قوانین گمرکی فرودگاه گراتس در پروسه حمل هوایی به شهر گراتس

مرحله پایانی حمل هوایی به گراتس، در گمرک اتریش


داشتن ویژگی های مثبت فراوان دلیل جلب توجه زیاد حمل هوایی یا همان فریت بار برای افرادی است که قصد ارسال بار به شهر گراتس اتریش را دارند. هر مسافر می خواهد بارش در کمال صحت و البته به شکلی مقرون‌به‌صرفه و در کوتاه ترین زمان به مقصد برسد که دست یابی به همه این اهداف با فریت بار امکان پذیر است. در سفر به شهر گراتس در کشور اتریش شرکت‌های عامل، بار شما را در فرودگاه امام خمینی تحویل می‌گیرند و در فرودگاه بین المللی گراتس در کشور اتریش به شما تحویل می‌دهند. در این روند شما وارد فرایند حمل هوایی به شهر گراتس شده اید. البته این حمل‌ونقل هم آدابی دارد و قوانینی. دفتر گمرک این فرودگاه Zollamt Graz نام دارد. گمرک کشور اتریش هم مانند دیگر کشور  ها قوانینی بر ورود کالا وضع کرده است که دانستن آن‌ها برای صاحبان بار ضروری است. قوانینی که در تمام فرودگاه ها و گمرک‌های کشور اتریش یکسان است.

قوانین مهم گمرک اتریش در رابطه با حمل هوایی به گراتس


با رسیدن بارتان به فرودگاه  بین المللی گراتس شما در مسیری قرار می گیرید که قوانین گمرکی همان کشور برایتان ایجاد کرده‌اند. آشنایی با نرخ عوارض و مالیات بر واردات به شما کمک بزرگی خواهد کرد. اگر کسب این اطلاعات برایتان دشوار به نظر می‌رسد ما همه قوانین گمرکی مربوط به حمل هوایی مسافرین و مهاجرین به شهر گراتس در کشور اتریش را در قالب متن، ویدیو و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. فرم‌های لازم برای ترخیص کالا هم در سایت ما در دسترستان قرار دارد.

قوانین گمرک مسافری اتریش برای حمل هوایی به گراتس


در هنگام سفر به شهر گراتس در کشور اتریش هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • برای مسافرینی که از طریق هوایی به اتریش سفر می‌کنند، بار همراه تا ارزش 430 یورو،
 • برای مسافرین زمینی 300 یورو
 • برای مسافرین زیر 15 سال صرف‌نظر از طریقه سفر به اتریش 150 یورو است.
 • برای محصولات دخانی همراه مسافر نیز معافیت مالیاتی در نظر گرفته می‌شود، در صورتی که حجم مواد دخانی همراه مسافر به این میزان باشد:
  • 200 نخ سیگار یا
  • 100 سیگار برگ کوچک یا
  • 50 سیگار برگ یا
  • 250 گرم توتون

این تبصره ها فقط برای بار همراه مسافر است و این قوانین اصلاً برای بار فریت شده صدق نمی کند. شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک اتریش نیز مطلع خواهید شد. همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری نیز در پادکست فریت بار و کارگوی سفیران گنجانده شده که شنیدن آن را برای مسافران شهر گراتس در کشور اتریش ضروری می دانیم.

ورود کدام کالاها به‌عنوان بار هوایی به گمرک اتریش ممنوع است


اقلام ممنوع از نظر گمرک اتریش می‌توانند هر مسافری را به دردسر بی اندازند. اگر دنبال دردسر نیستید پس قوانین گمرک کشور اتریش را پیش از سفر حتماً بخوانید. چون وجود این اقلام در بارتان شما را حسابی گرفتار خواهد کرد. از نظر قوانین گمرک کشور اتریش ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر و داروهای غیرمجاز
 • محتوای مستهجن
 • غذا و نوشیدنی به استثنای بسته های باز نشده غذای نوزاد و غذاهای خاص با مصارف درمانی
 • تفنگ بادی، پنجه‌بوکس و به‌طور کلی هرگونه سلاح
 • ابزار و لوازم مورد استفاده در تولید

قوانین مهاجرت به شهر گراتس در کشور اتریش


مهاجرت به شهر گراتس در کشور اتریش مسائل دیگری در پی دارد. اول بار هوایی مهاجر. تردیدی نیست که مهاجر با توجه به مدت سفرش به بار بیشتری نسبت به مسافر نیاز دارد. مهاجر به قصد اقامت می رود و مسافر به قصد سیاحت. در اینجا با موضوع اضافه‌بار هوایی برخورد خواهید کرد. اضافه‌باری که هزینه آن برایتان دغدغه ‌ایجاد می‌کند؛ اما به توصیه ما توجه کنید. حمل هوایی بهترین راه ارسال اضافه‌ بار به اتریش است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه بین المللی گراتس در کشور اتریش به شما تحویل می‌دهیم.
اگر به‌قصد اقامت به شهر گراتس در کشور اتریش سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید. در زیر توجه شما را به قوانین مربوط به این موضوع جلب می نماییم:

 • در صورت دارا بودن شرایط زیر از معافیت پرداخت عوارض برای واردات اموال شخصی خود بهره‌مند خواهید شد:
  • شما در حال نقل‌مکان برای اقامت در یکی از کشور های اتحادیه اروپا هستید.
  • دارایی های در حال انتقال تحت مالکیت شما هستند.
  • اقلام حداقل به مدت شش ماه قبل از جابه‌جایی در کشوری دیگر استفاده شده باشند.
  • اقلام در محل زندگی جدید، همان مصرف قبل از نقل مکان را داشته باشند.
  • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اتریش را حتماً بشنوید. با شنیدن این پادکست تکلیفتان را درباره مسائلی مثل بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند و قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل خواهید دانست. هدف ما آسایش شما در سفر است. به نحوی که هیچ مانعی در ارسال بار هوایی پیش رویتان نباشد. زمانتان به هدر نرود و خاطره‌ای ناخوش برجای نماند. حتی فرم موردنیاز برای حمل هوایی به گراتس در کشور اتریش در سایت ما مهیاست. شنیدن پادکست‌های ما شما را به مسافری آماده تبدیل می‌کند.

حمل اضافه‌بار مسافری به گراتس چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

مدت زمان لازم برای رسیدن بار هوایی به گراتس چقدر است؟


فرآیند حمل هوایی به شهر گراتس معمولا چهار تا پنج روز زمان نیاز دارد.

هزینه حمل هوایی به شهر گراتس به چه صورت است؟


هزینه حمل بار شما بسته به نوع سرویسی که از شرکت های حمل می‌خواهید و همچنین حجم و وزن و ارزش تجاری بار شما در کل پروسه فریت متفاوت خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه گراتس

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اتریش ، گمرک Zollamt Graz ، واقع در فرودگاه گراتس (Graz Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر گراتس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Zollamt Graz

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه گراتس (Graz Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه گراتس ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اتریش

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اتریش در شهر گراتس واقع در فرودگاه Graz Airport (Graz Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  اتریش، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور اتریش جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور اتریش از طریق Zollamt Graz نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور اتریش را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گراتس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار