قوانین گمرکی فرودگاه ال پرات در پروسه حمل هوایی به شهر بارسلون

حمل هوایی به بارسلون در گمرک اسپانیا


اگر شما هم بخواهید باری به شهر بارسلون در کشور اسپانیا ارسال کنید، حتماً از آشنایی با خدمات حمل هوایی به بارسلون خرسند خواهید شد؛ چرا که تنها دغدغه‌های یک فرد پربار، امنیت، سرعت و البته ارزان بودن خدمات حمل بار است که این هر سه در حمل هوایی به بارسلون گرد آمده است. هیچ دغدغه‌ای در میان نیست؛ شما بارتان را به شرکتی در مبدأ سپرده‌اید و حالا بارتان به فرایند حمل و نقل هوایی واردشده. پس با خیال راحت در فرودگاه جوزپ تارادلاس بارسلونا-ال پرات در شهر بارسلون اسپانیا منتظر دریافت آن باشید. دفتر گمرک این فرودگاه Regional de Aduanas, Barcelona Airport نام دارد. حتماً با قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه آشنا هستید. اگر درباره قوانین گمرکی کشور اسپانیا اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید. بد نیست بدانید قانون گمرکی اسپانیا در سراسر کشور یکسان است و شما کافی است قوانین کلی گمرک اسپانیا را رعایت کنید.

قوانین مهم گمرک اسپانیا برای حمل هوایی به بارسلون


حالا بار هوایی شما در فرودگاه جوزپ تارادلاس بارسلونا-ال پرات شهر بارسلون اسپانیا است. وقتی به دنبال ترخیص کالا هستید، عباراتی مثل مالیات و عوارض، فراوان شنیده می شود که شما باید پیش تر با این عبارات آشنا باشید. دانستن قوانین گمرکی اسپانیا و میزان عوارض و مالیات و همچنین معافیت‌های مربوط به بار مسافری در تسریع کار شما بسیار اثر دارد. به همین سبب ما اطلاعات را در شکل‌های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. آشنایی با فرم‌های گمرکی لازم برای بار هوایی و کاربرد هرکدام نیز مهم است. شما می‌توانید به راحتی این فرم‌ها را از سایت سفیران دانلود کنید.

قوانین گمرک اسپانیا برای بار هوایی مسافرین بارسلون


در هنگام سفر به شهر بارسلون در کشور اسپانیا هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • محصولات توتونی همراه مسافرین بالای 17 سال:
 • 200 نخ سیگار یا
 • 100 سیگار برگ کوچک یا
 • 50 سیگار برگ یا
 • 250 گرم توتون
 • دارو به اندازه مورد نیاز مسافر در مدت زمان سفر
 • دیگر اقلام همراه تا سقف ارزش:
 • 430 یورو برای مسافرین بالغ و
 • 150 یورو برای مسافرین زیر 15 سال

اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک کشور اسپانیا در توان هرکسی نیست. این را از ما بخواهید. همه‌چیز در سایت سفیران برای راحتی سفر شما مهیاست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور اسپانیا همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری پیش روی شماست. پس شنیدن پادکست ما را در اولویت قرار دهید.
فراموش نکنید که معافیت‌های ذکر شده در این بخش فقط مختص بار همراه مسافرین بارسلون هستند و بار ارسالی را شامل نمی‌شوند.

کدام کالاها از نظر گمرک اسپانیا ورودشان با حمل هوایی به بارسلون ممنوع است


حال که سفرتان به شهر بارسلون قطعی شده است، لازم است یادآوری کنیم قانون‌های گمرکی کشورهای گوناگون متفاوت است؛ یعنی هر کشوری برای ورود کالاها محدودیت‌های خاصی را اعمال کرده است. کشور اسپانیا نیز قوانینی دارد که اگر شما به این قوانین بی‌توجه باشید در گمرک اسپانیا به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است پیش از بستن چمدان‌ها با محدودیت‌های حمل بار کشور اسپانیا آشنا شوید. از نظر قوانین گمرک کشور اسپانیا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • داروهای بدون نسخه
 • اسلحه، مهمات و مواد منفجره
 • اسپری دفاع شخصی
 • گیاهان و جانوران در خطر انقراض
 • الماس خام
 • محتوای مستهجن
 • مواد غذایی از خارج از اتحادیه اروپا

قوانین مهاجرت به شهر بارسلون در کشور اسپانیا


اگر به قصد مهاجرت به شهر بارسلون سفر می‌کنید، شرایط برای شما متفاوت رقم خواهد خورد. تفاوت در مدت زمان اقامت، بارتان را نیز متفاوت می‌کند. بی‌شک بار مهاجر بسیار بیش از بار مسافر است. هم در تعداد و هم در حجم. به نظر می‌رسد سپردن این وسایل به کانتر پرواز، در همان ابتدای سفر، جیبتان را خالی خواهد کرد. را ه حل تماس با مشاوران شرکت سفیران است. راه مطمئن و آسان. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور اسپانیا به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور اسپانیا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، با آماده کردن مدارک مورد نیاز و داشتن شرایط قانونی لازم، می‌توانید این اقلام را معاف از عوارض گمرکی به این کشور وارد کنید؛ شرایط عبارت‌اند از:

 • مهلت شما برای واردات این اقلام تا 12 ماه بعد از صدور اجازه اقامت شما در اسپانیا است.
 • تا 1 سال پس از واردات وسایل، اجازه تعویض، قرض دادن و فروش آن‌ها را نخواهید داشت.
 • شما بایستی حداقل به مدت 12 ماه پیاپی قبل از سفر به اسپانیا، در کشوری خارج از اتحادیه اروپا سکونت داشته باشید.
 •  و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اسپانیا مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اسپانیا مجموعه‌ای از اطلاعات ضروری و مفید است. خیلی از مسافران پرسش‌هایی درباره حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، حمل جهیزیه زوج‌های جوان و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل و نحوه حمل آن‌ها به اسپانیا برایشان پیش می‌آید. شاید عجیب باشد اما ما در این پادکست به ریزترین موارد حمل کالا به کشور اسپانیا اشاره کرده‌ایم. نحوه دریافت و پر کردن فرم‌های ضروری نیز گفته‌شده که حتماً به کارتان خواهد آمد. پس با شنیدن پادکست ما کار بارتان را رواج دهید.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به بارسلون چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

حمل هوایی به بارسلون در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

هزینه حمل هوایی به بارسلون چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه ال پرات

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اسپانیا ، گمرک Regional de Aduanas, Barcelona Airport ، واقع در فرودگاه ال پرات (Barcelona–El Prat Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بارسلون فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Regional de Aduanas, Barcelona Airport

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه ال پرات (Barcelona–El Prat Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه ال پرات ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اسپانیا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اسپانیا در شهر بارسلون واقع در فرودگاه Barcelona–El Prat Airport (Barcelona–El Prat Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  اسپانیا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور اسپانیا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور اسپانیا از طریق Regional de Aduanas, Barcelona Airport نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور اسپانیا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بارسلون

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای اسپانیا

ویدئو های دیدنی فریت بار