قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی لا امریکاس در پروسه حمل هوایی به شهر سنتا دومینگو

مراحل حمل هوایی به سنتا دومینگو و ترخیص کالا از گمرک جمهوری دومینیکن


اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، حتما قصد ارسال بار به شهر سنتا دومینگو در کشور جمهوری دومینیکن را دارید؛ در اینصورت تردید نداشته باشید که بهترین گزینه پیش رویتان استفاده از خدمات حمل هوایی به سنتا دومینگو است. حمل هوایی بهترین راه برای ارسال بار به شهر سنتا دومینگو است؛ چرا که سریع‌ترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین روش، در میان روش‌های موجود برای ارسال بار به این کشور محسوب می‌شود. فرایند امن حمل هوایی به سنتا دومینگو شما را مجاب می‌کند تا بارتان را در مبدأ تحویل دهید و در مقصد با خیالی آسوده منتظر دریافتش بمانید. حتماً قوانین ورود و خروج کالا در گمرک جمهوری دومینیکن را می دانید. اگر تاکنون سراغ دانستن قوانین گمرکی کشور جمهوری دومینیکن نرفته‌اید با ما همراه باشید. باید بدانید قانون گمرکی جمهوری دومینیکن در سراسر کشور یکسان است؛ یعنی بارتان در هرکدام از فرودگاه‌های این کشور فرود آید، همین قانون اجرا خواهد شد.

قوانین مهم گمرک جمهوری دومینیکن در حمل هوایی به سنتا دومینگو


حالا که بار هوایی شما به فرودگاه بین‌المللی لاامریکاس در شهر سنتا دومینگو رسید، مهم‌ترین موضوع اطلاع از تعرفه‌های گمرکی کشور جمهوری دومینیکن است. شما باید پس از انجام تشریفات گمرکی بار خود را از دفتر گمرک فرودگاه که Dominica Customs نام دارد، ترخیص کنید. اینکه شما بدانید عوارض و مالیات گروه های مختلف کالایی در کشور جمهوری دومینیکن چگونه محاسبه می‌شود کمک بزرگی است. خب در این میان معافیت‌هایی هم برای شرایط خاص در نظر گرفته شده که کاملاً به نفع شماست. می بینید که اطلاعات در این زمینه ارزش بسیار زیادی دارد؛ اما دسترسی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات را در شکل های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده ایم. فرم های لازم را هم می توانید از سایت سفیران دانلود کنید و به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری جمهوری دومینیکن برای مسافر سنتا دومینگو


در زمان سفر به شهر سنتا دومینگو در کشور جمهوری دومینیکن هر مسافر می تواند اقلام زیر را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید:

 • 200 نخ سیگار یا یک جعبه سیگار برگ
 • 2 عدد ادکلن باز شده
 • لوازم شخصی مورد نیاز مسافر
 • هدایا و سوغات تا ارزش 100 دلار امریکا

به خاطر داشته باشید که موارد ذکر شده صرفا برای بار هوایی همراه مسافر است و مرسولات حمل هوایی به سنتا دومینگو را شامل نمی‌شود.
اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور جمهوری دومینیکن کار آسانی نیست که در سایت سفیران در اختیار شماست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور جمهوری دومینیکن همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یک جا در اختیارتان قرار می گیرد. پس قبل از هر اقدامی پادکست ما را بشنوید.

ورود کدام کالاها به سنتا دومینگو در گمرک جمهوری دومینیکن ممنوع است


اگر بار سفر به شهر سنتا دومینگو در کشور جمهوری دومینیکن را می بندید، حتماً نگاهی هم به لیست اقلام ممنوعه از نظر گمرک این کشور بیندازید. اگر شما از این لیست بی خبر باشید و کالایی غیر مجاز در بار هوایی همراه خود یا در مرسوله حمل بار هوایی‌تان قرار دهید به دردسر زیادی می افتید. برای بررسی بارتان باید بدانید ورود اقلام زیر به کشور جمهوری دومینیکن ممنوع است:

 • لوازم و سلاح های خطرناک
 • مواد منفجره
 • محتوای مستهجن
 • داروهای غیرقانونی

قوانین گمرک جمهوری دومینیکن برای مهاجرین سنتا دومینگو


اگر هدفتان از سفر به شهر سنتا دومینگو، مهاجرت به کشور جمهوری دومینیکن است شرایط برای شما با مسافرین کاملا متفاوت خواهد بود. نیازهای مهاجر شهر سنتا دومینگو به دلیل طولانی بودن مدت اقامتش با نیازهای مسافر این شهر بسیار متفاوت است. از این رو اکثر مهاجرین با معضلی به نام جریمه اضافه بار مسافری رو به رو می شوند. هزینه این جریمه سنگین است و محاسبات هزینه ای سفر برای مهاجرین را به هم می‌ریزد. این جاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان این جاست. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور جمهوری دومینیکن به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور جمهوری دومینیکن سفر می کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید به قوانین زیر توجه کنید:

 • لوازم نو و دست دوم همگی مشمول پرداخت عوارض گمرکی می شوند مگر در شرایطی که قبل از ارسال اقلام موفق به اخذ اقامت دائم در کشور جمهوری دومینیکن شده باشید.
 • در صورتی که ویزای اقامت دائم را دریافت کرده باشید و بخواهید درخواست ورود معاف از عوارض لوازم خود را بدهید، در زمان فرآیند ترخیص گمرکی باید شخصاً در گمرک حضور داشته باشید.
 • فرآیند ترخیص تقریبا 5 روز کاری به طول می انجامد.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت جمهوری دومینیکن مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت جمهوری دومینیکن شما را از ریز تا درشت قانون ها آگاه می‌کند. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می توانید حیوان خانگی را به جمهوری دومینیکن ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج های جوان چیست و سوغاتی هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به جمهوری دومینیکن را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم هایی که برای سهولت و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده ایم. گمان می کنم اکنون نیز شما با ما هم نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

برای حمل هوایی به سنتا دومینگو می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به سنتا دومینگو چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به سنتا دومینگو مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی لا امریکاس

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور جمهوری دومینیکن ، گمرک Puerto Caucedo Customs Administration ، واقع در فرودگاه بین‌المللی لا امریکاس (Las Américas Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر سنتا دومینگو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Puerto Caucedo Customs Administration

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی لا امریکاس (Las Américas Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی لا امریکاس ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور جمهوری دومینیکن

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور جمهوری دومینیکن در شهر سنتا دومینگو واقع در فرودگاه Las Américas Intl. Airport (Las Américas Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  جمهوری دومینیکن، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور جمهوری دومینیکن جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور جمهوری دومینیکن از طریق Dominica Customs نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور جمهوری دومینیکن را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سنتا دومینگو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای جمهوری دومینیکن

ویدئو های دیدنی فریت بار