاطر داشته باشید که موارد معافیت این بخش فقط برای بار هوایی همراه مسافران اسمره است و باری که از طریق فرآیند حمل هوایی به این شهر ارسال می کنید را شامل نمی شود.

کالاهایی که گمرک اریتره ورودشان به اسمره را ممنوع می‌داند


مرحله بستن چمدان‌های سفر به اسمره اهمیت ویژه ای دارد. قانون گمرک اریتره مثل همه قوانین گمرکی دیگر ورود برخی کالاها به خاک این کشور را ممنوع اعلام نموده است. همراه داشتن این اقلام در بار هوایی یا قرار دادنشان در مرسوله بار هوایی برایتان در مقصد مشکل قانونی ایجاد خواهد نمود. پس یادتان باشد ازنظر قوانین گمرک کشور اریتره ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • گیاه و محصولات گیاهی
 • مواد مخدر
 • چاقو و سلاح‌های کشنده
 • محتوای مستهجن

قوانین کشور اریتره درباره مهاجرین اسمره


اگر به منظور مهاجرت به کشور اریتره به شهر اسمره سفر می کنید، شرایط برای شما متفاوت است. مهاجر به دلیل ماهیت بلند مدت سفر خود به وسایل زیادی نیاز دارد. محدوده بار مجاز در سفرهای هوایی با توجه به نیاز مسافرین تعریف می شود و مهاجرین معمولاً اضافه بار دارند. اگر شما هم اضافه بار دارید، دردسر جریمه هنگفت آن را به جان نخرید. راه‌حل اینجاست. با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه‌ای بسیار کمتر از جریمه اضافه‌بار مسافری، در فرودگاه کشور اریتره به شما تحویل می‌دهیم. البته باری صحیح و سالم.
اگر به‌قصد اقامت به اریتره سفر می‌کنید، احتمالاً نیاز دارید تا برای شروع زندگی خود در کشوری جدید مبلغ قابل‌توجهی پول همراه خود داشته باشید. معمولاً در تمامی کشورهای جهان برای مقابله با پول‌شویی، قوانینی در رابطه با میزان مجاز حمل پول نقد وجود دارد. در هنگام سفر به کشور اریتره اگر پول نقد همراه شما بیش از 10.000 دلار امریکا یا میزان معادل آن به هر ارز دیگری باشد، باید این موضوع را به گمرک اظهار نمایید. البته حمل پول بیشتر از مقدار ذکرشده غیرقانونی نیست و ممانعتی برای ورودش به کشور اریتره وجود ندارد. افسر گمرک ممکن است سؤالاتی در رابطه با پول همراهتان از شما بپرسد و میزان پول همراهتان را در اسناد گمرکی ثبت نماید.
اگر کمی وقت بگذارید و پادکست ما را بشنوید کاملاً با قوانین گمرکی کشور اریتره آشنا خواهید شد. از سیر تا پیاز قوانین حمل هوایی؛ از قوانین بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌ها تا قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل را در این پادکست عنوان کرده‌ایم. همین‌طور اطلاعات بسیار دیگری که شما حتماً باید از آن مطلع باشید. فرم‌های ضروری برای ارسال و ترخیص هم درسایت ما در دسترس شماست. فرم‌ها را دانلود و از پیش آماده کنید تا در هیچ‌یک از مراحل ارسال بار معطل نشوید. آرزوی ما آسایش کامل شما در سفر است.

هزینه حمل هوایی به اسمره چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به اسمره به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به اسمره می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی اسمره

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اریتره ، گمرک Ministry Of Finance Customs Department ، واقع در فرودگاه بین‌المللی اسمره (Asmara Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر اسمره فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Ministry Of Finance Customs Department

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی اسمره (Asmara Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی اسمره ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اریتره

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اریتره در شهر اسمره واقع در فرودگاه Asmara Intl. Airport (Asmara Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  اریتره، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اسمره

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار