قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی لیندن پیندلینگ در پروسه حمل هوایی به شهر ناسائو

حمل هوایی به ناسائو و ترخیص کالا در گمرک باهاماس


اگر در برنامه‌های سفر خود به کشور باهاماس قصد استفاده از خدمات حمل هوایی به ناسائو را دارید، در این مقاله با ما همراه شوید. حتماً به این موضوع فکر کرده‌اید که بهترین راه برای رساندن بارتان به باهاماس همین روش است؛ چراکه می تواند تمامی انتظارات شما از امنیت گرفته تا مقرون‌به‌صرفه بودن و سرعت انتقال بار را برآورده کند. به این ترتیب ورودتان را به فرآیند ارسال بار تبریک می گوییم. حالا در فرودگاه لیندن پیندلینگ در شهر ناسائو کشور باهاماس منتظر رسیدن کالاهایتان باشید. دفتر گمرک این فرودگاه THE BAHAMAS CUSTOMS DEPARTMENT نام دارد. فقط یادتان باشد گمرک کشور باهاماس هم قوانینی دارد که بی‌شک در مورد بار هوایی شما هم اعمال خواهد شد. این قوانین را باید بدانید. البته قانون در همه بخش های گمرکی کشور باهاماس یکسان است. برخی قانون‌ها را پیش از سفر و برخی را هنگام تحویل بار باید اعمال کنید.

گمرک کشور باهاماس و قوانینش در حمل هوایی به ناسائو


در فرآیند فریت بار به باهاماس، آشنایی با مقررات گمرکی کشور باهاماس در رابطه با حمل هوایی به ناسائو بزرگ‌ترین خدمتی است که هر فرد می تواند به خود بنماید. دانستن میزان عوارض و مالیات و نکات ریز و درشت قوانین گمرکی، شما را از گرفتاری‌های ترخیص کالا نجات خواهد داد. ما مسیر کسب این اطلاعات را برایتان هموار کرده‌ایم. همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور باهاماس را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. شما در این مسیر به فرم‌هایی نیاز خواهید داشت تا ترخیص کالاها آسان باشد. این فرم ها نیز در سایت ما برایتان مهیاست.

قوانین گمرک مسافری باهاماس برای مسافرین ناسائو


در هنگام سفر به شهر ناسائو در کشور باهاماس هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار یا 50 سیگار برگ یا 454 گرم توتون
 • لوازم شخصی موردنیاز سفر
 • هدیه و سوغات تا ارزش ۱۰۰ دلار باهاماس

در پادکست ما میزان عوارض گمرکی و مالیات‌ها مشخص شده و شما می‌توانید از میزان آن مطلع شوید. همین‌طور خواهید دانست چه مواد غذایی از نظر گمرک باهاماس مجاز است. هر آنچه که مهاجران و مسافران باید درباره حمل بار بدانند را ما در این پادکست گنجانده ایم. پس مسافران کشور باهاماس شنیدن این پادکست را از دست ندهند.
به خاطر داشته باشید که این معافیت ها فقط برای بار هوایی همراه مسافرین منظور می گردد و مرسوله‌های حمل هوایی به ناسائو را شامل نمی شود.

ورود کدام کالاها به شهر ناسائو از نظر گمرک باهاماس ممنوع است


با مطالعه قوانین گمرکی کشور باهاماس در‌می‌یابید که ورود برخی کالاها به این کشور ممنوع شده است؛ یعنی اگر در بارتان این کالاها دیده شود شما به دردسر می‌افتید. پس در زمان بستن چمدان‌های سفر به ناسائو، دقت کافی به خرج دهید. از نظر قوانین گمرک کشور باهاماس ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد مخدر
 • ترقه و وسایل آتش بازی
 • پول قلابی
 • محتوای مستهجن
 • هر چیزی که در تضاد با عقاید دینی باهامایی باشد.

قوانین گمرکی باهاماس در زمان مهاجرت به ناسائو


بیشتر آنچه تا حالا گفتیم مربوط به بار هوایی مسافران بود و اما اگر قصد مهاجرت به ناسائو را دارید و به ماندن در کشور باهاماس برای مدتی طولانی تر از یک سفر چند روزه فکر می‌کنید، حتماً حجم بارتان نیز در مقایسه با مسافران دیگر بیشتر خواهد شد. با این تفاسیر احتمالاً در زمره مسافرانی قرار می گیرید که اضافه بار دارند. مبلغ جریمه اضافه بار مسافری گزاف است و حمل وسایل موردنیازتان به این شکل اصلاً به صرفه نیست. کاهش هزینه‌هایتان با ما. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور باهاماس به شما تحویل می دهیم.
اگر به قصد اقامت به کشور باهاماس سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایید. در نظر داشته باشید مرسوله لوازم شخصی و خانگی شما باید در اندازه معقول باشد و این تلقی را ایجاد نکند به قصد تجارت در حال واردات لوازم خود هستید. برای ورود مرسوله خود لازم است مدارکی مشخص به گمرک تحویل دهید که برای آشنایی به آن‌ها توصیه می‌کنیم به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت باهاماس مراجعه کنید.
هدف ما از تهیه پادکست، آشنا شدن شما با ریز و درشت قوانین گمرکی کشور باهاماس است. شاید به بردن حیوان خانگی فکر کرده‌اید یا در حال ارسال هدیه برای دوستتان هستید. یا تازه عروس و دامادید و تکلیف بردن جهیزیه‌هایتان معلوم نیست. شاید هم به رسم همه ایرانی‌ها دارید سوغاتی‌های منحصر به فرد ایرانی مثل لواشک و آجیل را برای بردن به باهاماس بسته‌بندی می‌کنید. شاید خبر نداشته باشید که اصلاً این کالاها را می‌توانید با خودتان حمل کنید یا خیر. یا اگر می‌توانید چقدر و به چه شکل. ما به همه این موارد در پادکستمان اشاره کرده‌ایم. امکان دسترسی به فرم‌های مخصوص گمرک کشور باهاماس نیز در سایت ما وجود دارد. پس با خیال راحت به پادکست ما گوش کنید و با آمادگی کامل از سفر یا مهاجرت لذت ببرید.

برای حمل هوایی به ناسائو می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به ناسائو چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به ناسائو مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی لیندن پیندلینگ

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور باهاما ، گمرک Bahamas Customs ، واقع در فرودگاه بین‌المللی لیندن پیندلینگ (Lynden Pindling Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر ناسائو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Bahamas Customs

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی لیندن پیندلینگ (Lynden Pindling Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی لیندن پیندلینگ ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور باهاما

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور باهاما در شهر ناسائو واقع در فرودگاه Lynden Pindling Intl. Airport (Lynden Pindling Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  باهاما، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور باهاما جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور باهاما از طریق THE BAHAMAS CUSTOMS DEPARTMENT نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور باهاما را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ناسائو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار