قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی السالوادور در پروسه حمل هوایی به شهر سان سالوادور

مراحل حمل هوایی به سان سالوادور و ترخیص کالا از گمرک السالوادور


حمل هوایی یا فریت بار نیاز ضروری بسیاری از مسافران و مهاجران شهر سان سالوادور در کشور السالوادور است. پیدا کردن آسان ترین، ارزان ترین و امن ترین راه برای ارسال بار اهمیت زیادی دارد. حمل هوایی بهترین پیشنهاد است. فرایند امن حمل هوایی شما را مجاب می کند تا بارتان را در مبدأ تحویل دهید و در مقصد با خیالی آسوده منتظر دریافتش بمانید. حتماً قوانین ورود و خروج کالا در گمرک السالوادور را می دانید. اگر تاکنون سراغ دانستن قوانین گمرکی کشور السالوادور نرفته اید با ما همراه باشید. باید بدانید قانون گمرکی السالوادور در سراسر کشور یکسان است؛ یعنی بارتان در هرکدام از فرودگاه‌های این کشور فرود آید، همین قانون اجرا خواهد شد.

قوانین مهم گمرک السالوادور در حمل هوایی به سان سالوادور


وقتی بارتان به فرودگاه بین المللی سنت اسکار آرنولفو رومرو گالدامز در شهر سان سالوادور السالوادور رسید، نوبت به ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه که Ministerio de Hacienda نام دارد، می رسد و در این مرحله مهم ترین موضوع اطلاع از تعرفه‌های گمرکی است. اینکه شما بدانید عوارض و مالیات کالاهای شما در کشور السالوادور چگونه است. در این میان معافیت هایی هم برای کالاهای خاص در شرایط خاص در نظر گرفته شده که آگاهی از آن‌ها کاملا به نفع شماست. می بینید که اطلاعات در این زمینه ارزش بسیار زیادی دارد؛ اما دسترسی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات را در شکل های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. فرم های لازم را هم می توانید از سایت سفیران دانلود کنید و به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری السالوادور


در زمان سفر به شهر سان سالوادور در کشور السالوادور هر مسافر می تواند اقلام زیر را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید:

 • 200 نخ سیگار یا 50 سیگار برگ
 • 6 عدد عطر و ادکلن برای مصرف شخصی
 • دیگر لوازم شخصی همراه مسافر تا ارزش 500 دلار امریکا

اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور السالوادور کار آسانی نیست که در سایت سفیران در اختیار شماست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور السالوادور همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یک جا در اختیارتان قرار می گیرد. پس قبل از هر اقدامی پادکست ما را بشنوید.
به یاد داشته باشید که این معافیت ها فقط برای بار هوایی همراه مسافران شهر سان سالوادور است و مرسولات حمل هوایی را شامل نمی شود.

ورود کدام کالاها به سان سالوادور از نظر گمرک السالوادور ممنوع است


در هنگام بستن بار سفر به شهر سان سالوادور باید باخبر باشید که قانون گمرکی السالوادور اجازه ورود کدام کالاها را صادر کرده و  ورود کدامشان را منع نموده است. اگر شما از این موضوع بی خبر باشید و کالایی غیر مجاز حمل کنید به دردسر زیادی دچار خواهید شد. برای بررسی بارتان باید بدانید ورود اقلام زیر به کشور السالوادور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • داروهای غیر قانونی
 • اسلحه و مهمات
 • محتوای مستهجن

قوانین گمرک السالوادور برای مهاجرین سان سالوادور


مهاجرت به شهر سان سالوادور در کشور السالوادور اما قواعد دیگری دارد. بار زیاد و حجیم از دغدغه های اصلی مهاجران السالوادور است. چرا که بردن همه وسایل مورد نیاز مهاجر به کشوری دیگر کار ساده ای نیست. پرداخت هزینه سنگین جریمه اضافه بار مسافری نیز در توان هرکسی نخواهد بود. در این شرایط است که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان این جاست. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور السالوادور به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور السالوادور سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را در نظر داشته باشید:

 • ورود مرسوله لوازم شخصی و خانگی معاف از پرداخت عوارض خواهد بود اگر حداقل به مدت 6 ماه قبل از سفر به این کشور تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
 • مالک مرسوله در زمان انجام فرآیند ترخیص گمرکی باید حضور داشته باشد.
 • تمامی مرسولات مورد بازرسی قرار می گیرند.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت السالوادور مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت السالوادور شما را از ریز تا درشت قانون ها آگاه می کند. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می توانید حیوان خانگی را به السالوادور ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج های جوان چیست و سوغاتی هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به السالوادور را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم هایی که برای سهولت و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می کنم اکنون نیز شما با ما هم نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

حمل هوایی به سان سالوادور به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به سان سالوادور چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل اضافه بار مسافری به سان سالوادور چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی السالوادور

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور السالوادور ، گمرک Aduana San Marcos ، واقع در فرودگاه بین‌المللی السالوادور (Monseñor Óscar Arnulfo Romero Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر سان سالوادور فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Aduana San Marcos

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی السالوادور (Monseñor Óscar Arnulfo Romero Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی السالوادور ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور السالوادور

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور السالوادور در شهر سان سالوادور واقع در فرودگاه Monseñor Óscar Arnulfo Romero Intl. Airport (Monseñor Óscar Arnulfo Romero Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  السالوادور، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور السالوادور جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور السالوادور از طریق Ministerio de Hacienda نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور السالوادور را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سان سالوادور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار