قوانین گمرکی فرودگاه اسیوط در پروسه حمل هوایی به شهر اسوییت

حمل هوایی به اسوییت و ترخیص کالا از گمرک مصر


حمل هوایی به اسوییت، بهترین راهکار برای مسافران و مهاجران کشور مصر است. در بخش‌های مختلف بازار کار همیشه افراد به دنبال راه هایی هستند تا خدمات خود را سریع تر، ایمن تر و ارزان تر ارائه دهند. در رشته حمل بار هم باکمی جست‌وجو به سخن آغازین ما پی می‌برید. فریت بار یا همان حمل هوایی بهترین راه برای شماست. به‌محض تصمیم‌گیری برای فریت بارتان، شما به فرایند حمل هوایی پیوسته‌اید. بارتان را در فرودگاه مبدأ تحویل داده‌اید و در انتظار دریافت آن در فرودگاه اسوییت نشسته‌اید. حتماً قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه را می‌دانید. اگر تاکنون سراغ دانستن قوانین گمرکی کشور مصر نرفته اید با ما همراه باشید. نام دفتر گمرک این فرودگاه “مصلحة الجمارك المصرية” است. البته که قانون گمرکی مصر در سراسر کشور یکسان است؛ یعنی بار هوایی شما در هرکدام از فرودگاه‌های این کشور فرود آید، همین قانون اعمال خواهد شد.

حمل هوایی به اسوییت با توجه به قوانین گمرکی مصر


نوبت به بررسی قوانین که می رسد برایمان یاد آوری می‌شود قوانین هر کشور مختص همان کشور است. قانون هایی که ممکن است با کشور های دیگر متفاوت باشد؛ یعنی میزان عوارض و مالیات ها متفاوت است. البته گاهی برخی کالاها در قانون گمرکی کشور ها از عوارض و مالیات معاف اند. بی شک مسافرانی می توانند به آسانی مراحل ارسال بار را طی کنند که به این قوانین آگاهند. خب کسب این اطلاعات کمی وقت گیر به نظر می رسد. این اطلاعات را از ما بخواهید. ما به‌صورت خلاصه در متن، به‌صورت ویدیویی و همچنین به تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران اطلاعات جامعی در زمینه قوانین کشور مصر در رابطه با حمل هوایی به اسوییت در اختیار شما قرار خواهیم داد. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته ایم و فرم های مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مصر مرتبط با بار هوایی همراه مسافران


در هنگام سفر به کشور مصر هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. معافیت اقلام همراه مسافر به این اندازه است:

 • 200 نخ سیگار یا 25 سیگار برگ یا 200 گرم توتون
 • میزان منطقی عطر و تا یک لیتر ادوکلن
 • لوازم شخصی
 • لوازم دیگر که ماهیت غیرتجاری داشته باشند تا ارزش 200 دلار امریکا

بد نیست برای تاکید باز بگوییم که این معافیت ها فقط برای بار همراه مسافر هستند. اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک کشور مصر کار دشواری است که در سایت سفیران آسان شده است. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور مصر همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یکجا در اختیارتان قرار می‌گیرد. پس شنیدن پادکست ما را در برنامه سفرتان بگذارید.

کالاهای ممنوع گمرک مصر جهت حمل هوایی به اسوییت


وقتی چمدان ها و بسته های بار هوایی را آماده می‌کنید باید بدانید بردن چه کالاهایی شما را به دردسر می اندازد. چون اگر کالای ممنوعه ای از نظر گمرک مصر در بارتان باشد حسابی به دردسر می افتید. از نظر قوانین گمرک کشور مصر ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • محتوای مستهجن
 • غذاهای خراب‌شدنی
 • محتوای ضد اسلامی
 • حواله بانکی و سکه
 • بذر، دانه و درخت
 • هر نوع مشروبات الکلی
 • مواد مخدر
 • دوربین و تلسکوپ
 • بالگرد و پهباد اسباب‌بازی

قوانین گمرکی مهاجرین به شهر اسوییت مصر


اگر به ماندن طولانی‌مدت در شهر اسوییت کشور مصر می‌اندیشید یعنی اینکه شما مهاجرید؛ بردن تمام وسایل مورد نیاز، از دغدغه‌های هر مهاجری است. پرداخت هزینه گزاف اضافه‌بار در توان هرکسی نخواهد بود. اینجاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان فریت بار یا همان حمل هوایی بار است. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه اسوییت در کشور مصر به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به‌قصد اقامت به مصر سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و لوازم منزل خود را با پرداخت عوارض و مالیات بر ارزش‌افزوده و دیگر هزینه‌های مربوطه به این کشور وارد نمایید. قوانین مربوط به واردات این لوازم عبارت‌اند از:

 • ویزای شما حداقل باید به مدت سه ماه اعتبار داشته باشد.
 • لیست بسته‌بندی اقلام شما با جزئیات کافی باید به زبان عربی ترجمه شود.
 • مدت‌زمان ترخیص معمولاً بین 14 تا 21 روز کاری به طول می‌انجامد، این تعداد روز برای شرایطی است که تمامی مدارک موردنیاز آماده باشد.
 • تمامی کالاهای صوتی-تصویری (مثل CD و DVD) بازبینی و بازرسی می‌شوند و امکان ترخیصشان زودتر از 3 هفته وجود ندارد.
 • و ...
برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

وقتی پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت مصر را بشنوید به‌طور کامل با قوانین گمرکی کشور مصر در رابطه با ارسال بار هوایی آشنا می‌شوید. از ریز تا درشت آن. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می‌توانید حیوان خانگی را به مصر ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج‌های جوان چیست و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به مصر را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم‌های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم‌هایی که برای سهولت فرآیند حمل هوایی و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می‌کنم اکنون شما نیز با ما هم‌نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

هزینه حمل هوایی به اسوییت چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

حمل هوایی به اسوییت به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند حمل هوایی به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

حمل اضافه‌بار مسافری به اسوییت چگونه انجام می‌شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه اسیوط

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور مصر ، گمرک Customs of the Red Sea and the southern region ، واقع در فرودگاه اسیوط (Assiut Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر اسوییت فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs of the Red Sea and the southern region

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه اسیوط (Assiut Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه اسیوط ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور مصر

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور مصر در شهر اسوییت واقع در فرودگاه Assiut Airport (Assiut Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  مصر، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اسوییت

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار