قوانین گمرکی فرودگاه بیلوند در پروسه حمل هوایی به شهر بیلوند

قوانین گمرک کشور دانمارک در زمینه حمل هوایی به بیلوند


فریت بار یا حمل هوایی به‌عنوان بهترین روش حمل بار به شهر بیلوند در کشور دانمارک، در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار بوده است. ایمنی، سرعت‌بالا و قیمت مقرون به صرفه مهم‌ترین دلایل اقبال روز افزون به این روش حمل بار است. فرآیند حمل هوایی شامل ورود و عبور بار شما از گمرک کشور مبدأ و عبور و ترخیص آن از گمرک کشور دانمارک می‌شود؛ بدیهی است که آشنایی با قوانین گمرکی دو کشور به تسهیل فرآیند فریت بار شما بسیار کمک می‌کند. در این مجال، قصد داریم تا نکاتی درباره مقررات گمرکی دانمارک در اختیار شما قرار دهیم. لازم است در نظر داشته باشید که گمرکات مختلف در کشور دانمارک همگی تابع قوانین واحد گمرکی این کشور هستند؛ لذا قوانین ذکرشده در این مطلب در تمامی گمرکات کشور دانمارک صادق است. حال فرض کنید بار خود را در فرودگاه مبدأ تحویل داده‌اید و پس از طی مراحل حمل هوایی در فرودگاه بیلوند در دفتر گمرکی SKAT TOLDEKSPEDITION BILLUND منتظر شروع فرآیند ترخیص گمرکی بار هوایی خود هستید.

قوانین گمرکی حمل هوایی به بیلوند در کشور دانمارک


هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و قوانین گمرکی نیز به عنوان زیرمجموعه قوانین یک کشور از همین اصل پیروی می کنند. برخی قوانین، بسیار سخت‌گیرانه طراحی شده‌اند و برخی نرمش بیشتری دارند. ورود کالاهای مختلف شرایط متفاوتی دارد. کشور دانمارک نیز همین‌گونه است. ورود برخی اقلام شامل پرداخت مالیات است و برخی معاف. برای ورود برخی هم باید عوارض گمرکی پرداخت کرد که البته هرکدام تبصره و ماده های گوناگونی نیز دارند که گاهی به نفع صاحبان بار است.
داشتن چنین اطلاعاتی برای هر فردی که قصد سفر یا ارسال بار به دانمارک داشته باشد بسیار مفید است، اما کسب این اطلاعات کمی دشوار و وقت‌گیر به نظر می‌رسد. پس دراین‌باره بهتر است اطلاعات را از کاردان بخواهید. ما بخشی از مهم‌ترین قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین شهر بیلوند را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیار شما قرار می‌دهیم. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار هوایی و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های گمرکی مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مسافری دانمارک در حمل هوایی به بیلوند


در هنگام سفر به کشور دانمارک هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. معافیت از عوارض و مالیات در نظر گرفته می‌شود اگر:

 • ارزش بار همراه شما کمتر از 3250 کرون دانمارک (تقریباً 430 یورو) باشد وقتی با هواپیما یا کشتی به دانمارک می‌رسید.
 • ارزش بار همراه شما کمتر از 2250 کرون دانمارک (تقریباً 300 یورو) باشد، وقتی زمینی به دانمارک سفر می‌کنید.
 • همچنین برای محصولات دخانی همراه شما نیز معافیت در نظر گرفته شده است، این معافیت برای محصولات دخانی همراه شما تا حجم:
  • 200 نخ سیگار، یا
  • 100 سیگار برگ کوچک (نهایتاً 3 گرمی)، یا
  • 50 سیگار برگ، یا
  • 250 گرم توتون

موارد ذکر شده در این بخش فقط برای بار همراه مسافران است و برای بارهای ارسالی کاربردی ندارد. پادکست ما در قسمت کشور دانمارک به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین‌طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک این کشور پاسخ می‌دهد. در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجری را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور دانمارک، همیشه یک‌قدم جلوتر سفر می‌کنید.

ورود کدام کالاها به صورت حمل هوایی به گمرک دانمارک ممنوع است


اگر به بیلوند سفر می کنید، قبل از بستن چمدان‌ها به لیست زیر نگاهی بی اندازید. باید بدانید بردن چه کالاهایی برایتان دردسر ساز خواهد شد. دردسری که ممکن است ساعت‌ها به معطلی شما بیانجامد و جریمه‌های سنگینی در پی داشته باشد. بی‌شک کسی دنبال دردسر نیست. پس یادتان باشد این کالاها در گمرک کشور دانمارک ممنوع هستند؛ از نظر قوانین گمرک کشور دانمارک ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد منفجره
 • زنده، مرده یا محصولات حیوانات درخطر انقراض و محافظت‌شده
 • مواد مخدر

قوانین گمرکی مهاجرین به شهر بیلوند دانمارک


اگر به ماندن طولانی‌مدت در شهر بیلوند کشور دانمارک می‌اندیشید و قصدتان از سفر پیش رو مهاجرت است حتماً دغدغه بردن وسایل موردنیازتان را دارید، باید بدانید بردن وسایلتان به شکل اضافه‌بار انتخاب خوبی نیست. پرداخت هزینه گزاف اضافه‌بار در توان هرکسی نخواهد بود. اینجاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان فریت بار یا همان حمل هوایی بار است. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه بیلوند در کشور دانمارک به شما تحویل خواهیم داد.

 • اگر در حال نقل‌مکان به دانمارک برای ادامه زندگی هستید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد کنید، با دارا بودن شرایط زیر واردات این اقلام به دانمارک معاف از مالیات است:
  • اقلامی که به دانمارک می‌آورید باید حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و استفاده شما بوده باشند.
  • اقلام را به‌منظور همان استفاده‌ای که خارج از دانمارک داشته‌اند به این کشور وارد کنید.
  • باید به مدت 12 ماه پیاپی خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده باشید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

وقتی پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت دانمارک را بشنوید به‌طور کامل با قوانین گمرکی کشور دانمارک در رابطه با ارسال بار هوایی آشنا می‌شوید. از ریز تا درشت آن. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می‌توانید حیوان خانگی را به دانمارک ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج‌های جوان چیست و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به دانمارک را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم‌های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم‌هایی که برای سهولت فرآیند حمل هوایی و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می‌کنم اکنون شما نیز با ما هم‌نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

برای ارسال بار به بیلوند بسته‌بندی باید به چه صورت باشد؟


برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل هوایی بسته‌بندی نمایید، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید بسته‌بندی بار خود را به پرسنل شرکت سفیران بسپارید.

آیا می‌توان در مرسوله حمل هوایی به بیلوند مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

هزینه حمل هوایی به بیلوند چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بیلوند

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور دانمارک ، گمرک Skat Toldekspedition Billund ، واقع در فرودگاه بیلوند (Billund Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بیلوند فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Skat Toldekspedition Billund

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بیلوند (Billund Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بیلوند ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور دانمارک

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور دانمارک در شهر بیلوند واقع در فرودگاه Billund Airport (Billund Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  دانمارک، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور دانمارک جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور دانمارک از طریق SKAT TOLDEKSPEDITION BILLUND نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور دانمارک را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بیلوند

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار