قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی ان دیلی در پروسه حمل هوایی به شهر کینشاسا

مراحل حمل هوایی به کینشاسا و ترخیص کالا از گمرک جمهوری دموکراتیک کنگو


حمل هوایی به کینشاسا نیاز ضروری بسیاری از افرادی است که قصد ارسال بار به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو را دارند. پیدا کردن آسان‌ترین، ارزان‌ترین و امن‌ترین راه برای ارسال بار اهمیت زیادی دارد. از این رو حمل هوایی بهترین پیشنهاد است. فرایند امن حمل هوایی شما را مجاب می‌کند تا بارتان را در مبدأ تحویل دهید و در مقصد با خیالی آسوده منتظر دریافتش بمانید. حتماً قوانین ورود و خروج کالا در گمرک جمهوری دموکراتیک کنگو را می دانید. اگر تاکنون سراغ دانستن قوانین گمرکی کشور جمهوری دموکراتیک کنگو نرفته‌اید با ما همراه باشید. باید بدانید قانون گمرکی جمهوری دموکراتیک کنگو در سراسر کشور یکسان است؛ یعنی بارتان در هرکدام از فرودگاه‌های این کشور فرود آید، همین قانون اجرا خواهد شد.

قوانین مهم گمرک جمهوری دموکراتیک کنگو در حمل هوایی به کینشاسا


حالا بارتان به فرودگاه‌ ان‌دیلی در شهر کینشاسا کشور جمهوری دموکراتیک کنگو رسیده است. وقت ترخیص بار رسیده و شما از حالا به بعد باید کاملاً تابع قوانین گمرکی کشور جمهوری دموکراتیک کنگو باشید. اگر از پیش آگاهی خود درباره نرخ عوارض و مالیات بر واردات در این کشور را بالا برده باشید و همچنین از معافیت ها و امتیازات گمرکی که برای شرایط خاص در نظر گرفته شده اند، آگاه باشید، کمک بزرگی به مدیریت هزینه‌های فرآیند حمل هوایی خود به شهر کینشاسا نموده اید.
اما دسترسی به این اطلاعات دشوار است و حتی در شرایطی که آن ها را پیدا کنید نیاز به ترجمه دارند، ولی نگران نباشید؛ ما در این مجال، بخشی از قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو را به‌صورت خلاصه در متن، به‌صورت ویدیویی و همچنین به‌صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان گذاشته‌ایم. برای آسان شدن کارتان نیز فرم‌های مربوط به ترخیص کالا در این سایت قابل دانلود است. لازم است پیش از سفر، آن‌ها را کامل کنید و برای ترخیص کالا به گمرک تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری جمهوری دموکراتیک کنگو برای مسافرین کینشاسا


در هنگام سفر به شهر کینشاسا در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 100 نخ سیگار یا 50 سیگار برگ یا 227 گرم توتون
 • مقدار معقول عطر و ادکلن برای مصرف شخصی
 • دوربین عکاسی و فیلم‌برداری
 • رادیو و تجهیزات صوتی و همچنین هدایای همراه مسافر مشمول پرداخت عوارض می‌شوند.

اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات‌ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک کشور جمهوری دموکراتیک کنگو کار دشواری است که در سایت سفیران آسان شده است. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور جمهوری دموکراتیک کنگو همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یکجا در اختیارتان قرار می‌گیرد. پس شنیدن پادکست ما را در برنامه سفرتان بگذارید.
فقط فراموش نکنید که این معافیت ها برای بار هوایی همراه مسافر منظور می گردند و مرسولات بار هوایی که به شهر کینشاسا ارسال می کنید را شامل نمی شوند.

ورود کدام کالاها به شهر کینشاسا در گمرک جمهوری دموکراتیک کنگو ممنوع است


هنگام بستن چمدان‌های سفر به کینشاسا باید بدانید همراه داشتن چه اقلامی عامل ایجاد مشکل می شوند. چون اگر کالای ممنوعه‌ای از نظر گمرک جمهوری دموکراتیک کنگو در بارتان باشد حسابی به دردسر می‌افتید. از نظر قوانین گمرک کشور جمهوری دموکراتیک کنگو ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد مخدر
 • داروهای غیرقانونی

قوانین گمرکی مهاجرت به کینشاسا در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو


مهاجرت به شهر کینشاسا در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو اما داستان دیگری دارد. اولین موضوع، بار هوایی مهاجر است که معمولاً از میزان بار هوایی مجاز برای مسافر بیشتر است. اینجاست که پای جریمه سنگین اضافه‌بار به میان می‌آید که اصلاً مقرون‌به‌صرفه نیست. اگر با این موقعیت روبه‌رو هستید راه بهتری را جایگزین پرداخت اضافه‌بار کنید. فریت بار به جمهوری دموکراتیک کنگو راه بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور جمهوری دموکراتیک کنگو به شما تحویل می‌دهیم.
 • اگر به قصد اقامت به جمهوری دموکراتیک کنگو  سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید، می‌توانید با ارائه مدارک خود درخواست ورود معاف از عوارض این اقلام را بدهید. در نظر داشته باشید برای دریافت این مجوز مدارک را باید قبل از ارسال لوازم خود به این کشور به گمرک ارائه دهید.

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت جمهوری دموکراتیک کنگو مراجعه کنید.

وقتی پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت جمهوری دموکراتیک کنگو را بشنوید به‌طور کامل با قوانین گمرکی کشور جمهوری دموکراتیک کنگو آشنا می‌شوید. از ریز تا درشت آن. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می‌توانید حیوان خانگی را به جمهوری دموکراتیک کنگو ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج‌های جوان چیست و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به جمهوری دموکراتیک کنگو را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم‌های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم‌هایی که برای سهولت و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می‌کنم اکنون نیز شما با ما هم‌نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

هزینه حمل هوایی به کینشاسا چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.

حمل هوایی به کینشاسا به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا شش روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به کینشاسا می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی ان دیلی

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو ، گمرک Direction Provinciale Des Douanes Kin Ville ، واقع در فرودگاه بین المللی ان دیلی (N'Djili Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کینشاسا فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Direction Provinciale Des Douanes Kin Ville

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی ان دیلی (N'Djili Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی ان دیلی ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور جمهوری دموکراتیک کنگو

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور جمهوری دموکراتیک کنگو در شهر کینشاسا واقع در فرودگاه N'Djili Intl. Airport (N'Djili Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  جمهوری دموکراتیک کنگو، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کینشاسا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار