قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی ملچیور ندادایه در پروسه حمل هوایی به شهر بوجومبورا

مراحل حمل هوایی به بوجومبورا و ترخیص کالا از گمرک بروندی


حمل هوایی به بوجومبورا، انتخاب اول اکثر افرادی است که قصد ارسال بار به این شهر در کشور بروندی را دارند. این روش حمل بار دارای ویژگی هایی اعم از سرعت بالا، ایمنی استاندارد و قیمت مقرون به صرفه است که باعث اقبال روز افزون آن شده اند. شما هم تصمیم به استفاده از خدمات حمل هوایی به بوجومبورا را دارید؟ به‌این‌ترتیب شما به فرایند حمل هوایی واردشده‌اید. در این فرایند شما بارتان را در گمرک مبدأ تحویل می‌دهید و در انتظار ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه بین المللی ملچیور ان‌دادایه که OFFICE BURUNDAIS DES RECETTES نام دارد، در شهر بوجومبورا کشور بروندی خواهید بود؛ اگر با قوانین گمرکی کشور بروندی آشنا باشید بارتان به‌آسانی به دستتان خواهد رسید. پس برای دانستن این قوانین با ما همراه باشید. بدنیست بدانید همه گمرک‌های کشور بروندی از قوانین یکسانی پیروی می‌کنند؛ پس فرقی نمی‌کند بارتان در کدام شهر، کدام فرودگاه و کدام گمرک کشور بروندی پذیرش‌شده است.

قوانین مهم گمرک بروندی در حمل هوایی به بوجومبورا


وقتی بارتان به فرودگاه بین المللی ملچیور ان‌دادایه در شهر بوجومبورا بروندی رسید، نوبت به ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه که OFFICE BURUNDAIS DES RECETTES نام دارد، می رسد. خوب است از پیش کمی با قوانین گمرکی بروندی آشنا باشید، یعنی اینکه شما بدانید عوارض و مالیات هر کالا در کشور بروندی چگونه است. خب در این میان معافیت هایی هم در نظر گرفته شده که آگاهی از آن ها بی تردید به نفعتان است. می بینید که اطلاعات در این زمینه ارزش بسیار زیادی دارد؛ اما دسترسی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات را در شکل‌های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده ایم. فرم های لازم را هم می توانید از سایت سفیران دانلود کنید و به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری بروندی برای مسافرین بوجومبورا


در زمان سفر به شهر بوجومبورا در کشور بروندی هر مسافر می تواند اقلام زیر را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید:

 • 1000 نخ سیگار یا یک کیلوگرم توتون
 • لوازم شخصی موردنیاز سفر

ممکن است برای ورود کامپیوتر، دوربین فیلم برداری، تلفن همراه و لوازم این چنینی، مجبور به پرداخت عوارض شوید. اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور بروندی کار آسانی نیست که در سایت سفیران در اختیار شماست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور بروندی همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یکجا در اختیارتان قرار می‌گیرد. پس قبل از هر اقدامی پادکست ما را بشنوید.
به یاد داشته باشید که معافیت هایی که در این بخش گفتیم، فقط مختص بار هوایی همراه مسافران بوجومبورا است و بار هوایی که به این شهر ارسال می کنید را شامل نمی شود.

ورود کدام کالاها به شهر بوجومبورا در گمرک بروندی ممنوع است


قبل از بستن بار سفر به شهر بوجومبورا در بروندی قوانین گمرکی این کشور را ملاحظه کنید. با مطالعه قوانین گمرکی کشور بروندی در‌می‌یابید که حمل برخی کالاها مجاز نیست؛ یعنی اگر در بارتان این کالاها دیده شود شما به دردسر می‌افتید. از نظر قوانین گمرک کشور بروندی ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • داروهای غیر قانونی
 • اسلحه، مهمات و مواد منفجره
 • چاقو و سلاح های کشنده
 • گوشت و محصولات گوشتی
 • مواد سمی
 • پول و اقلام تقلبی
 • محتوای مستهجن

قوانین گمرکی مهاجرت به بوجومبورا در کشور بروندی


شرایط برای مهاجرین شهر بوجومبورا متفاوت می شود. این تفاوت خود را در قوانین گمرکی کشور بروندی نشان می دهد. قبل از هر چیز بگوییم که اگر می خواهید به بوجومبورا مهاجرت کنید، حتماً برای شروع فصل جدید زندگی خود در این شهر به وسایل زیادی نیاز دارید. همراه داشتن وسایل موردنیازتان احتمالاً شما را در دسته مسافرانی قرار می دهد که اضافه بار دارند. نگاهی به نرخ جریمه اضافه بار شرکت‌های هواپیمایی که بیاندازید، متوجه سنگین بودن مبلغ آن خواهید شد. تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران بهترین راه برای گذر بی‌دردسر از این موضوع است. اگر باری که به کشور بروندی می‌برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه بروندی به شما تحویل می دهند.
اگر به قصد اقامت به کشور بروندی سفر می کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید قوانین زیر را در نظر داشته باشید:

 • در صورتی که مدارک خود را از قبل آماده کرده و تحویل گمرک بدهید، ممکن است موفق به اخذ ورود معاف از عوارض مرسوله خود بشوید.
 • اما به صورت کلی تمامی مرسولات لوازم شخصی و خانگی دست دوم مشمول پرداخت عوارض گمرکی و مالیات واردات تقریباً معادل 7.5% ارزش گمرکی مرسوله می شوند. ارزش گمرکی برابر ارزش اقلام به علاوه هزینه حمل و بیمه است.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت بروندی مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت بروندی شما را از ریز تا درشت قانون‌ها آگاه می کند. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می توانید حیوان خانگی را به بروندی ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج های جوان چیست و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به بروندی را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم هایی که برای سهولت و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده ایم. گمان می کنم اکنون نیز شما با ما هم نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

برای حمل هوایی به بوجومبورا می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به بوجومبورا چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به بوجومبورا مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی ملچیور ندادایه

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور بروندی ، گمرک Customs and Excise Commissioner ، واقع در فرودگاه بین‌المللی ملچیور ندادایه (Bujumbura Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بوجومبورا فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs and Excise Commissioner

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی ملچیور ندادایه (Bujumbura Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی ملچیور ندادایه ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور بروندی

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور بروندی در شهر بوجومبورا واقع در فرودگاه Bujumbura Intl. Airport (Bujumbura Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  بوروندی، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور بروندی جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور بروندی از طریق OFFICE BURUNDAIS DES RECETTES نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور بروندی را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بوجومبورا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار