قوانین گمرکی فرودگاه پرپینیان-ریوسالت در پروسه حمل هوایی به شهر پرپینیان

مراحل حمل هوایی به پرپینیان در قوانین گمرکی کشور فرانسه


تعجبی ندارد که اگر بخواهید باری به شهر پرپینیان در کشور فرانسه ارسال کنید توجهتان به خدمات حمل هوایی به پرپینیان جلب شود. چرا که همه به دنبال راهی مقرون به صرفه هستند تا بار خود را با بیشترین سرعت و بالاترین امنیت به مقصد برسانند. در سفر به فرانسه شرکت‌ فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در فرودگاه مبدأ تحویل می‌گیرد و در فرودگاه پرپینیان-ریوسالت در شهر پرپینیان کشور فرانسه به شما تحویل می‌دهد. دفتر گمرک این فرودگاه Bureau de Douane نام دارد. در این روند شما وارد فرایند حمل هوایی شده‌اید. البته این حمل و نقل هم آدابی دارد و قوانینی. گمرک کشور فرانسه هم مانند دیگر کشورها قوانینی بر ورود کالا به این کشور وضع کرده است که دانستن آن‌ها برای ارسال کنندگان بار هوایی ضروری است. قوانینی که در تمام فرودگاه‌ها و گمرک‌های کشور فرانسه یکسان است.


قوانین مهم گمرک فرانسه درباره حمل هوایی به پرپینیان


با رسیدن بارتان به فرودگاه پرپینیان-ریوسالت در شهر پرپینیان فرانسه شما در مسیری قرار می‌گیرید که قوانین گمرکی کشور فرانسه برایتان ایجاب می‌کنند. شما باید با عوارض گمرکی و مالیات‌های مصوب گمرک فرانسه آشنا باشید. اگر فکر می‌کنید دستیابی به چنین اطلاعاتی دشوار است جای نگرانی نیست ما همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به شهر پرپینیان در کشور فرانسه را به صورت خلاصه در قالب متن و ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. فرم‌های گمرکی لازم برای ترخیص کالا هم در سایت ما در دسترستان قرار دارد تا در صورت تمایل آن‌ها را دانلود کنید و قبل از سفر تکمیلشان کنید.

قوانین گمرک مسافری فرانسه برای حمل هوایی به پرپینیان


حالا که به شهر پرپینیان سفر می‌کنید، چه بهتر که بدانید در هنگام سفر به کشور فرانسه هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • این معافیت برای بار همراه تا ارزش 430 یورو است.
 • برای مسافرین زیر 15 سال این معافیت به 150 یورو تقلیل می‌یابد.
 • همچنین محصولات دخانی در مقادیر زیر معاف از مالیات هستند:
 • 200 نخ سیگار، یا
 • 100 سیگار برگ کوچک، یا
 • 50 سیگار برگ، یا
 • 250 گرم توتون

مواردی که ذکر کردیم فقط مربوط به بار همراه مسافرین پرپینیان است و در صورت قرار دادن این اقلام در مرسوله بار هوایی مشمول معافیت نمی‌شوند و باید هزینه‌های گمرکی مربوط به آن‌ها را بپردازید. شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی کشور فرانسه برای اقلام مختلف را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز از نظر گمرک فرانسه نیز مطلع خواهید شد. همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری هم در این پادکست گنجانده شده که شنیدن آن‌ها را برای مسافران کشور فرانسه ضروری می‌دانیم.

ورود کدام کالاها از طریق حمل هوایی به شهر پرپینیان ممنوع است


از دیگر موضوعات مهم برای مسافران پرپینیان، آگاهی از لیست اقلام ممنوعه است. اگر دنبال دردسر نیستید اطمینان حاصل کنید تا کالاهای ممنوع از نظر گمرک فرانسه در مرسوله بار هوایی‌تان وجود نداشته باشند. چون وجود این اقلام شما را حسابی گرفتار خواهد کرد. از نظر قوانین گمرک کشور فرانسه ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • کالاهای تقلبی
 • پورنوگرافی کودکان یا هر چیزی که به آن مربوط باشد.
 • پنبه نسوز و محصولات مرتبط به آن
 • گیاهان زنده و برخی محصولات آن‌ها
 • حیوانات و محصولات حیوانی که ورودشان توسط کمیته ملی سلامت ممنوع شده (به صورت کلی گوشت و لبنیات ورودشان ممنوع است.)
 • پوست و خز سگ و گربه و محصولات مربوط به آن‌ها

قوانین گمرکی حمل هوایی به پرپینیان برای مهاجران


مسائل مربوط به سفر برای مهاجرین شهر پرپینیان در کشور فرانسه، با مسافرین این شهر بسیار متفاوت است. یکی از این مسائل بار مهاجر است. بار مهاجر بدون شک از بار مسافر خیلی بیشتر است. مهاجر به قصد اقامت طولانی می‌رود و مسافر به قصد سیاحتی چندروزه. در اینجا یکی از راه‌های پیش رو استفاده از اضافه‌بار مسافری است. اضافه‌باری که پرداخت هزینه جریمه‌اش برایتان دغدغه ایجاد می‌کند؛ اما به توصیه ما توجه کنید. فریت بار بهترین راه ارسال خرده بار به فرانسه است. اگر شما هم تصمیمتان را گرفته‌اید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از جریمه اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه پرپینیان-ریوسالت در شهر پرپینیان کشور فرانسه به شما تحویل می‌دهیم.
زمانی که در حال سفر از کشوری خارج از اتحادیه اروپا به پرپینیان در فرانسه هستید، می‌توانید لوازم‌خانگی و شخصی دست‌دوم خود را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد کنید. برای بهره‌مندی از این امکان لازم است:

 • به مدت 12 ماه در کشوری دیگر زندگی کرده باشید و قصد انتقال محل زندگی اصلی خود به فرانسه را داشته باشید.
 • اقلام خود را حداکثر 12 ماه بعد از سکونت در فرانسه به این کشور وارد کنید.
 • می‌توانید اقلام خود را یک‌باره یا در چند مرحله به فرانسه وارد کنید؛ اگر قصد واردات چندمرحله‌ای دارید، در اولین اظهارنامه خود باید تمامی کالاها را اعلام نمایید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت فرانسه را حتماً بشنوید. با شنیدن این پادکست تکلیفتان را درباره مسائلی مثل بردن حیوان خانگی، ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند و قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل خواهید دانست. هدف ما آسایش شما در سفر است. به نحوی که هیچ مانعی در ارسال بار پیش رویتان نباشد. زمانتان به هدر نرود و خاطره‌ای ناخوش برجای نماند. حتی فرم موردنیاز برای انتقال بار به کشور فرانسه در سایت ما مهیاست. شنیدن پادکست‌های ما شما را به مسافری آماده تبدیل می‌کند.

رسیدن بار به صورت حمل هوایی به پرپینیان چقدر طول می‌کشد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، حمل هوایی بار به شهر پرپینیان به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

حمل اضافه‌بار مسافری به پرپینیان چگونه انجام می شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

حمل هوایی به پرپینیان در مقصد هم هزینه‌ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری، دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه پرپینیان-ریوسالت

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور فرانسه ، گمرک Customs Office ، واقع در فرودگاه پرپینیان-ریوسالت (Perpignan–Rivesaltes Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر پرپینیان فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Customs Office

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه پرپینیان-ریوسالت (Perpignan–Rivesaltes Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه پرپینیان-ریوسالت ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور فرانسه

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور فرانسه در شهر پرپینیان واقع در فرودگاه Perpignan–Rivesaltes Airport (Perpignan–Rivesaltes Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  فرانسه، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور فرانسه جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور فرانسه از طریق Bureau de Douane نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور فرانسه را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پرپینیان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار