قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی مالت در پروسه حمل هوایی به شهر لاکا

حمل هوایی به لاکا و قوانینش در گمرک مالت


اگر فریت بار یا حمل هوایی به لاکا جزو برنامه‌های سفر شماست حتماً با ما در ادامه این مطلب همراه باشید. حتماً به این موضوع اندیشیده‌اید که بهترین راه برای حمل بارتان به لاکا همین روش حمل هوایی است؛ چراکه تمام انتظارات شما را برآورده می‌کند؛ از امنیت گرفته تا مقرون‌به‌صرفه بودن و سرعت انتقال بار که از همه روش‌های دیگر بیشتر است. به این ترتیب ورودتان را به فرآیند حمل هوایی تبریک می گوییم. حالا در فرودگاه بین المللی مالت شهر لاکا در کشور مالت منتظر رسیدن مرسوله بار هوایی خود باشید. نام دفتر گمرک فرودگاه بین المللی مالت DEPARTMENT OF CUSTOMS است. فقط یادتان باشد گمرک کشور مالت هم برای مرسولات بار ورودی قوانینی دارد که بی‌شک در مورد بار هوایی شما هم اعمال خواهند شد. توصیه ما به شما این است که این قوانین را تا حد امکان بدانید. البته قانون گمرکی این کشور در همه ایالت‌های کشور مالت یکسان است. برخی قانون‌ها را پیش از سفر و برخی را هنگام تحویل بار باید اعمال کنید.

گمرک کشور مالت و قوانینش برای حمل هوایی به لاکا


اگر با قانون حمل هوایی به لاکا در کشور مالت آشنا باشید به خودتان خدمت کرده اید. دانستن میزان عوارض و مالیات مربوط به گروه‌های کالایی مختلف و نکات ریز و درشت مربوط به آن‌ها، شما را از گرفتاری های گمرکی نجات خواهد داد. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا مسیر کسب اطلاعات را برایتان هموار کنیم. همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به شهر لاکا کشور مالت را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده ایم. شما برای ترخیص بار هوایی خود به فرم‌های گمرکی مربوطه نیز نیاز خواهید داشت. این فرم ها هم در سایت ما برایتان مهیا شده است.

قوانین گمرک مسافری مالت برای بار هوایی همراه مسافرین


در هنگام سفر به کشور مالت هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار یا 100 سیگار برگ کوچک یا 50 سیگار برگ یا 250 گرم توتون (امکان واردات درصدی این اقلام نیز وجود دارد، برای مثال می‌توانید 100 سیگار و 125 گرم توتون همراه خود داشته باشید.)
 • دارو برای مصرف شخصی
 • دیگر اقلام همراه مسافر تا ارزش 430 یورو

این معافیت ها فقط برای بار همراه مسافر منظور می گردند و بار هوایی ارسالی از آن‌ها محروم است. در پادکست ما میزان عوارض گمرکی و مالیات‌ها مشخص شده و شما می‌توانید از میزان آن مطلع شوید. همین‌طور خواهید دانست چه مواد غذایی از نظر گمرک مالت مجاز است. هر آنچه که مهاجران و مسافران باید درباره حمل بار بدانند را ما در این پادکست گنجانده‌ایم. پس مسافران کشور مالت شنیدن این پادکست را از دست ندهند.

ورود کدام کالاها از طریق حمل هوایی به گمرک مالت ممنوع است


با مطالعه قوانین گمرکی کشور مالت در‌می‌یابید که حمل برخی کالاها مجاز نیست؛ یعنی اگر این اقلام در مرسوله بار هوایی‌تان موجود باشند دچار مشکل خواهید شد. این مشکل می تواند به سادگی یک تأخیر چند ساعته باشد، اما در مواردی نیز منجر به پرداخت جریمه و پیگرد قانونی نیز می شود. از نظر قوانین گمرک کشور مالت ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد مخدر
 • گیاه زنده
 • محتوای مستهجن
 • داروهای غیرقانونی
 • مواد منفجره
 • حیوانات محافظت‌شده و درخطر انقراض و محصولات مربوط به آن‌ها

قوانین مهاجرت در کشور مالت


آنچه تاکنون گفته شد مربوط به بار مسافران بود و اما اگر قصد مهاجرت به شهر لاکا را دارید و به ماندن در کشور مالت برای مدتی طولانی فکر می‌کنید بی‌شک حجم بارتان نیز خیلی بیشتر خواهد بود. فکر این‌همه بار یا به عبارتی اضافه‌بار و پرداخت هزینه جریمه اضافه بار مسافری احتمالاً کمی اوقاتتان را تلخ می‌کند؛ اما جای هیچ نگرانی نیست. کاهش هزینه‌هایتان با ما. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از جریمه اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور مالت به شما تحویل می دهیم.
اگر برای اقامت به کشور مالت سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی خود را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایید، بدین منظور لازم است حائز شرایط زیر باشید:

 • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
 • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده تان به این کشور وارد نمایید.
 • اقلام را به همان منظوری که در کشور مبدأ استفاده می‌کردید در این کشور استفاده کنید. (برای مثال مبلمان خانگی را به دفتر کار خود اختصاص ندهید.)
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

هدف ما از تهیه پادکست، آشنا شدن شما با ریز و درشت قوانین گمرکی کشور مالت است. شاید به بردن حیوان خانگی فکر کرده اید یا در حال ارسال هدیه برای دوستتان هستید. یا تازه عروس و دامادید و تکلیف بردن جهیزیه‌هایتان معلوم نیست. شاید هم به رسم همه ایرانی ها دارید سوغاتی‌های منحصر به فرد ایرانی مثل لواشک و آجیل را برای بردن به مالت بسته‌بندی می‌کنید. شاید خبر نداشته باشید که اصلاً این کالاها را می‌توانید با خودتان حمل کنید یا خیر. یا اگر می‌توانید چقدر و به چه شکل. ما به همه این موارد در پادکستمان اشاره کرده‌ایم. امکان دسترسی به فرم‌های مخصوص گمرک کشور مالت نیز در سایت ما وجود دارد. پس با خیال راحت به پادکست ما گوش کنید و با آمادگی کامل از سفر یا مهاجرت لذت ببرید.

حمل هوایی به لاکا به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به لاکا چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل اضافه بار مسافری به لاکا چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی مالت

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور مالت ، گمرک Department Of Customs ، واقع در فرودگاه بین‌المللی مالت (Malta Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر لاکا فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Department Of Customs

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی مالت (Malta Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی مالت ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور مالت

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور مالت در شهر لاکا واقع در فرودگاه Malta Intl. Airport (Malta Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  مالت، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور مالت جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور مالت از طریق Department Of Customs نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور مالت را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لاکا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار