قوانین گمرکی فرودگاه آیندهوون در پروسه حمل هوایی به شهر آیندهوون

قوانین گمرکی کشور هلند درباره حمل هوایی به آیندهوون


یکی ازپیشنهادهای همیشگی ما به اشخاصی که قصد ارسال بار به شهر آیندهوون در کشور هلند را دارند، انتخاب خدمات حمل هوایی یا فریت بار است. حال چرا اکثر این افراد این پیشنهاد را مناسب حال خود می‌دانند؟ اگر با یکی از مسافرانی که از خدمات حمل هوایی به آیندهوون استفاده کرده باشد گفت و گو کنید به شما خواهد گفت که امنیت، مقرون‌به‌صرفه بودن و سرعت ویژگی های مهمی است که برای بار هوایی می‌شود برشمرد؛ وقتی شما در مسیر پروسه حمل هوایی وارد شوید؛ یعنی بارتان را در مبدأ تحویل داده‌اید و پس از انجام تشریفات حمل هوایی در ایران، در مقصد یعنی فرودگاه آیندهوون در شهر آیندهوون منتظر دریافت آن هستید، معنی امنیت بار هوایی را به خوبی درک خواهید کرد. به‌موقع انجام شدن کارها در سفر و طی مراحل ارسال بار هوایی بسیار مهم است. بر این اساس شما باید با قوانین گمرکی کشور هلند آشنا باشید. دفتر گمرک فرودگاه آیندهوون douanekantoor نام دارد. نیازی به تهیه جزوه یا کتاب نیست، ما در همین سایت قوانین گمرکی کشور هلند را برایتان شرح داده‌ایم. لازم است بدانید قوانین بیان شده در گمرک های سرتاسر کشور هلند یکسان اجرا می‌شود.

قوانین گمرکی بار هوایی کشور هلند


حالا که بارتان به شهر آیندهوون رسیده است، وقت آن رسیده تا از گمرک فرودگاه عبور کند و قوانین گمرکی کشور هلند برایش منظور شوند. برخی مقررات، بسیار سخت‌گیرانه اند و برخی نرمش بیشتری دارند. ورود کالاهای مختلف شرایط متفاوتی دارد. کشور هلند نیز چنین است. برخی اقلام شامل پرداخت مالیات‌اند و برخی معاف. برای تحویل گرفتن برخی هم باید عوارض گمرکی پرداخت کرد که البته هرکدام تبصره و ماده‌های گوناگونی نیز دارند که گاهی به نفع صاحبان بار هوایی است.
بدیهی است آگاهی از این اطلاعات برایتان خیلی مفید است و اما پیدا کردنشان دشوار است و زمان بر، این اطلاعات را از ما بخواهید. ما بخشی از قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به این کشور را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در خدمتتان قرار می دهیم. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مسافری هلند مربوط به حمل هوایی به آیندهوون


در هنگام سفر به شهر آیندهوون در کشور هلند هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این شهر وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • محصولاتی که در خارج از اتحادیه اروپا تهیه کرده اید تا مجموع ارزش 430 یورو معاف از مالیات هستید.
 • برای دخانیات تا 200 نخ سیگار، 250 گرم توتون سیگار و یا 50 سیگار برگ معافیت منظور می‌گردد.
 • همچنین بار شخصی همراه شما نیز معاف از مالیات است. بار شخصی شامل وسایل مختلفی می‌شود، برای مثال مسواک و دوربین عکاسی شما هر دو جزئی از بار شخصیتان محسوب می‌شوند.

لازم است دوباره بگوییم که موارد یاد شده فوق برای بار همراه مسافرین آیندهوون هستند و این مقررات اصلا برای بار فریت شده صدق نمی کند. خوب حالا عوارض گمرکی و مالیات چقدر است؟ این پرسش ها را ما به‌طور کامل در پادکست کشور هلند شرح داده‌ایم. همین‌طور تکلیف مواد غذایی مجاز برای ورود به کشور هلند در همین پادکست مشخص شده است.

کالاهای ممنوع گمرک هلند جهت ورود از طریق حمل هوایی


حالا که بار سفر به آیندهوون را می بندید، نگاهی هم به لیست اقلام ممنوعه از نظر گمرک کشور هلند بیاندازید. خوب پس بستن چمدان‌ها مرحله مهمی است. باید بدانید بردن کدام اقلام به شهر آیندهوون هلند مسافر را دچار دردسر می‌کند. بهتر است بازهم به پادکست ما مراجعه کنید و ریز و درشت همه ممنوعیت های حمل هوایی به آیندهوون را بشنوید. از نظر قوانین گمرک کشور هلند ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • اسلحه و مهمات
 • محصولات حیوانی
 • لوازم بدلی و جعلی به منظور فروش

قوانین گمرک هلند جهت مهاجرین شهر آیندهوون


اگر قصد شما از سفر به آیندهوون، مهاجرت به کشور هلند است، شرایط کمی تغییر می کند. بدون تردید لوازمی که شما برای مهاجرت نیاز دارید زیاد هستند و این موضوع شما را در دسته مسافران دارای اضافه بار قرار می دهد. پس پیش بینی هزینه ای سنگین برای اضافه‌بارتان کار را کمی دشوار می‌کند؛ اما راه آسان‌تر و کم‌هزینه تر تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران است. اگر باری که به آیندهوون می‌برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه آیندهوون در کشور هلند تحویلتان می دهند.
اگر به قصد اقامت به شهر آیندهوون در کشور هلند سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به صورت حمل هوایی به آیندهوون وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 • در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
  • شما در حال نقل مکان از کشوری خارج از اتحادیه اروپا به هلند هستید و قصد زندگی در هلند و یا یکی دیگر از کشور های اتحادیه اروپا را دارید.
  • شما در حال جا به جایی محل زندگی معمول خود به اتحادیه اروپا هستید.
  • شما حداقل به مدت 12 ماه پیوسته خارج از اتحادیه اروپا بوده اید.
  • اقلامی را که وارد می‌کنید حداقل 6 ماه مالکشان بوده اید و از آن‌ها استفاده می کرده اید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این شهر به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت هلند مراجعه کنید.

با گوش دادن به پادکست ما در قسمت کشور هلند برنامه سفرتان به آیندهوون را تنظیم کنید و به بارهایتان سامان دهید. همه چیز روشن است و پاسخ تمامی پرسش ها مشخص. از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان. حتی شما در خواهید یافت که وضعیت بردن سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل چگونه است. تمامی این موضوعات و قوانین مربوط به آن‌ها را با جزییات در پادکست برایتان گفته‌ایم. فرم‌های مربوط به مراحل ترخیص در این صفحه در دسترس شماست. شما می‌توانید با دانلود و پرینت آن‌ها قبل از سفر و انجام دادن نکات تذکر داده شده در پادکست کارتان را به راحتی به سرانجامی مطلوب برسانید.

حمل هوایی به آیندهوون چقدر زمان می برد؟


پروسه حمل هوایی به طور معمول بعد از تحویل بار در مبدأ برای تحویل بار شما در فرودگاه مقصد به 4 تا 5 روز زمان نیاز دارد.

آیا برای بار هوایی خود در آیندهوون نیز باید هزینه ای پرداخت کنیم؟


هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می شود و در مقصد پولی از شما دریافت نخواهد شد. هزینه های احتمالی در مقصد هزینه های مربوط به تشریفات گمرکی، انبارداری، جا به جایی بار داخل فرودگاه و حمل بار از فرودگاه آیندهوون تا محل زندگی تحویل گیرنده بار در آیندهوون است.

هزینه حمل هوایی به آیندهوون چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه آیندهوون

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور هلند ، گمرک Kantoor Eindhoven Airport ، واقع در فرودگاه آیندهوون (Eindhoven Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر آیندهوون فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Kantoor Eindhoven Airport

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه آیندهوون (Eindhoven Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه آیندهوون ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور هلند

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور هلند در شهر آیندهوون واقع در فرودگاه Eindhoven Airport (Eindhoven Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  هلند، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور هلند جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور هلند از طریق douanekantoor نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور هلند را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به آیندهوون

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار