قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی اوسوالدو وییرا در پروسه حمل هوایی به شهر بیسائو

حمل هوایی به بیسائو و ترخیص کالا از گمرک گینه بیسائو


اگر به دنبال بهترین راه برای ارسال بار به شهر بیسائو در کشور گینه بیسائو هستید، تردید نداشته باشید که حمل هوایی به بیسائو بهینه‌ترین گزینه برای شماست. حمل هوایی به بیسائو از نظر سرعت، امنیت و مقرون به صرفه بودن بهترین روش ارسال بار به کشور گینه بیسائو است. اگر تصمیمتان را گرفته‌اید به فرآیند حمل هوایی وارد شده‌اید؛ یعنی بارتان را به شرکتی در مبدأ سپرده‌اید و حالا بارتان به فرایند حمل و نقل وارد شده است. پس با خیال راحت در فرودگاه بین‌المللی اوزوالدو ویرا شهر بیسائو در گینه بیسائو منتظر دریافت آن باشید. دفتر گمرک این فرودگاه Customs Office نام دارد. حتماً با قوانین ورود و خروج کالا در این فرودگاه آشنا هستید. اگر درباره قوانین گمرکی کشور گینه بیسائو اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید. بد نیست بدانید قانون گمرکی گینه بیسائو در سراسر کشور یکسان است و شما کافی است قوانین کلی گمرک گینه بیسائو را رعایت کنید.

مهم‌ترین قوانین گمرک گینه بیسائو در حمل هوایی به بیسائو


حالا بار در فرودگاه بین‌المللی اوزوالدو ویرا شهر بیسائو گینه بیسائو است. وقتی تشریفات گمرکی برای ترخیص بار هوایی خود را آغاز می کنید، بیشترین کلماتی که خواهید شنید، عوارض و مالیات خواهند بود. چرا که این مبالغ برای بار شما باید محاسبه گردند؛ البته ممکن است امتیازات و معافیت‌های گمرکی شامل حالتان شود و مجبور به پرداخت عوارض و مالیات نشوید. تا همین جا اهمیت داشتن اطلاعات در این زمینه مشخص شد. به همین سبب ما اطلاعات را در شکل های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده ایم. آشنایی با فرم های لازم و کاربرد هرکدام نیز مهم است. شما می توانید به راحتی این فرم ها را از سایت سفیران دانلود کنید.

قوانین گمرک مسافری گینه بیسائو برای مسافرین بیسائو


در هنگام سفر به شهر بیسائو در کشور گینه بیسائو هر مسافر مجاز است تا لوازم مورد نیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • لوازم شخصی مورد نیاز سفر
 • اندازه معقول دخانیات برای مصرف شخصی
 • عطر و ادکلن در بسته‌بندی‌های باز شده به تعداد کم

اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور گینه بیسائو در توان هرکسی نیست. این را از ما بخواهید. همه چیز در سایت سفیران برای راحتی سفر شما مهیاست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور گینه بیسائو همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری پیش روی شماست. پس شنیدن پادکست ما را در اولویت قرار دهید.
خاطرتان باشد که معافیت‌هایی که در این قسمت معرفی کردیم فقط مختص بار هوایی همراه مسافرین هستند برای مرسولات حمل هوایی به بیسائو کاربرد ندارند.

کدام کالاها مجاز نیستند به شهر بیسائو در گمرک گینه بیسائو وارد شوند


بار هوایی سفر به شهر بیسائو را که می بندید، باید بدانید چه اقلامی به هیچ عنوان نباید در بار هوایی همراه یا ارسالی شما وجود داشته باشد. کشور گینه بیسائو نیز قوانینی دارد که اگر شما به این قوانین بی‌توجه باشید در گمرک گینه بیسائو به دردسر خواهید افتاد. پس بهتر است پیش از بستن چمدان‌ها با محدودیت‌های حمل بار کشور گینه بیسائو آشنا شوید. از نظر قوانین گمرک کشور گینه بیسائو ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • داروهای غیر قانونی
 • اسلحه و مهمات
 • داروی بدون نسخه و داروهای تحت کنترل
 • مواد مخدر
 • محتوای مستهجن
 • چاقو و سلاح های کشنده
 • پول و اقلام تقلبی

قوانین گمرک گینه بیسائو برای مهاجران بیسائو


حالا اگر قصد شما از سفر به بیسائو مهاجرت به کشور گینه بیسائو باشد چه؟ مهاجران چون مدت زمان سفرشان از مسافرین خیلی طولانی تر است، به وسایل بیشتری نیاز دارند. همین امر باعث می شود اکثر مهاجرین شهر بیسائو اضافه بار داشته باشند و مجبور به پرداخت هزینه سنگین جریمه آن شوند. در مواجهه با این جریمه افراد به دنبال یافتن راه‌های جایگزین هستند. راه‌حل تماس با مشاوران شرکت سفیران است. راه مطمئن و آسان. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور گینه بیسائو به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به گینه بیسائو سفر می کنید و می خواهید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید قوانین زیر را در نظر داشته باشید:

 • تمامی لوازم خانگی مشمول پرداخت عوارض گمرکی بر ارزش اظهار شده‌شان هستند.
 • فرایند ترخیص گمرکی بین 10 الی 30 روز به طول می‌انجامد.

برای آگاهی از میزان عوارض و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت گینه بیسائو مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت گینه بیسائو مجموعه‌ای از اطلاعات ضروری و مفید است. خیلی از مسافران پرسش‌هایی درباره حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، حمل جهیزیه زوج های جوان و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل و نحوه حمل آن‌ها به گینه بیسائو برایشان پیش می آید. شاید عجیب باشد اما ما در این پادکست به ریزترین موارد حمل کالا به کشور گینه بیسائو اشاره کرده‌ایم. نحوه دریافت و پر کردن فرم های ضروری نیز گفته شده که حتماً به کارتان خواهد آمد. پس با شنیدن پادکست ما کار بارتان را رواج دهید.

حمل هوایی به بیسائو به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به بیسائو چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

حمل اضافه بار مسافری به بیسائو چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی اوسوالدو وییرا

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور گینه بیسائو ، گمرک Direcção Geral das Alfândegas ، واقع در فرودگاه بین‌المللی اوسوالدو وییرا (Osvaldo Vieira Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر بیسائو فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Direcção Geral das Alfândegas

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی اوسوالدو وییرا (Osvaldo Vieira Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی اوسوالدو وییرا ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور گینه بیسائو

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور گینه بیسائو در شهر بیسائو واقع در فرودگاه Osvaldo Vieira Intl. Airport (Osvaldo Vieira Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  گینه بیسائو، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بیسائو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار