قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی کاوهسیونگ در پروسه حمل هوایی به شهر کاوهسیونگ

قوانین گمرکی تایوان در حمل هوایی به کاوهسیونگ


شاید شما هم مثل دیگر مسافرین و مهاجرین شهر کاوهسیونگ در کشور تایوان، قصد ارسال بار به این کشور را دارید. حمل هوایی، بار شما را با بیشترین سرعت و بالاترین امنیت و مقرون به صرفه ترین قیمت به شهر کاوهسیونگ می رساند. حمل هوایی یک فرآیند است. در این فرایند شما بارتان را در فرودگاه مبدأ تحویل می‌دهید و سپس آن را در فرودگاه بین المللی کاوهسیونگ شهر کاوهسیونگ تحویل خواهید گرفت؛ پس رسیدن بار به مقصد، باید کارهای گمرکی مربوط به بارتان را در دفتر گمرک فرودگاه با نام Customs administration نیز انجام دهید. اگر با قوانین گمرکی کشور تایوان آشنا باشید بارتان به‌آسانی ترخیص خواهد شد. پس برای دانستن این قوانین با ما همراه باشید. بد نیست بدانید همه گمرک‌های کشور تایوان از قوانین یکسانی پیروی می‌کنند؛ پس فرقی نمی‌کند بارتان در کدام شهر، کدام فرودگاه و کدام گمرک کشور تایوان پذیرش شده است.

قوانین مهم گمرک تایوان درباره حمل هوایی به کاوهسیونگ


حالا بار هوایی شما به فرودگاه بین المللی کاوهسیونگ در شهر کاوهسیونگ رسیده است. از حالا به بعد مرسوله بار شما تابع تمامی مقررات گمرکی کشور تایوان است. شما باید از عوارض ورود و مالیات‌هایی که طبق قانون کشور تایوان محاسبه می‌شود، مطلع باشید. همین‌طور باید بدانید در این میان معافیت‌ها و استثنائاتی وجود دارد که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.
مشخص است که آگاهی از این موارد بسیار ارزشمند است و باز ناگفته پیداست دسترسی به آن ها بسیار دشوار است. ما در این مجال، بخشی از قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور تایوان را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان گذاشته ایم. برای آسان شدن کارتان نیز فرم‌های مربوط به ترخیص کالا در این سایت قابل دانلود است. لازم است پیش از سفر، آن‌ها را کامل کنید و برای ترخیص کالا به گمرک تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری تایوان برای مسافرین کاوهسیونگ


اگر شما هم مسافر شهر کاوهسیونگ هستید، بهتر است بدانید در هنگام سفر به کشور تایوان هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این صورت است:

 • 200 نخ سیگار یا 25 سیگار برگ یا 450 گرم توتون
 • به اندازه منطقی عطر و ادوکلن
 • اقلام نو بدون مقصود تجاری تا ارزش ۲۰ هزار دلار تایوان، تقریباً معادل ۶۷۰ دلار آمریکا (این مبلغ برای افراد زیر ۲۰ سال به ۱۰ هزار دلار تایوان کاهش می یابد).
 • هدایا و سوغات همراه شما تا ارزش 2.000 روپیه تایوان (معادل 13 دلار امریکا)

تمامی این موارد صرفا برای بار همراه مسافرین است و در مرسولاتی که به کاوهسیونگ ارسال می‌کنید منظور نمی شود.
اگر می‌خواهید از میزان عوارض گمرکی با خبر شوید و پاسخ پرسش‌هایتان درباره مواد غذایی مجاز در گمرک تایوان را بگیرید، حتماً پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور تایوان را بشنوید. در این پادکست، همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری تایوان را برایتان شرح داده‌ایم. پس شنیدن پادکست کشور تایوان را حتماً در برنامه پیش از سفر قرار دهید.

ورود کدام کالاها به گمرک تایوان ممنوع است


اگر برای سفر به کاوهسیونگ بارتان را می بندید کمی دست نگه دارید. باید بدانید بردن چه کالاهایی برایتان مشکل ایجاد می کند. ممکن است مجبور به پرداخت جریمه سنگین نیز بشوید. بی‌شک کسی دنبال دردسر نیست. پس یادتان باشد این کالاها در گمرک کشور تایوان ممنوع هستند:

 • اسلحه و مهمات
 • شمشیر و چاقوهای بلند
 • مواد مخدر و داروهای نامشخص فاقد بسته‌بندی تجاری
 • خز
 • محتوای مستهجن

قوانین گمرکی مهاجرت به کاوهسیونگ در کشور تایوان


مهاجرت به شهر کاوهسیونگ قصه دیگری است. مهاجر به وسایل زیادی نیاز دارد که معمولاً میزانشان بیش از حجم بار هوایی مجاز همراه مسافر است. اینجاست که پای جریمه اضافه ‌بار مسافری به میان می آید که اصلاً مقرون‌به‌صرفه نیست. اگر با این موقعیت رو در رو شوید، حتما به راهی بهتر فکر می‌کنید. فریت بار به تایوان راه بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور تایوان به شما تحویل می دهیم.
اگر به‌قصد اقامت به تایوان سفر می کنید و می خواهید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید:

 • در زمان تکمیل فرم اظهارنامه گمرکی وقتی به کشور تایوان می‌رسید باید در بخش مربوطه علامت بزنید که بار غیر همراه خواهید داشت و این بار در آینده به تایوان ارسال خواهد شد.
 • اگر در زمان ترخیص تمامی مدارک شما آماده باشد ورود اقلام شما معاف از پرداخت عوارض و مالیات است.
 • تمامی مرسولات به صورت کامل بازرسی می‌شوند.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت تایوان، قوانین گمرکی به صورت کامل و شفاف بیان شده است. بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند، قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، موضوعاتی است که ما آن‌ها را با جزئیات در پادکست برایتان گفته‌ایم. بی‌شک شما در ارسال بارهایتان به فرم‌هایی نیز نیاز دارید که مهیاکردن آن شاید برایتان سخت باشد. ما فرم‌های مربوط به انجام ترخیص را برای سهولت و دسترسی آسان، در این صفحه قرار داده‌ایم. پس همه‌چیز برای یک سفر آسان و البته ارسال بار آسان‌تر به کشور تایوان مهیاست. بی‌شک پیش از بستن چمدان‌ها لازم است پادکست ما را در این صفحه بشنوید.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به کاوهسیونگ مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل هوایی به کاوهسیونگ در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

حمل هوایی به کاوهسیونگ به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی کاوهسیونگ

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور تایوان ، گمرک Kaohsiung Airport Branch, Kaohsiung Customs Office ، واقع در فرودگاه بین‌المللی کاوهسیونگ (Kaohsiung Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کاوهسیونگ فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Kaohsiung Airport Branch, Kaohsiung Customs Office

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی کاوهسیونگ (Kaohsiung Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی کاوهسیونگ ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور تایوان

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور تایوان در شهر کاوهسیونگ واقع در فرودگاه Kaohsiung Intl. Airport (Kaohsiung Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  تایوان، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور تایوان جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور تایوان از طریق Customs administration نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور تایوان را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کاوهسیونگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای تایوان

ویدئو های دیدنی فریت بار