قوانین گمرکی فرودگاه گرن کناریا در پروسه حمل هوایی به شهر لاس پالماس

حمل هوایی به لاس پالماس در گمرک اسپانیا


حمل هوایی به لاس پالماس در سال‌های اخیر محبوب‌ترین روش ارسال بار به شهر لاس پالماس در کشور اسپانیا بوده است که صد البته این موضوع کاملاً قابل پیش‌بینی است؛ چرا که تنها دغدغه‌های یک فرد پربار، امنیت، سرعت و البته ارزان بودن خدمات حمل بار است که این هر سه در حمل هوایی به لاس پالماس گرد آمده است. هیچ دغدغه‌ای در میان نیست؛ شما بارتان را به شرکتی در مبدأ سپرده‌اید و حالا بارتان به فرایند حمل و نقل هوایی واردشده. پس با خیال راحت در فرودگاه گران کاناریا در شهر لاس پالماس اسپانیا منتظر دریافت آن باشید. دفتر گمرک این فرودگاه Spanish Customs نام دارد. حتماً با قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه آشنا هستید. اگر درباره قوانین گمرکی کشور اسپانیا اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید. بد نیست بدانید قانون گمرکی اسپانیا در سراسر کشور یکسان است و شما کافی است قوانین کلی گمرک اسپانیا را رعایت کنید.

قوانین مهم گمرک اسپانیا برای حمل هوایی به لاس پالماس


حالا بار هوایی شما در فرودگاه گران کاناریا در شهر لاس پالماس اسپانیا است. وقتی به دنبال ترخیص کالا هستید، عباراتی مثل مالیات و عوارض، فراوان شنیده می شود که شما باید پیش تر با این عبارات آشنا باشید. دانستن قوانین گمرکی اسپانیا و میزان عوارض و مالیات و همچنین معافیت‌های مربوط به بار مسافری در تسریع کار شما بسیار اثر دارد. به همین سبب ما اطلاعات را در شکل‌های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. آشنایی با فرم‌های گمرکی لازم برای بار هوایی و کاربرد هرکدام نیز مهم است. شما می‌توانید به راحتی این فرم‌ها را از سایت سفیران دانلود کنید.

قوانین گمرک اسپانیا برای بار هوایی مسافرین لاس پالماس


در هنگام سفر به شهر لاس پالماس در کشور اسپانیا هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • محصولات توتونی همراه مسافرین بالای 17 سال:
 • 200 نخ سیگار یا
 • 100 سیگار برگ کوچک یا
 • 50 سیگار برگ یا
 • 250 گرم توتون
 • دارو به اندازه مورد نیاز مسافر در مدت زمان سفر
 • دیگر اقلام همراه تا سقف ارزش:
 • 430 یورو برای مسافرین بالغ و
 • 150 یورو برای مسافرین زیر 15 سال

اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک کشور اسپانیا در توان هرکسی نیست. این را از ما بخواهید. همه‌چیز در سایت سفیران برای راحتی سفر شما مهیاست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور اسپانیا همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری پیش روی شماست. پس شنیدن پادکست ما را در اولویت قرار دهید.
فراموش نکنید که معافیت‌های ذکر شده در این بخش فقط مختص بار هوایی همراه مسافران لاس پالماس هستند و بار ارسالی را شامل نمی‌شوند.

کدام کالاها از نظر گمرک اسپانیا ورودشان با حمل هوایی به لاس پالماس ممنوع است


حال که سفرتان به شهر لاس پالماس قطعی شده است، لازم است یادآوری کنیم قانون‌های گمرکی کشورهای گوناگون متفاوت است؛ یعنی هر کشوری برای ورود کالاها محدودیت‌های خاصی را اعمال کرده است. کشور اسپانیا نیز قوانینی دارد که اگر شما به این قوانین بی‌توجه باشید در گمرک اسپانیا به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است پیش از بستن چمدان‌ها با محدودیت‌های حمل بار کشور اسپانیا آشنا شوید. از نظر قوانین گمرک کشور اسپانیا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • داروهای بدون نسخه
 • اسلحه، مهمات و مواد منفجره
 • اسپری دفاع شخصی
 • گیاهان و جانوران در خطر انقراض
 • الماس خام
 • محتوای مستهجن
 • مواد غذایی از خارج از اتحادیه اروپا

قوانین مهاجرت به شهر لاس پالماس در کشور اسپانیا


در این بخش بنا داریم تا مسائل مربوط به مهاجرین شهر لاس پالماس در کشور اسپانیا را بررسی کنیم. تفاوت در مدت زمان اقامت، حجم بار را نیز متفاوت می‌کند. بی‌شک بار مهاجر بسیار بیش از بار مسافر است. هم در تعداد و هم در حجم. به نظر می‌رسد سپردن این وسایل به کانتر پرواز، در همان ابتدای سفر، جیبتان را خالی خواهد کرد. را حل تماس با مشاوران شرکت سفیران است. راه مطمئن و آسان. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور اسپانیا به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور اسپانیا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، با آماده کردن مدارک مورد نیاز و داشتن شرایط قانونی لازم، می‌توانید این اقلام را معاف از عوارض گمرکی به این کشور وارد کنید؛ شرایط عبارت‌اند از:

 • مهلت شما برای واردات این اقلام تا 12 ماه بعد از صدور اجازه اقامت شما در اسپانیا است.
 • تا 1 سال پس از واردات وسایل، اجازه تعویض، قرض دادن و فروش آن‌ها را نخواهید داشت.
 • شما بایستی حداقل به مدت 12 ماه پیاپی قبل از سفر به اسپانیا، در کشوری خارج از اتحادیه اروپا سکونت داشته باشید.
 •  و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اسپانیا مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اسپانیا مجموعه‌ای از اطلاعات ضروری و مفید است. خیلی از مسافران پرسش‌هایی درباره حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، حمل جهیزیه زوج‌های جوان و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل و نحوه حمل آن‌ها به اسپانیا برایشان پیش می‌آید. شاید عجیب باشد اما ما در این پادکست به ریزترین موارد حمل کالا به کشور اسپانیا اشاره کرده‌ایم. نحوه دریافت و پر کردن فرم‌های ضروری نیز گفته‌شده که حتماً به کارتان خواهد آمد. پس با شنیدن پادکست ما کار بارتان را رواج دهید.

برای حمل هوایی به لاس پالماس می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به لاس پالماس چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

آیا می‌توان در مرسوله حمل هوایی به لاس پالماس مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه گرن کناریا

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اسپانیا ، گمرک ADUANA AEROPUERTO GRAN CANARIA ، واقع در فرودگاه گرن کناریا (Gran Canaria Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر لاس پالماس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
ADUANA AEROPUERTO GRAN CANARIA

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه گرن کناریا (Gran Canaria Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه گرن کناریا ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اسپانیا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اسپانیا در شهر لاس پالماس واقع در فرودگاه Gran Canaria Airport (Gran Canaria Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  اسپانیا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور اسپانیا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور اسپانیا از طریق Spanish Customs نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور اسپانیا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لاس پالماس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای اسپانیا

ویدئو های دیدنی فریت بار