قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی ایواتو در پروسه حمل هوایی به شهر انتاناناریوو

گمرک ماداگاسکار درباره حمل هوایی به انتاناناریوو چه قوانینی دارد


حمل هوایی به انتاناناریوو موضوعی است که همه مسافران کشور ماداگاسکار با آن بیش و کم آشنا شده اند. ویژگی‌های مثبتی مثل ایمنی، سرعت و مقرون‌به‌صرفه بودن، بار مسافران را به سمت پروسه حمل هوایی سوق می‌دهد. با تصمیم‌گیری برای فریت کردن بارتان شما به فرایند حمل هوایی واردشده‌اید. در این فرایند شما بار هوایی‌تان را در گمرک مبدأ تحویل می‌دهید و در انتظار ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه بین‌المللی ایواتو که Customs office نام دارد، در شهر انتاناناریوو کشور ماداگاسکار خواهید بود؛ اگر با قوانین گمرکی کشور ماداگاسکار آشنا باشید بارتان به‌آسانی به دستتان خواهد رسید. پس برای دانستن این قوانین با ما همراه باشید. بد نیست بدانید همه گمرک‌های کشور ماداگاسکار از قوانین یکسانی پیروی می‌کنند؛ پس فرقی نمی‌کند بارتان در کدام شهر، کدام فرودگاه و کدام گمرک کشور ماداگاسکار پذیرش‌شده است.

قوانین مهم گمرک ماداگاسکار در حمل هوایی به انتاناناریوو


حالا بارتان به فرودگاه‌ بین‌المللی ایواتو در شهر انتاناناریوو در کشور ماداگاسکار رسیده است. حالا شما باید تابع قوانین گمرکی مربوط به ورود کالا به این کشور باشید. شما باید از عوارض ورود و مالیات‌هایی که طبق قانون کشور ماداگاسکار محاسبه می‌شود، آگاه باشید. همین‌طور باید بدانید در این میان معافیت‌ها و استثنائاتی وجود دارد که ممکن است بتوانید از آن بهره‌مند شوید.
یافتن این اطلاعات دشوار و زمان بر است و برای همه ممکن نیست؛ اما لازم نیست نگران شوید. ما در این مجال، بخشی از قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور ماداگاسکار را به‌صورت خلاصه در متن، به‌صورت ویدیویی و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان گذاشته‌ایم. برای آسان شدن کارتان نیز برگه‌های مربوط به ترخیص کالا در این سایت قابل دانلود است. لازم است پیش از سفر، آن‌ها را کامل کنید و برای ترخیص کالا به گمرک تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری ماداگاسکار برای مسافرین انتاناناریوو


در هنگام سفر به شهر انتاناناریوو در کشور ماداگاسکار هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این صورت است:

 • تمامی لوازم شخصی موردنیاز مسافر درصورتی‌که در حد و اندازه معقول و منطقی باشند.
 • 2 باکس یا 20 پاکت سیگار

اگر می‌خواهید از میزان عوارض گمرکی باخبر شوید و پاسخ پرسش‌هایتان درباره مواد غذایی مجاز در گمرک ماداگاسکار را بگیرید، حتماً پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور ماداگاسکار را بشنوید. در این پادکست، همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری ماداگاسکار را برایتان شرح داده‌ایم. پس شنیدن پادکست کشور ماداگاسکار را حتماً در برنامه پیش از سفر قرار دهید.
به یاد داشته باشید که معافیت‌های معرفی شده در این بخش فقط برای بار هوایی همراه مسافرین شهر انتاناناریوو است.

ورود کدام کالاها به شهر انتاناناریوو در گمرک ماداگاسکار ممنوع است


اگر برای سفر به شهر انتاناناریوو در کشور ماداگاسکار مصمم هستید، دست نگه‌دارید. باید آگاه باشید بردن چه کالاهایی برایتان مشکل ساز خواهد شد. مشکلی که ممکن است ساعت‌ها به معطل شدن شما بیانجامد و جریمه‌های سنگینی به دنبال خود داشته باشد. بی‌شک کسی دنبال دردسر نیست. پس یادتان باشد این کالاها در گمرک کشور ماداگاسکار ممنوع هستند: ازنظر قوانین گمرک کشور ماداگاسکار ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • گونه‌های درخطر جانوری و محصولات مربوط به آن‌ها
 • محتوای مستهجن
 • مواد مخدر
 • داروهای غیرقانونی

قوانین مهاجرت به شهر انتاناناریوو در کشور ماداگاسکار


مهاجرت به شهر انتاناناریوو در کشور ماداگاسکار اما داستان دیگری دارد. اولین موضوع، بار هوایی مورد نیاز یک مهاجر است که بی‌شک از حد مجاز تعیین‌شده توسط شرکت های هواپیمایی بسیار بیشتر خواهد بود. در این شرایط است که پای اضافه‌بار به میان می‌آید که واقعاً مقرون‌به‌صرفه نیست. اگر با این شرایط روبه‌رو هستید راه بهینه‌تری را جایگزین پرداخت جریمه سنگین اضافه‌بار کنید. حمل هوایی به ماداگاسکار راه بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور ماداگاسکار به شما تحویل می‌دهیم.
اگر به‌قصد اقامت به ماداگاسکار سفر می‌کنید، برای واردات لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود، قوانین زیر را در نظر داشته باشید:

 • درصورتی‌که اقلام موجود در مرسوله شما دست‌دوم و حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورداستفاده شما بوده باشند و به دلیل نقل‌مکان شما به کشور ماداگاسکار به این کشور وارد شوند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی خواهد بود.
 • عوارض ورود اقلام جدید معادل 100% ارزش آن‌ها خواهد بود.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت ماداگاسکار، قوانین گمرکی به‌صورت کامل و شفاف بیان‌شده است. بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج‌کرده‌اند، قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، موضوعاتی است که ما آن‌ها را با جزئیات در پادکست برایتان گفته‌ایم. بی‌شک شما در ارسال بارهایتان به فرم‌هایی نیز نیاز دارید که مهیاکردن آن شاید برایتان سخت باشد. ما فرم‌های مربوط به انجام ترخیص را برای سهولت و دسترسی آسان، در این صفحه قرار داده‌ایم. پس همه‌چیز برای یک سفر آسان و البته ارسال بار آسان‌تر به کشور ماداگاسکار مهیاست. بی‌شک پیش از بستن چمدان‌ها لازم است پادکست ما را در این صفحه بشنوید.

هزینه حمل هوایی به انتاناناریوو چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به انتاناناریوو به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به انتاناناریوو می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی ایواتو

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور ماداگاسکار ، گمرک Bureau des Douanes Antaninarenina ، واقع در فرودگاه بین المللی ایواتو (Ivato Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر انتاناناریوو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Bureau des Douanes Antaninarenina

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی ایواتو (Ivato Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی ایواتو ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور ماداگاسکار

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور ماداگاسکار در شهر انتاناناریوو واقع در فرودگاه Ivato Intl. Airport (Ivato Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  ماداگاسکار، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به انتاناناریوو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار