قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی رابرت موگابه در پروسه حمل هوایی به شهر هراره

مراحل حمل هوایی به هراره و ترخیص کالا از گمرک زیمبابوه


حمل هوایی به هراره در کشور زیمبابوه، محبوب ترین روش ارسال به این کشور در سال های اخیر بوده است؛ چرا که حمل هوایی بار شما را در سریع ترین زمان ممکن با امنیت بالا و با قیمتی مقرون به صرفه به زیمبابوه می رساند و تمام دغدغه های شما را از بین می برد. شما بارتان را به شرکتی در مبدأ سپرده‌اید و حالا بارتان به فرایند حمل و نقل وارد شده. پس با خیال راحت در فرودگاه رابرت گابریل موگابه در شهر هراره در کشور زیمبابوه منتظر دریافت آن باشید. دفتر گمرک این فرودگاه ZIMBABWE REVENUE AUTHORITY نام دارد. حتماً با قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه آشنا هستید. اگر درباره قوانین گمرکی کشور زیمبابوه اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید. بد نیست بدانید قانون گمرکی زیمبابوه در سراسر کشور یکسان است و شما کافی است قوانین کلی گمرک زیمبابوه را رعایت کنید.

قوانین مهم گمرک زیمبابوه در حمل هوایی به هراره


حالا بار در فرودگاه رابرت گابریل موگابه در شهر هراره کشور زیمبابوه است. تشریفات گمرکی برای ترخیص بارتان را که آغاز کنید، کلماتی مثل، تعرفه گمرکی، عوارض ورود و مالیات بر واردات را بسیار خواهید شنید. دانستن قوانین گمرکی زیمبابوه و میزان عوارض و مالیات برای گروه های مختلف اقلام و همچنین معافیت‌های مربوط به بار مسافری و مهاجری و شرایط خاص در تسریع کار شما بسیار اثر دارد. به همین سبب ما اطلاعات را در شکل های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. آشنایی با فرم های لازم و کاربرد هرکدام نیز مهم است. شما می‌توانید به راحتی این فرم ها را از سایت سفیران دانلود کنید.

قوانین گمرک مسافری زیمبابوه برای مسافرین هراره


در هنگام سفر به شهر هراره کشور زیمبابوه هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار
 • دیگر اقلام تا ارزش 200 دلار امریکا

اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور زیمبابوه در توان هرکسی نیست. این را از ما بخواهید. همه چیز در سایت سفیران برای راحتی سفر شما مهیاست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور زیمبابوه همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری پیش روی شماست. پس شنیدن پادکست ما را در اولویت قرار دهید.
فقط فراموش نکنید که معافیت‌های این بخش صرفاً مربوط به بار هوایی همراه مسافرین شهر هراره در کشور زیمبابوه است و برای مرسولات حمل هوایی کاربردی ندارد.

ورود کدام کالاها به هراره از نظر گمرک زیمبابوه ممنوع است


هر کشور قانون گمرکی خاص خود را دارد که ذیل آن ورود برخی اقلام به خاک خود را ممنوع اعلام نموده است. کشور زیمبابوه نیز قوانینی دارد که اگر شما به این قوانین بی توجه باشید در گمرک زیمبابوه به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است پیش از بستن چمدان‌ها برای سفر به شهر هراره با محدودیت‌های حمل هوایی به کشور زیمبابوه آشنا شوید. از نظر قوانین گمرک کشور زیمبابوه ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • محتوای مستهجن
 • چاقو و سلاح های کشنده
 • پول تقلبی
 • مواد مخدر
 • اسلحه و مهمات
 • لوازم ساخته شده در زندان
 • مواد مخدر و داروهای غیر قانونی

قوانین مهاجرت به هراره در گمرک زیمبابوه


اگر مهاجر شهر هراره هستید موضوع کمی تفاوت پیدا می کند. تفاوت در مدت زمان اقامت شما، میزان بار هوایی مورد نیازتان را هم تغییر می دهد. تقریبا این یک اصل کلی است که حجم بار هوایی مهاجر بسیار بیشتر از مسافر است. هم از منظر تعداد و هم در وزن و حجم. به نظر می رسد حمل این بار هوایی با پرداخت جریمه اضافه‌بار مسافری، در همان ابتدای سفر، جیبتان را خالی می کند. اگر نمی خواهید معادلات سفر خود را برهم بزنید راه‌حل تماس با مشاوران شرکت سفیران است. راه مطمئن و آسان. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور زیمبابوه به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور زیمبابوه سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نماید، به قوانین زیر توجه کنید:

 • در صورتی که مرسوله شما فقط شامل لوازم شخصی و خانگی باشد، ورود آن معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
 • تمامی مرسولات مورد بازرسی قرار می‌گیرند.
 • در زمان فرآیند گمرکی باید در کشور زیمبابوه حضور داشته باشید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت زیمبابوه مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت زیمبابوه مجموعه ای از اطلاعات ضروری و مفید است. خیلی از مسافران پرسش هایی درباره حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، حمل جهیزیه زوج های جوان و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل و نحوه حمل آن‌ها به زیمبابوه برایشان پیش می‌آید. شاید عجیب باشد اما ما در این پادکست به ریزترین موارد حمل کالا به کشور زیمبابوه اشاره کرده‌ایم. نحوه دریافت و پر کردن فرم های ضروری نیز گفته شده که حتماً به کارتان خواهد آمد. پس با شنیدن پادکست ما کار بارتان را رواج دهید.

هزینه حمل هوایی به هراره چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به هراره به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به هراره می‌توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی رابرت موگابه

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور زیمبابوه ، گمرک Zimra Customs House ، واقع در فرودگاه بین المللی رابرت موگابه (Harare Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر هراره فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Zimra Customs House

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی رابرت موگابه (Harare Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی رابرت موگابه ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور زیمبابوه

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور زیمبابوه در شهر هراره واقع در فرودگاه Harare Intl. Airport (Harare Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  زیمبابوه، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور زیمبابوه جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور زیمبابوه از طریق ZIMBABWE REVENUE AUTHORITY نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور زیمبابوه را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به هراره

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار