قوانین گمرکی فرودگاه مصراته در پروسه حمل هوایی به شهر مصراته

حمل هوایی به مصراته و ترخیص کالا در گمرک لیبی


از نظر متخصصین شرکت سفیران، حمل هوایی به مصراته، بهترین راه ارسال به شهر مصراته در کشور لیبی است؛ متخصصین حمل بار و همچنین بسیاری از اشخاصی که با این خدمات آشنا هستند هم بر این موضوع اذعان دارند. این افراد آگاهی کامل دارند که با این شیوه، بارشان با بالاترین امنیت به مقصد می‌رسد و در هزینه‌هایشان هم صرفه‌جویی می‌شود و ‌البته که سرعت انتقال کالا نیز از تمامی راه های دیگر نیز بیشتر است. به این ترتیب ورودتان را به فرآیند ارسال بار تبریک می گوییم. حالا در فرودگاه بین‌المللی مصراته در شهر مصراته کشور لیبی منتظر رسیدن کالاهایتان باشید. فقط یادتان باشد گمرک کشور لیبی هم قوانینی دارد که بی‌شک در مورد بار شما هم اعمال خواهد شد. دفتر گمرک این فرودگاه مصلحة الجمارك الليبية نام دارد. این قوانین را باید بدانید. البته قانون در همه بخش های گمرکی کشور لیبی یکسان است. برخی قانون‌ها را پیش از سفر و برخی را هنگام تحویل بار باید اعمال کنید.

گمرک کشور لیبی در حمل هوایی به مصراته


حالا که بارتان به فرودگاه بین‌المللی مصراته در شهر مصراته ارسال کرده‌اید با آگاه کردن خودتان از مقررات گمرکی کشور لیبی خدمت بزرگی به خودتان می کنید. آگاهی از نرخ عوارض و مالیات و نکات ریز و درشت گمرکی این کشور، شما را از گرفتاری های مختلف گمرکی نجات می دهد. ما مسیر کسب این اطلاعات ارزشمند را برایتان هموار کرده ایم. همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور لیبی را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. شما در این مسیر به فرم‌هایی نیاز خواهید داشت تا ترخیص کالاها آسان باشد. این فرم ها نیز در سایت ما برایتان مهیاست.

قوانین گمرک مسافری لیبی برای مسافرین مصراته


در هنگام سفر به شهر مصراته در کشور لیبی هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • لوازم شخصی همراه شما معاف از عوارض هستند.
 • همچنین هر مسافر بالای هجده سال می‌تواند تا 400 گرم محصولات دخانی همراه خود داشته باشد.

دوباره یاد آوری کنیم که این موارد فقط برای بار هوایی همراه مسافر مصراته است و برای مرسولات حمل هوایی نیست.
در پادکست ما میزان عوارض گمرکی و مالیات‌ها مشخص شده و شما می‌توانید از میزان آن مطلع شوید. همین‌طور خواهید دانست چه مواد غذایی از نظر گمرک لیبی مجاز است. هر آنچه که مهاجران و مسافران باید درباره حمل بار بدانند را ما در این پادکست گنجانده ایم. پس مسافران کشور لیبی شنیدن این پادکست را از دست ندهند.

ورود کدام کالاها به مصراته از نظر گمرک لیبی ممنوع است


با مطالعه قوانین گمرکی کشور لیبی در‌می‌یابید که حمل برخی کالاها مجاز نیست؛ یعنی در مرحله بستن بار سفر به مصراته باید دقت کافی داشته باشید. چون اگر در بارتان این کالاها دیده شود شما به دردسر های مختلفی دچار می شوید. از نظر قوانین گمرک کشور لیبی ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • محتوای مستهجن
 • کالاهای تقلبی
 • مواد منفجره
 • اسلحه و مهمات

مهاجرت به شهر مصراته در مقررات گمرکی کشور لیبی


کافی است قصد شما از سفر به شهر مصراته در کشور لیبی مهاجرت باشد تا تمامی شرایط برایتان به شکل دیگری رقم بخورد. فکر حجم زیاد بار هوایی یا به عبارتی اضافه ‌بار و پرداخت جریمه سنگین مربوط به آن کمی اوقاتتان را تلخ می‌کند؛ اما جای هیچ نگرانی نیست. کاهش هزینه‌هایتان با ما. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور لیبی به شما تحویل می دهیم.
اگر برای اقامت به کشور لیبی سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را در نظر داشته باشید:

 • برای کمتر شدن هزینه‌های گمرک مدارک شما باید قبل از رسیدن مرسوله به این کشور آماده باشند.
 • فرایند ترخیص بین 7 تا 10 روز کاری به طول می انجامد.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

هدف ما از تهیه پادکست، آشنا شدن شما با ریزودرشت قوانین گمرکی کشور لیبی است. شاید به بردن حیوان خانگی فکر کرده‌اید یا در حال ارسال هدیه برای دوستتان هستید. یا تازه عروس و دامادید و تکلیف بردن جهیزیه‌هایتان معلوم نیست. شاید هم به رسم همه ایرانی ها دارید سوغاتی‌های منحصر به فرد ایرانی مثل لواشک و آجیل را برای بردن به لیبی بسته‌بندی می‌کنید. شاید خبر نداشته باشید که اصلاً این کالاها را می‌توانید با خودتان حمل کنید یا خیر. یا اگر می‌توانید چقدر و به چه شکل. ما به همه این موارد در پادکستمان اشاره کرده‌ایم. امکان دسترسی به فرم‌های مخصوص گمرک کشور لیبی نیز در سایت ما وجود دارد. پس با خیال راحت به پادکست ما گوش کنید و با آمادگی کامل از سفر یا مهاجرت لذت ببرید.

هزینه حمل هوایی به مصراته چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به مصراته به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا شش روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به مصراته می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه مصراته

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور لیبی ، گمرک Customs Directorate Misurata ، واقع در فرودگاه مصراته (Misrata Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر مصراته فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs Directorate Misurata

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه مصراته (Misrata Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه مصراته ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور لیبی

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور لیبی در شهر مصراته واقع در فرودگاه Misrata Airport (Misrata Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  لیبی، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مصراته

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار