قوانین گمرکی فرودگاه کوفو در پروسه حمل هوایی به شهر جینینگ

مراحل فریت بار به شهر جینینگ  و ترخیص کالا از گمرک چین

 

اگر شما هم از مسافرین یا مهاجرین شهر جینینگ کشور چین هستید و بار زیادی دارید فریت بار یاحمل بار هوایی ویژگی های مثبتی دارد که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. مسافران صاحب بار دوست دارند بارشان با کمترین هزینه، با بالاترین سرعت ممکن و در سلامت کامل به مقصد برسد؛ به عقیده ما حمل بار هوایی می تواند پاسخی به تمامی این نیاز ها باشد. در پروسه حمل بار هوایی به چین شرکت های عامل، بارشما را در فرودگاه مبدا تحویل می گیرند و  در فرودگاه جینینگ کوفو در کشور چین  به شما تحویل می دهند. دفتر گمرک این فرودگاه General Administration of Customs of the People's Republic of China نام دارد. در این روند شما وارد فرایند حمل بار هوایی شده اید. البته این حمل و نقل هم آدابی دارد و  قوانینی .  گمرک کشور چین هم  مانند دیگر کشور­ها قوانینی بر ورود کالا وضع کرده است که دانستن آنها برای صاحبان بار ضروری است.قوانینی که در تمام فرودگاه ها و گمرک های کشور چین یکسان است.

 

قوانین مهم گمرک چین در حمل بار هوایی به جینینگ

 

با رسیدن بار هوایی تان به فرودگاه جینینگ کوفو در شهر جینینگ در کشور چین شما در مسیری قرار می گیرید که مقررات گمرکی این کشور برایتان مشخص کرده اند. حتما به نفع شماست که با عوارض و مالیات ورود و نحوه محاسبه آن ها در کشور چین آشنا باشید. اگر کسب این اطلاعات برایتان دشوار به نظر می رسد، ما همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور چین را درقالب متن، ویدئو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیار تان نهاده ایم. فرم های لازم برای ترخیص کالا هم در سایت ما در دسترستان قرار دارد.

 

قوانین گمرک مسافری چین برای مسافرین جینینگ

 

در هنگام سفر به شهر جینینگ در کشور چین هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • افرادی که ساکن چین نیستند ، به جز لوازم شخصی،اقلامی که همراه دارند و این اقلام قرار است در چین بماند (برای مثال هدایا و سوغاتی که  برای دوست خود در چین تهیه کرده اید.) اگر ارزش اقلام تا 2000 یوان باشد ورود معاف از عوارض گمرکی است. اگر ارزش اقلام همراه از مبلغ ذکر شده بیشتر باشد برای ترخیص اقلام نیاز به پرداخت عوارض است.
 • ساکنین قانونی چین میتوانند تا ارزش  5000 یوان بار همراه خود داشته باشند. گمرک برای بخشی از اقلام که از حداکثر ذکر شده فراتر رفته باشند 20% عوارض منظور می کند.
 • مسافرین می توانند 400 نخ سیگار (2 باکس)، یا 100 سیگار برگ یا 500 گرم توتون همراه خود داشته باشند.

به یاد داشته باشید که موارد معافیت های این بخش فقط برای بار همراه مسافرین به شهر جینینگ کشور چین در نظر گرفته می شوند و برای بار هوایی ارسالی کاربرد ندارند.

شما با شنیدن پادکست ما می توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید . همینطور از مواد غذایی مجاز درگمرک چین  نیز مطلع خواهید شد. همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری  نیز در این پادکست گنجانده شده که شنیدن آن را برای مسافران  کشور چین  ضروری می دانیم.

 

کالاهای ممنوعه گمرک چین در ارسال بار هوایی به جینینگ

 

حالا که سفرتان به شهر جینینگ قطعی شده است، قبل از بستن بار هوایی سفر نگاهی به لیست اقلام ممنوعه از نظر گمرک چین بیاندازید. چرا که در زمان رسیدن به جینینگ اگر یکی از اقلام این لیست در بار هوایی همراهتان باشد، مسائل قانونی برایتان پیش خواهد آمد. از نظر قوانین گمرک کشور چین ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • سلاح، تفنگ، مهمات و مواد مخدر
 • کالاهای تقلبی یا کالاهایی که حق کپی رایتشان رعایت نشده است
 • محتوای پورنوگرافیک
 • محتوایی که به صورت اخلاقی یا سیاسی تهاجمی باشد یا ضد کمونیسم باشد.
 • گونه های در خطر، به صورت زنده یا مرده، پودر شیر و محصولات گوشتی خاص
 • گیاه و بذر
 • لوازم ارتباطی بی سیم
 • سیستم های ماهواره ای و سیستم های GPS

 

قوانین گمرکی کشور چین در مهاجرت به شهر جینینگ

 

وقت آن رسیده تا شرایط مهاجرین به شهر جینینگ را بررسی نماییم. تفاوت اساسی مهاجر و مسافر، مدت اقامتشان در مقصد است. از آن جایی که مهاجر برای اقامت طولانی به جینینگ سفر می کند، برای اقامت خود به وسایل زیادی نیاز دارد. در این شرایط به احتمال زیاد با موضوع اضافه بار مسافری رو به رو می شود. هزینه سنگین جریمه اضافه بار مسافری، هر کسی را مردد می کند. اما به توصیه ما توجه کنید. فریت باربهترین  گزینه ارسال بار به چین است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما  بارتان را  از در منزل شما تحویل  می گیریم  و با هزینه بسیار کمتر از اضافه بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور چین به شما تحویل می دهیم.

اگر به قصد اقامت به شهر جینینگ چین سفر می‌کنید،  می توانید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید. واردات اموال شخصی دست دوم به چین معاف از مالیات واردات است، اما برای وارد کردن این اقلام به کشور چین باید مجوز واردات بگیرید.برای آگاهی از مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز به پادکست فریت بار و کارگوی سفیران قسمت چین گوش بدهید. مقررات مربوطه عبارت اند از:

 • اگر مدارک مورد نیاز را ارایه ننمایید، یا مجوزهای شما اعتبار کافی نداشته باشند، درخواست شما رد خواهد شد و مجوز واردات به شما تعلق نخواهد گرفت.
 • اگر شهروند چین و در حال بازگشت به این کشور هستید، تنها راهی که برای واردات لوازم خانگی و شخصی خود دارید، فراهم کردن مدارکی است که نشان دهد شما به مدت بیش از 1 سال در کشوری خارجی مشغول کار بوده اید. این کار را از طریق ارائه مجوز یا ویزای کار کشور مربوطه می توانید انجام دهید.
 • توصیه: قبل از حصول اطمینان از مجوزهای کار و اقامت خود لوازم خود را به چین ارسال نکنید. همچنین در نظر داشته باشید بعد از اخذ مجوز فقط یکبار امکان ارسال هوایی و یکبار امکان ارسال دریایی دارایی های شخصی خود را دارید، مرسولاتی که بعد از آن به چین ارسال می کنید مشمول مالیات بر واردات سنگین و عوارض می شوند.

 

  پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت چین را حتما بشنوید. با شنیدن این پادکست تکلیفتان را درباره مسائلی مثل بردن  حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان ، بردن جهیزیه زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند و  قوانین مربوط به بردن سوغاتی هایی مثل   لواشک و آجیل خواهید دانست. هدف ما آسایش شما در سفر است. به نحوی که هیچ مانعی در ارسال بار پیش رویتان نباشد، زما نتان به هدر نرود و خاطره ای ناخوش برجای نماند. حتی  فرم مورد نیاز برای انتقال بار به کشور چین در سایت ما مهیاست. شنیدن پادکست های ما شما را به مسافری آماده تبدیل می کند.

 

برای حمل بار هوایی به جینینگ می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

حمل بار هوایی به جینینگ به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند حمل بار هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

هزینه حمل بار هوایی به جینینگ چگونه محاسبه می شود؟

هزینه حمل بار هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه کوفو

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور چین ، گمرک Qingdao Customs Zhu Heze Office ، واقع در فرودگاه کوفو (Jining Qufu Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر جینینگ فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Qingdao Customs Zhu Heze Office

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه کوفو (Jining Qufu Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه کوفو ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور چین

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور چین در شهر جینینگ واقع در فرودگاه Jining Qufu Airport (Jining Qufu Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  چین، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور چین جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور چین از طریق نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور چین را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به جینینگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای چین

ویدئو های دیدنی فریت بار