قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی جزیره میکونوس در پروسه حمل هوایی به شهر میکونوس

قانون‌های گمرکی حمل هوایی به میکونوس در کشور یونان


اگر بخواهید باری به شهر میکونوس کشور یونان ارسال کنید بهترین انتخاب شما کدام روش ارسال بار است؟ فریت بار و حمل هوایی. اکثر افرادی که تجربه استفاده از این روش ارسال بار را دارند همین پاسخ را به شما خواهند داد. این مسافران کاملا آگاهند که از این طریق، بارشان با بالاترین امنیت ممکن به مقصد می‌رسد و از نظر هزینه هم صرفه جویی می‌کنند و صد‌البته سریع ترین راه ممکن را انتخاب کرده‌اند. با انتخاب گزینه فریت بار، شما در مسیر حمل هوایی قرارگرفته‌اید، اما این آغاز مسیری است که قوانین خاص خود را دارد و شما لازم است با قوانین گمرکی کشور یونان آشنا باشید تا دچار گرفت و گیرهای گمرکی نشوید. اطلاعات مورد نیازتان را ما در اختیارتان می‌گذاریم. پس بامطالعه این قوانین، دیگر دغدغه ی جریمه شدن و دردسر نخواهید داشت.
حال فرض می کنیم که بارتان را در مبدأ تحویل داده اید و بعد از انجام تشریفات حمل هوایی به میکونوس در فرودگاه بین المللی میکونوس منتظر رسیدن بار خود هستید تا با مراجعه به دفتر گمرک فرودگاه با نام CUSTOMS OFFICE تشریفات گمرکی بار را انجام دهید؛ خوب است بدانید تمامی گمرک‌های کشور یونان از قانونی واحد پیروی می‌کنند و اینکه بار را به چه ایالتی ارسال می‌کنید تفاوتی در قوانین گمرکی ایجاد نمی‌نماید.

قوانین مهم گمرک یونان مربوط به حمل هوایی به میکونوس


پس از رسیدن بار هوایی شما به شهر میکونوس، مهم‌ترین موضوع اطلاع داشتن از تعرفه‌های گمرکی است. اینکه شما بدانید عوارض و مالیات هر کالا در کشور یونان چگونه محاسبه می‌شود. همین‌طور بسته به شرایط شما و نوع بارتان، معافیت هایی نیز در قوانین گمرکی یونان در نظر گرفته شده است که اطلاع از آن ها بسیار مفید است؛ اما دسترسی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات مورد نیاز شما را در شکل‌های گوناگون به‌صورت متنی، ویدیویی و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. فرم‌های لازم برای بار هوایی خود را هم می‌توانید از سایت سفیران دانلود کنید و پس از تکمیل به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری یونان در حمل هوایی به میکونوس


در هنگام سفر به کشور یونان هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • لوازم شخصی – تمامی لوازم شخصی موجود در چمدان مسافر که برای مصرف خود یا اعضای خانواده اش باشند و قصد فروش و یا هدیه دادن آن‌ها را نداشته باشند. برای تشخیص این موضوع، تعداد و ماهیت اقلام در نظر گرفته می‌شود.
 • همچنین مسافرین هوایی و دریایی می‌توانند محصولات دخانی به اندازه مشخص شده در زیر را معاف از عوارض همراه خود داشته باشند:
 • 200 نخ سیگار، یا
 • 100 سیگار برگ کوچک، یا
 • 50 سیگار برگ، یا
 • 250 گرم توتون
 • این معافیت برای مسافرین زمینی برابر است با:
 • 40 نخ سیگار، یا
 • 20 سیگار برگ کوچک، یا
 • 10 سیگار برگ، یا
 • 50 گرم توتون
 • به جز اقلام ذکرشده، دیگر اقلام و هدایای همراه مسافر تا ارزش 430 یورو نیز معاف از عوارض خواهند بود.
 • این معافیت برای افراد زیر 15 سال معادل 150 یورو است.
 • دارویی که برای مصرف شخصی در طول سفر همراه شما است، در محاسبه این ارزش، در نظر گرفته نمی‌شود.

مواردی که در این بخش به آن ها پرداختیم فقط برای بار همراه مسافران منظور می‌شوند و برای بارهای دیگر بی تأثیر اند. پادکست ما در قسمت کشور یونان به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین‌طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک این کشور پاسخ می‌دهد. در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجری را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور یونان، همیشه یک‌قدم جلوتر سفر می‌کنید.

ورود کدام کالاها از نظر گمرک یونان به شهر میکونوس ممنوع است


مرسوله بار شما باید از گمرک کشور یونان عبور کند و این به آن معنی است که بارتان بازرسی می‌شود؛ پسی بهتر است نسبت به اقلام ممنوع از نظر قوانین این کشور آگاه شوید. اگر شما از این موضوع بی‌خبر باشید و کالایی غیرمجاز به شهر میکونوس کشور یونان حمل کنید به دردسر زیادی دچار خواهید شد. برای بررسی بارتان باید بدانید که از نظر قوانین گمرک یونان ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • گیاه زنده
 • مواد منفجره
 • گوشت، محصولات گوشتی، شیر و لبنیات
 • اسلحه و مهمات

قوانین حمل هوایی به میکونوس یونان درباره مهاجرین


حالا نوبت به مهاجرین می رسد که به دلیل اینکه سفر بلند مدتی پیش رویشان قرار گرفته به وسایل زیادی نیاز خواهند داشت. پس ما با باری حجیم تر و سنگین تر نسبت به بار مسافر روبه‌روییم. از آن جایی که جریمه اضافه‌بار مسافری بسیار سنگین است، حمل بار به این شکل منطقی به نظر نمی رسد. راه‌حل اینجاست. با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و از طریق پروسه فریت بار یا حمل هوایی، با هزینه‌ای بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، در فرودگاه بین المللی میکونوس شهر میکونوس کشور یونان به شما تحویل می‌دهیم. البته باری صحیح و سالم.
اگر برای اقامت به کشور یونان سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
 • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت یونان مراجعه کنید.

اگر می توانید اندکی وقت بگذارید، پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت یونان را گوش کنید تا به‌صورت کامل با قوانین گمرکی کشور یونان آشنا شوید. از سیر تا پیاز قوانین حمل هوایی به میکونوس؛ از قوانین بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌ها تا قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل را در این پادکست عنوان کرده‌ایم. به علاوه موارد دیگری که به نفعتان است از آن‌ها مطلع باشید. همچنین توصیه‌های ارزشمندی در محتوای ویدیویی فریت بار به یونان نیز وجود دارد. فرم‌های گمرکی ضروری برای ارسال و ترخیص هم درسایت ما در دسترس شماست. فرم‌ها را دانلود و از پیش آماده کنید تا در هیچ‌یک از مراحل ارسال بار معطل نشوید. آرزوی ما آسایش کامل شما در سفر است.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به میکونوس چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل هوایی به میکونوس در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

حمل هوایی به میکونوس به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند حمل هوایی به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی جزیره میکونوس

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور یونان ، گمرک ، واقع در فرودگاه بین المللی جزیره میکونوس (Mykonos Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر میکونوس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی جزیره میکونوس (Mykonos Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی جزیره میکونوس ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور یونان

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور یونان در شهر میکونوس واقع در فرودگاه Mykonos Intl. Airport (Mykonos Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  یونان، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور یونان جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور یونان از طریق Customs office نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور یونان را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به میکونوس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار