قوانین گمرکی فرودگاه بین المللی پوینته نویر در پروسه حمل هوایی به شهر پوینته نویر

قوانین گمرکی کشور جمهوری کنگو درباره حمل هوایی به پوینته نویر


اگر می خواهید مرسوله باری به شهر پوینته نویر در کشور جمهوری کنگو ارسال کنید، انتخاب حمل هوایی به پوینته نویر بهترین گزینه برای شماست. این شیوه ارسال بار با دارا بودن ویژگی‌های مهمی مثل سرعت و امنیت بسیار بالا و همچنین قیمت مقرون به صرفه می‌تواند پاسخگوی تمامی نیازهای شما برای حمل بار به پوینته نویر باشد. این را تنها مسافرانی می‌دانند که وارد فرایند ارسال بار شده‌اند؛ یعنی بارشان را در فرودگاه مبدأ تحویل داده‌اند و در فرودگاه بین المللی آنتونیو-آگوستینو-نتو در شهر پوینته نویر منتظرند تا بارشان به دستشان برسد. اینجاست که به ارزش و اهمیت به‌موقع رسیدن بار پی می‌برید. دفتر گمرک این فرودگاه CUSTOMS OFFICE نام دارد. البته اشراف بر قانون در هر زمینه‌ای لازم است و سبب می‌شود شما با دید بازتری کارهای ارسال و تحویل بارتان را پیش ببرید. حتماً بسیاری از شما می‌پرسید چطور باید به این قوانین دسترسی پیدا کرد و از سختی کار جست‌وجو میان منابع گله می‌کنید؛ اما ما کارتان را آسان کرده ایم و قوانین گمرکی کشور جمهوری کنگو را یکجا در اختیارتان می‌گذاریم و صد‌البته که این قوانین در تمام گمرک‌های کشور جمهوری کنگو یکسان اعمال می‌شود.

حمل هوایی به پوینته نویر از نگاه قوانین گمرکی جمهوری کنگو


اکنون که بار شما به فرودگاه بین المللی آنتونیو-آگوستینو-نتو رسیده است، وقت ترخیص آن از گمرک فرا رسیده. از قوانین گمرکی جمهوری کنگو چه می دانید؟ آگاهی از میزان عوارض و مالیات بار هوایی که به این کشور می فرستید، شما را در مدیریت شرایط بارتان کمک می کند. بی‌شک مسافرانی می‌توانند به‌آسانی مراحل ارسال بار را طی کنند که به این قوانین آگاهند. خب کسب این اطلاعات کمی زمان بر است. این اطلاعات را از ما بخواهید. ما به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران اطلاعات جامعی در زمینه قوانین کشور جمهوری کنگو در اختیار شما قرار خواهیم داد. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک جمهوری کنگو برای مسافرین پوینته نویر


در هنگام سفر به شهر پوینته نویر کشور جمهوری کنگو هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار یا 1 جعبه سیگار برگ ‏ یا توتون
 • میزان منطقی عطر و ادکلن در بسته‌بندی‌های بازشده
 • لوازم شخصی موردنیاز سفر
 • دوربین عکاسی و فیلم‌برداری

موارد معافیتی که در این بخش گفتیم صرفاً مختص بار هوایی مسافرین شهر پوینته نویر است و برای بار هوایی ارسالی منظور نمی شود.
خب حالا میزان عوارض گمرکی و مالیات چگونه محاسبه می‌شود؟ پاسخ خود را با شنیدن پادکست کشور جمهوری کنگو دریافت کنید. همین‌طور شما با شنیدن این پادکست در‌می‌یابید که کدام مواد غذایی را می‌توانید با خودتان به جمهوری کنگو ببرید و کدام ها را نمی‌توانید.

کالاهای ممنوع گمرک جمهوری کنگو جهت ورود به پوینته نویر


در زمان بستن چمدان‌های سفر به شهر پوینته نویر در کشور جمهوری کنگو خیلی بهتر است که بدانید بردن چه اقلامی شما را دچار دردسر می کند. چون اگر کالای ممنوعه‌ای از نظر گمرک جمهوری کنگو در بارتان باشد حسابی به دردسر می‌افتید. از نظر قوانین گمرک کشور جمهوری کنگو ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد مخدر
 • داروهای غیرقانونی
 • مواد سمی و رادیواکتیو

قوانین گمرک جمهوری کنگو جهت مهاجرین پوینته نویر


اگر مقصود شما از سفر به شهر پوینته نویر اقامت طولانی و مهاجرت به کشور جمهوری کنگو است این بخش از مقاله مطابق با نیازهای شماست. اول بهتر است بگوییم که مهاجرین معمولاً نیاز دارند تا وسایل بیشتری در مقایسه با مسافرین همراه خود داشته باشند و از آن جایی که شرکت‌های هواپیمایی میزان بار هوایی همراه مسافر را با توجه به نیازهای مسافر تعیین کرده‌اند، مهاجرین در اکثر اوقات اضافه‌بار دارند. جریمه اضافه‌بار مسافری سنگین است و گاهی از ارزش وسایلی که می برید نیز بیشتر می شود؛ اما راه آسان‌تر و کم‌هزینه چیست؟ تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران بهترین راه برای گذر بی‌دردسر از این موضوع است. اگر باری که به کشور جمهوری کنگو می‌برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه جمهوری کنگو به شما تحویل می دهند.
اگر به قصد اقامت به کشور جمهوری کنگو سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 • برای دریافت گواهی ورود معاف از عوارض لوازم خود باید تمامی مدارک مربوطه را قبل از رسیدن مرسوله به گمرک تحویل دهید.
 • تمامی مرسولات لوازم‌خانگی مشمول پرداخت دو مالیات می‌گردند:
 • مالیات لوازم کامپیوتری
 • مالیات بیمه
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و میزان مالیات و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت جمهوری کنگو مراجعه کنید.

شنیدن پادکست ما در قسمت جمهوری کنگو شما را از تمام قوانین آگاه می‌کند و کار بارتان را سامان می‌دهد. اگر می‌خواهید از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان باخبر شوید و تکلیف نحوه ارسال سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل را بدانید لازم است با دقت به پادکست جمهوری کنگو گوش دهید. موضوعات و قوانین به‌طور کامل با جزییات مشخص شده است. همین‌طور فرم‌هایی که برای ترخیص کالا لازم است به گمرک ارائه گردد در سایت قرار داده شده تا شما با خیال راحت به امور مربوط به بارتان سامان دهید.

برای حمل هوایی به پوینته نویر می‌توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به پوینته نویر چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

آیا می‌توان در مرسوله حمل هوایی به پوینته نویر مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی پوینته نویر

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور جمهوری کنگو ، گمرک DOUANES ، واقع در فرودگاه بین المللی پوینته نویر (Pointe Noire Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر پوینته نویر فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
DOUANES

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین المللی پوینته نویر (Pointe Noire Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین المللی پوینته نویر ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور جمهوری کنگو

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور جمهوری کنگو در شهر پوینته نویر واقع در فرودگاه Pointe Noire Airport (Pointe Noire Airport) صحبت خواهیم کرد.

فرم های گمرکی کشور جمهوری کنگو جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور جمهوری کنگو از طریق CUSTOMS OFFICE نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور جمهوری کنگو را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پوینته نویر

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای جمهوری کنگو

ویدئو های دیدنی فریت بار