قوانین گمرکی فرودگاه گوتنبرگ-لاندوتر در پروسه حمل هوایی به شهر گوتنبرگ

قوانین گمرکی کشور سوئد درباره حمل هوایی به گوتنبرگ


به عنوان متخصصین مجرب حوزه حمل بار بین‌المللی فکر می کنیم بهترین راه برای ارسال خرده بار به شهر گوتنبرگ در کشور سوئد استفاده از خدمات حمل هوایی یا همان فریت بار است. این را تنها مسافرانی می‌دانند که وارد فرایند ارسال بار هوایی شده‌اند؛ یعنی بارشان را در فرودگاه مبدأ تحویل داده اند و پس از طی مراحل حمل هوایی در فرودگاه لندوتر گوتنبرگ شهر گوتنبرگ در کشور سوئد منتظرند تا بارشان به دستشان برسد. دفتر گمرک این فرودگاه Tullverket نام دارد. اینجاست که به ارزش و اهمیت به موقع رسیدن بار پی می برید. البته اشراف بر قانون در هر زمینه ای لازم است و سبب می‌شود شما با دید بازتری کارهای ارسال و تحویل بارتان را پیش ببرید. حتماً بسیاری از شما می‌پرسید چطور باید به این قوانین دسترسی پیدا کرد و از سختی کار جست‌وجو میان منابع گله می کنید؛ اما ما کارتان را آسان کرده ایم و قوانین گمرکی کشور سوئد را یکجا در اختیارتان می‌گذاریم و صدالبته که این قوانین در تمام گمرک‌های کشور سوئد یکسان اعمال می‌شود.

حمل هوایی به گوتنبرگ با توجه به قوانین گمرکی سوئد


حال که بارتان به گوتنبرگ رسیده است، باید از خود بپرسید از قوانین گمرکی سوئد چه می‌دانید؟ قوانینی که با مقررات کشورهای دیگر فرق دارد؛ یعنی میزان عوارض و مالیات‌ها متفاوت است. البته گاهی برخی کالاها در قانون گمرکی کشورها از عوارض و مالیات معاف‌اند. بی‌شک مسافرانی می‌توانند به‌آسانی مراحل ارسال بار را طی کنند که به این قوانین آگاهند. خب کسب این اطلاعات کمی وقت‌گیر به نظر می‌رسد. این اطلاعات را از ما بخواهید. ما به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران اطلاعات جامعی در زمینه قوانین کشور سوئد در رابطه با حمل هوایی به گوتنبرگ در اختیار شما قرار خواهیم داد. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم های مربوط را نیز در سایت قرار داده ایم.

قوانین گمرک مسافری سوئد برای بار هوایی


در هنگام سفر به شهر گوتنبرگ کشور سوئد هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • ارزش مجاز بار همراه شما برای ورود معاف از مالیات معادل 4700 کرون سوئد (470 یورو)
 • اگر به صورت زمینی به سوئد سفر می کنید، این رقم معادل 3700 کرون سوئد (370 یورو) است.
 • برای محصولات دخانی همراه مسافر نیز معافیت مالیاتی در نظر گرفته می‌شود، درصورتی‌که حجم مواد همراه مسافر به این میزان باشد:
  • 200 نخ سیگار یا
  • 100 سیگار برگ کوچک یا
  • 50 سیگار برگ یا
  • 250 گرم توتون

فراموش نکنید که موارد ذکر شده فقط مربوط به بار همراه مسافر هستند و بار هوایی که به گوتنبرگ ارسال می کنید، مشمول چنین معافیت‌هایی نمی‌شود.
خب حالا میزان عوارض گمرکی و مالیات چگونه محاسبه می‌شود؟ پاسخ خود را با شنیدن پادکست کشور سوئد دریافت کنید. همین‌طور شما با شنیدن این پادکست در می‌یابید که کدام مواد غذایی را می‌توانید با خودتان به سوئد ببرید و کدام ها را نمی‌توانید.

کالاهای ممنوع گمرک سوئد جهت حمل هوایی به گوتنبرگ


هنگام بستن چمدان‌ها و بسته‌های بار هوایی برای سفر به گوتنبرگ باید بدانید بردن چه کالاهایی شما را به دردسر می‌اندازد. چون اگر کالای ممنوعه ای از نظر گمرک سوئد در بارتان باشد حسابی به دردسر می افتید. از نظر قوانین گمرک کشور سوئد ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • هرگونه سلاح سرد و گرم
 • مواد مخدر
 • محتوای مستهجن مربوط به کودکان

قوانین گمرک سوئد جهت بار هوایی مهاجرین گوتنبرگ


حال وقت آن رسیده راجع به مهاجرین توضیح دهیم. حتماً می‌دانید که مهاجر برای اقامت طولانی به گوتنبرگ سفر می‌کند. پس بار هوایی او هم باید متناسب با این زمان اقامت باشد و تصدیق می کنید که بار موردنیاز مهاجر چندین برابر میزان بار مجاز همراه مسافر خواهد بود؛ یعنی مهاجر به کشور سوئد با موضوع اضافه‌بار مسافری رو به روست. در این موارد همه به بهترین و مقرون به صرفه ترین راه می‌اندیشند؛ اما آیا راه بهتر و ارزان‌تری وجود دارد؟ تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران بهترین راه برای گذر بی‌دردسر از این موضوع است. اگر بار هوایی که به شهر گوتنبرگ می برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف جریمه اضافه‌بار بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه لندوتر گوتنبرگ به شما تحویل می دهند.

 • اگر به قصد اقامت به کشور سوئد سفر می کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:
 • ورود این لوازم برای مهاجرین معاف از پرداخت عوارض گمرکی است، اگر دارای شرایط زیر هستید، مهاجر محسوب می شوید:
  • اگر هیچ‌وقت در سوئد یا کشوری در اتحادیه اروپا زندگی نکرده باشید.
  • اگر شما و خانواده اتان به مدت یک سال در کشوری خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده‌اید و در حال انتقال محل زندگی خود به سوئد هستید.
  • اگر مجرد هستید و با شخصی در اتحادیه اروپا در ارتباط نیستید، درواقع نام شما به عنوان شهروند در اتحادیه اروپا ثبت نشده باشد و صاحب‌خانه یا شغل در اتحادیه اروپا نباشید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت سوئد مراجعه کنید.

شنیدن پادکست ما در قسمت سوئد شما را از تمام قوانین آگاه می‌کند و کار بار هوایی‌تان را سامان می‌دهد. اگر می‌خواهید از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان باخبر شوید و تکلیف نحوه ارسال سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل را بدانید لازم است با دقت به پادکست سوئد گوش دهید. موضوعات و قوانین به طور کامل با جزییات مشخص‌شده است. همین‌طور فرم‌هایی که برای ترخیص کالا لازم است به گمرک ارائه گردد در سایت قرار داده‌شده تا شما با خیال راحت به امور مربوط به بار هوایی خود سامان دهید.

حمل هوایی به گوتنبرگ چند روز طول می‌کشد؟


بعدازاینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

هزینه حمل هوایی به گوتنبرگ چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

برای حمل هوایی به گوتنبرگ می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه حمل هوایی بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه گوتنبرگ-لاندوتر

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور سوئد ، گمرک Customs at Göteborg Landvetter Airport. ، واقع در فرودگاه گوتنبرگ-لاندوتر (Göteborg Landvetter Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر گوتنبرگ فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs at Göteborg Landvetter Airport.

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه گوتنبرگ-لاندوتر (Göteborg Landvetter Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه گوتنبرگ-لاندوتر ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور سوئد

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور سوئد در شهر گوتنبرگ واقع در فرودگاه Göteborg Landvetter Airport (Göteborg Landvetter Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  سوئد، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور سوئد جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور سوئد از طریق Tullverket نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور سوئد را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گوتنبرگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار