قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی ال.اف. وید در پروسه حمل هوایی به شهر همیلتون

حمل هوایی به همیلتون و ترخیص کالا در گمرک برمودا


امروزه بهترین و بهینه‌ترین روش ارسال بار به کشور برمودا، استفاده از خدمات حمل هوایی به همیلتون است. حمل هوایی به همیلتون سریع ترین و ایمن ترین روش ارسال بار به کشور برمودا است که قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد. شما هم تردید نکنید و برای ارسال بارتان همین روش را انتخاب کنید. به این ترتیب ورودتان را به فرآیند حمل هوایی تبریک می گوییم. حالا در فرودگاه بین المللی ال. اف. وید در شهر همیلتون کشور برمودا منتظر رسیدن کالاهایتان باشید. دفتر گمرک این فرودگاه CUSTOMS DEPARTMENT  نام دارد. فقط یادتان باشد گمرک کشور برمودا هم قوانینی دارد که بی‌شک در مورد بار شما هم اعمال خواهد شد. این قوانین را باید بدانید. البته قانون در همه بخش های گمرکی کشور برمودا یکسان است. برخی قانون‌ها را پیش از سفر و برخی را هنگام تحویل بار باید اعمال کنید.

گمرک کشور برمودا و قوانینش برای حمل هوایی به همیلتون


وقتی بارتان به فرودگاه بین المللی ال. اف. وید برسد، باید سریع تر شرایط را برای ترخیص گمرکی آن فراهم کنید. آشنایی با مقررات گمرکی برمودا به شما در این مسیر کمک قابل توجهی می کند؛ مخصوصاً که در قوانین گمرک این کشور معافیت هایی برای شرایط خاص و کالاهای مشخص در نظر گرفته شده است که آگاهی از آن ها به شما در مدیریت هزینه‌های حمل هوایی به همیلتون نیز کمک خواهد کرد. ما مسیر کسب اطلاعات را برایتان هموار کرده‌ایم. همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور برمودا را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. شما در این مسیر به فرم‌هایی نیاز خواهید داشت تا ترخیص کالاها آسان باشد. این فرم ها نیز در سایت ما برایتان مهیاست.

قوانین گمرک مسافری برمودا برای مسافرین همیلتون


در هنگام سفر به شهر همیلتون کشور برمودا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • لوازم شخصی موردنیاز سفر
 • 200 نخ سیگار یا 50 سیگار برگ یا 500 گرم توتون
 • هدایا و سوغات تا ارزش 50 دلار امریکا

به یاد داشته باشید که این معافیت ها برای مرسولات حمل هوایی به همیلتون منظور نمی شوند و کاربردشان صرفاً برای بار هوایی همراه مسافرین است.
در پادکست ما میزان عوارض گمرکی و مالیات‌ها مشخص شده و شما می‌توانید از میزان آن مطلع شوید. همین‌طور خواهید دانست چه مواد غذایی از نظر گمرک برمودا مجاز است. هر آنچه که مهاجران و مسافران باید درباره حمل بار بدانند را ما در این پادکست گنجانده ایم. پس مسافران کشور برمودا شنیدن این پادکست را از دست ندهند.

ورود کدام کالاها به شهر همیلتون در گمرک برمودا ممنوع است


حالا فرض کنیم سفرتان به شهر همیلتون نزدیک است و رفته رفته باید بار سفر را ببندید. کشور برمودا هم مانند همه کشورهای دیگر دنیا، ورود برخی اقلام به خاک خود را ممنوع اعلام نموده است. همراه داشتن یا ارسال چنین اقلامی به این کشور چیزی به جز دردسر در پی ندارد. از نظر قوانین گمرک کشور برمودا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • داروهای غیرقانونی
 • محتوای مستهجن
 • اقلام تقلبی

قوانین گمرکی برمودا در مهاجرت به شهر همیلتون


مسافرین و مهاجرین شهر همیلتون در کشور برمودا تفاوت های مهمی با هم دارند. گروهی برای سیاحت به این کشور سفر می کنند و گروه دیگر برای اقامت بلندمدت؛ اگر هدف از سفر اقامت بلندمدت باشد، وسایل موردنیاز نیز بیشتر می شوند. به همین دلیل اکثر مهاجرین اضافه بار دارند و مجبور به پرداخت جریمه سنگین اضافه بار مسافری می شوند؛ اما جای نگرانی نیست. کاهش هزینه‌هایتان با ما. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از جریمه اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور برمودا به شما تحویل می دهیم.
اگر برای اقامت به کشور برمودا سفر می‌کنید و قصد وارد کردن لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور دارید، برای ورود معاف از عوارض لوازم خود، حق امتیاز تغییر محل اقامت (TRA) را دریافت نمایید. بعد از دریافت این امتیاز 90 روز فرصت خواهید داشت تا مرسوله لوازم خانگی و شخصی خود را به این کشور وارد نمایید. همچنین توصیه می‌کنیم به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت برمودا گوش کنید تا با مدارک موردنیاز برای ورود لوازم شخصی و خانگی خود به این کشور آشنا شوید.
هدف ما از تهیه پادکست، آشنا شدن شما با ریز و درشت قوانین گمرکی کشور برمودا است. شاید به بردن حیوان خانگی فکر کرده‌اید یا در حال ارسال هدیه برای دوستتان هستید. یا تازه عروس و دامادید و تکلیف بردن جهیزیه‌هایتان معلوم نیست. شاید هم به رسم همه ایرانی‌ها دارید سوغاتی‌های منحصر به فرد ایرانی مثل لواشک و آجیل را برای بردن به برمودا بسته‌بندی می‌کنید. شاید خبر نداشته باشید که اصلاً این کالاها را می‌توانید با خودتان حمل کنید یا خیر. یا اگر می‌توانید چقدر و به چه شکل. ما به همه این موارد در پادکستمان اشاره کرده‌ایم. امکان دسترسی به فرم‌های مخصوص گمرک کشور برمودا نیز در سایت ما وجود دارد. پس با خیال راحت به پادکست ما گوش کنید و با آمادگی کامل از سفر یا مهاجرت لذت ببرید.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به همیلتون مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل هوایی به همیلتون در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

حمل هوایی به همیلتون به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.


اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی ال.اف. وید

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور برمودا ، گمرک Customs House ، واقع در فرودگاه بین المللی ال.اف. وید (L.F. Wade Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر همیلتون فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs House

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی ال.اف. وید (L.F. Wade Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی ال.اف. وید ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور برمودا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور برمودا در شهر همیلتون واقع در فرودگاه L.F. Wade Intl. Airport (L.F. Wade Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  برمودا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور برمودا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور برمودا از طریق CUSTOMS DEPARTMENT نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور برمودا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به همیلتون

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار