قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی لوگزامبورگ در پروسه حمل هوایی به شهر لوکزامبورگ

قانون‌های گمرکی حمل هوایی به لوکزامبورگ در کشور لوکزامبورگ


اگر بخواهید باری به شهر لوکزامبورگ کشور لوکزامبورگ برسانید چه روشی برای شما بهینه تر است؟ بدون تردید در اکثر موارد فریت بار و حمل هوایی. یکی از جذابیت های این روش این است که این جواب را از کسانی خواهید شنید که تجربه استفاده از این خدمات را دارند. این مسافران کاملا آگاهند که از این طریق، بارشان با بالاترین امنیت ممکن به مقصد می‌رسد و از نظر هزینه هم صرفه جویی می کنند و صد‌البته سریع ترین راه ممکن را انتخاب کرده اند. با انتخاب گزینه فریت بار، شما در مسیر حمل هوایی قرارگرفته‌اید، اما این آغاز راهی است که قوانین خاص خودش را دارد و شما لازم است با قوانین گمرکی کشور لوکزامبورگ آشنا باشید تا دچار گرفت و گیرهای گمرکی نشوید. اطلاعات مورد نیازتان را ما در اختیارتان می‌گذاریم. پس بامطالعه این قوانین، دیگر دغدغهی جریمه شدن و دردسر نخواهید داشت.
حال فرض می‌کنیم که بارتان را در مبدا تحویل داده اید و بعد از انجام تشریفات حمل هوایی به لوکزامبورگ در فرودگاه لوکزامبورگ منتظر رسیدن بار خود هستید تا با مراجعه به دفتر گمرک فرودگاه با نام ADMINISTRATION DES DOUANES ET ACCISES (DIR.) تشریفات گمرکی بار را انجام دهید؛ خوب است بدانید تمامی گمرک‌های کشور لوکزامبورگ از قانونی واحد پیروی می‌کنند و اینکه بار را به چه ایالتی ارسال می کنید تفاوتی در قوانین گمرکی ایجاد نمی نماید.

قوانین مهم گمرک لوکزامبورگ مربوط به حمل هوایی به لوکزامبورگ


پس از رسیدن بار هوایی شما به شهر لوکزامبورگ، چیزی که به شما در سامان دادن به کارهای مربوط به بارتان کمک می‌کند، اطلاع از مقررات گمرکی و تعرفه‌های آن است. اینکه شما بدانید عوارض و مالیات هر کالا در کشور لوکزامبورگ چگونه محاسبه می‌شود. همچنین آگاهی از معافیت‌هایی که باعث کاهش هزینه های گمرکی می‌شود نیز بسیار ارزشمند است؛ اما دسترسی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات مورد نیاز شما را در شکل‌های گوناگون به صورت متنی، ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. فرم‌های لازم برای بار هوایی خود را هم می‌توانید از سایت سفیران دانلود کنید و پس از تکمیل به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری لوکزامبورگ برای بار هوایی


مسافرینی که از کشوری خارج از اتحادیه اروپا به لوکزامبورگ سفر می‌کنند می‌توانند اقلام زیر را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایند:

 • دخانیات به‌اندازه:
 • 200 نخ سیگار یا
 •  100 سیگار برگ کوچک یا
 •  50 سیگار برگ یا
 •  250 گرم توتون.
 • همچنین امکان واردات درصدی این اقلام نیز وجود دارد؛ یعنی می‌توانید برای مثال 100 نخ سیگار و 50 سیگار برگ کوچک همراه خود داشته باشید.
 • دارو برای مصرف شخصی به همراه نسخه پزشک
 • دیگر لوازم همراه تا ارزش ۴۳۰ یورو

فراموش نکنید که موارد ذکر شده فقط مربوط به بار همراه مسافر هستند و بار هوایی که به لوکزامبورگ ارسال می کنید، مشمول چنین معافیت‌هایی نمی‌شود.
خوب حالا میزان عوارض گمرکی و مالیات چگونه محاسبه می‌شود؟ پاسخ خود را با شنیدن پادکست کشور لوکزامبورگ دریافت کنید. همین طور شما با شنیدن این پادکست در می یابید که کدام مواد غذایی را می‌توانید با خودتان به لوکزامبورگ ببرید و کدام ها را نمی‌توانید.

کالاهای ممنوع گمرک لوکزامبورگ جهت ورود به این کشور


ورود برخی کالاها به لوکزامبورگ ممنوع است و این یعنی اگر به دنبال دردسر نیست در چمدان‌هایتان و بسته‌های بار ارسالی خود نباید این اقلام را قرار دهید. خوب پس دقت در زمان بستن چمدان‌ها بسیار مهم است. واجب است بدانید ورود چه اقلامی به کشور لوکزامبورگ مسافر را دچار مشکل می‌کند. برای آگاهی کامل خیلی بهتر است بازهم به پادکست ما مراجعه کنید و ریز و درشت همه ممنوعیت‌های حمل بار به کشور لوکزامبورگ را بشنوید؛ اما به صورت خلاصه از نظر قوانین گمرک کشور لوکزامبورگ ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد مخدر و داروهای غیرقانونی
 • عاج فیل و محصولات آن
 • گیاهان و محصولات گیاهی
 • محتوای مستهجن
 • اقلام تقلبی
 • مواد غذایی با منشأ حیوانی


قوانین گمرکی حمل هوایی به لوکزامبورگ برای مهاجرین


مهاجرت اما داستان دیگری دارد. از مهم ترین دغدغه های هر مهاجر، بردن لوازم مورد نیازش است که به احتمال زیاد در محدوده تعیین شده برای بار مسافر قرار نمی گیرد و اینجاست که پای اضافه‌بار به میان می آید که اصلاً مقرون‌به‌صرفه نیست. اگر با این موقعیت رو به رو هستید راه بهتری را جایگزین پرداخت جریمه اضافه‌بار کنید. حمل هوایی به لوکزامبورگ راه بسیار مناسب تر و مقرون‌به‌صرفه‌ای است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه لوکزامبورگ در شهر لوکزامبورگ کشور لوکزامبورگ به شما تحویل می‌دهیم.
اگر به‌قصد اقامت به کشور لوکزامبورگ سفر می‌کنید می‌توانید لوازم‌خانگی و شخصی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید، برای این‌که این اقلام را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به کشور لوکزامبورگ وارد کنید لازم است تا یا ویزای اقامت دائم این کشور را داشته باشید یا توسط شرکتی در این کشور استخدام‌شده باشید. برای استفاده از این امتیاز باید بتوانید ثابت کنید حداقل به مدت ۱۲ ماه در کشوری خارج از اتحادیه اروپا سکونت داشته‌اید. لوازمی که قصد دارید معاف از عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایید باید دارای شرایط زیر باشند:

 • اقلام در خارج از کشور تحت مالکیت شما بوده و توسط شما استفاده‌شده باشد.
 • آثار استفاده از این اقلام به‌صورت واضح قابل‌مشاهده باشد. (منظور خط و خش‌های جزئی ناشی از استفاده است)
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت لوکزامبورگ، قوانین گمرکی به‌صورت کامل و شفاف بیان‌شده است. بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج‌کرده‌اند، قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، موضوعاتی است که ما آن‌ها را با جزئیات در پادکست برایتان گفته‌ایم. بی‌شک شما در ارسال بارهایتان به فرم‌هایی نیز نیاز دارید که مهیاکردن آن شاید برایتان سخت باشد. ما فرم‌های مربوط به انجام ترخیص را برای سهولت و دسترسی آسان، در این صفحه قرار داده‌ایم. پس همه‌چیز برای یک سفر آسان و البته ارسال بار آسان‌تر به کشور لوکزامبورگ مهیاست. بی‌شک پیش از بستن چمدان‌ها لازم است پادکست ما را بشنوید.

حمل هوایی به لوکزامبورگ چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

حمل اضافه بار مسافری به لوکزامبورگ چگونه انجام می‌شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می‌توان در مرسوله حمل هوایی به لوکزامبورگ مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی لوگزامبورگ

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور لوکزامبورگ ، گمرک Administration des Douanes et Accises (Dir.) ، واقع در فرودگاه بین المللی لوگزامبورگ (Luxembourg Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر لوکزامبورگ فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Administration des Douanes et Accises (Dir.)

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی لوگزامبورگ (Luxembourg Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی لوگزامبورگ ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور لوکزامبورگ

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور لوکزامبورگ در شهر لوکزامبورگ واقع در فرودگاه Luxembourg Airport (Luxembourg Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  لوکزامبورگ، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور لوکزامبورگ جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور لوکزامبورگ از طریق Administration des Douanes et Accises (Dir.) نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور لوکزامبورگ را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لوکزامبورگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار