قوانین گمرکی فرودگاه کنستانتین بزرگ در پروسه حمل هوایی به شهر نیش

مراحل حمل هوایی به نیش و ترخیص کالا از گمرک صربستان


احتمالاً آشنایی با خدمات حمل هوایی برای همه مسافرین و مهاجرین صربستان جذاب است؛ چرا که یکی از دغدغه های یک مسافر پربار، ایمنی، سرعت و البته مقرون به صرفه بودن خدمات حمل بار است که این هر سه در حمل هوایی گرد آمده است. هیچ دغدغه ای در میان نیست؛ شما بارتان را به شرکتی در مبدا سپرده‌اید و حالا بارتان به فرایند حمل و نقل وارد شده. پس با خیال آسوده در فرودگاه کنستانتین بزرگ صربستان منتظر دریافت آن باشید. دفتر گمرک این فرودگاه CUSTOMS OFFICE نام دارد. حتما با قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه آشنا هستید. اگر درباره قوانین گمرکی کشور صربستان اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید. بد نیست بدانید قانون گمرکی صربستان در سراسر کشور یکسان است و شما کافی است قوانین کلی گمرک صربستان را رعایت کنید.

قوانین مهم گمرک صربستان در حمل هوایی به نیش


حالا مرسوله بارتان به مقصد رسیده است. وقتی پروسه ترخیص بارتان را شروع کنید، عباراتی مثل مالیات و عوارض، فراوان شنیده می شود که شما باید پیش تر با این عبارات آشنا باشید. دانستن قوانین گمرکی صربستان و میزان عوارض و مالیات و همچنین معافیت های مربوط به بار مسافری در تسریع کار شما بسیار اثر دارد. به همین سبب ما اطلاعات را در اشکال گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده ایم. آشنایی با فرم های لازم و کاربرد هرکدام نیز مهم است. شما می توانید به راحتی این فرم ها را از سایت سفیران دانلود کنید.

قوانین گمرک مسافری صربستان برای بار هوایی مسافرین نیش


در هنگام سفر به شهر نیش در کشور صربستان هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • یک چمدان شخصی
 • یک عطر و یک ادکلن
 • 200 نخ سیگار، یا 100 سیگار برگ کوچک، یا 50 سیگار برگ، یا 250 گرم توتون

معافیت هایی که در این بخش به آن ها پرداختیم فقط مختص بار همراه مسافر هستند. اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور صربستان در توان هرکسی نیست. این را از ما بخواهید. همه چیز در سایت سفیران برای راحتی سفر شما مهیاست. با شنیدن پادکست ما در باره قوانین گمرکی کشور صربستان همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری پیش روی شماست. پس شنیدن پادکست ما را در اولویت قرار دهید.

ورود کدام کالاها به صورت حمل هوایی از نظر گمرک صربستان ممنوع است


قبل از بستن چمدان هایتان بهتر است لیست اقلام ممنوع را نگاه کنید. کشور صربستان نیز قوانینی دارد که اگر شما به این قوانین بی توجه باشید در گمرک صربستان به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است پیش از بستن چمدان ها با محدودیت های حمل بار کشور صربستان آشنا شوید. از نظر قوانین گمرک کشور صربستان ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • داروهای غیر قانونی
 • مواد سمی
 • مواد مصرفی مثل غذاهای فاسد شدنی
 • محتوای مستهجن
 • مواد مخدر

قوانین گمرکی صربستان برای حمل هوایی بار مهاجرین به نیش


اگر مهاجرید موضوع فرق می کند. تفاوت در نوع اقامت، وزن و حجم بار هوایی شما را نیز تغییر می دهد. بدون تردید بار مورد نیاز مهاجر بسیار بیش از بار مسافر است. هم در تعداد و هم در حجم. به نظر می رسد سپردن این وسایل به کانتر پرواز، در همان ابتدای سفر، جیب تان را خالی خواهد کرد. راه حل تماس با مشاوران شرکت سفیران است. راه مطمئن و ساده. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از جریمه اضافه بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کنستانتین بزرگ کشور صربستان به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور صربستان سفر می کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نماید، به قوانین زیر توجه کنید:

 • اگر لوازم را به صورت موقتی به این کشور وارد نمایید معاف از پرداخت مالیات خواهند بود.
 • واردات موقت به این معنی است که بعد از اتمام ویزای شما و هنگام خروج شما از این کشور لوازمی که وارد کرده اید را با خود از این کشور خارج کنید.
 • در صورتی که ویزای شما تمدید شود بایستی واردات موقت خود را به صورت یک ساله تمدید نمایید.
 • در نهایت اگر قصد سکونت دائم در کشور صربستان را داشته باشید و موفق به اخذ ویزا گردید، نیازی به تمدید زمان واردات موقت وجود ندارد.

برای آگاهی از مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت صربستان مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت صربستان مجموعه ای از اطلاعات ضروری و مفید است. خیلی از مسافران پرسش هایی درباره حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، حمل جهیزیه زوج های جوان و سوغاتی هایی مثل لواشک و آجیل و نحوه حمل آن‌ها به صربستان برایشان پیش می آید. شاید عجیب باشد اما ما در این پادکست به ریزترین موارد حمل کالا به کشور صربستان اشاره کرده ایم. نحوه دریافت و پر کردن فرم های ضروری نیز گفته شده که حتما به کارتان خواهد آمد. پس با شنیدن پادکست ما کار بارتان را رواج دهید.

حمل هوایی به نیش به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

حمل هوایی به نیش در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

حمل اضافه بار مسافری به نیش چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه کنستانتین بزرگ

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور صربستان ، گمرک The Commodity-Customs Terminal ، واقع در فرودگاه کنستانتین بزرگ (Niš Constantine the Great Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر نیش فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
The Commodity-Customs Terminal

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه کنستانتین بزرگ (Niš Constantine the Great Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه کنستانتین بزرگ ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور صربستان

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور صربستان در شهر نیش واقع در فرودگاه Niš Constantine the Great Airport (Niš Constantine the Great Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  صربستان، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نیش

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای صربستان

ویدئو های دیدنی فریت بار