قوانین گمرکی فرودگاه کواترو دو فرویرو در پروسه حمل هوایی به شهر لواندا

گمرک آنگولا درباره حمل هوایی به لواندا چه قوانینی دارد


چرا همیشه پیشنهاد ما استفاده از خدمات حمل هوایی به لواندا است و چرا امروزه بسیاری از افرادی که قصد ارسال بار به آنگولا را دارند این پیشنهاد را مطلوب تشخیص داده‌اند و از این روش برای ارسال بارشان استفاده می کنند؟ کافی است با کسی که تجربه استفاده از این خدمات را دارد گفت و گو کنید تا به شما بگوید حمل هوایی به لواندا، ایمن ترین، سریع ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش ارسال بار به کشور آنگولا است؛ وقتی شما در مسیر فرایند حمل هوایی وارد شوید؛ یعنی بارتان را در مبدأ تحویل داده‌اید و در مقصد در فرودگاه بین المللی کواترو دو فرویرو شهر لواندا منتظر دریافت آن هستید. دفتر گمرک این فرودگاه CUSTOMS OFFICE  نام دارد. به‌موقع انجام شدن کارها در سفر و طی مراحل ارسال بار بسیار مهم است. بر این اساس شما باید با قوانین گمرکی کشور آنگولا آشنا باشید. نیازی به تهیه جزوه یا کتاب نیست. ما در همین سایت قوانین گمرکی کشور آنگولا را برایتان شرح داده‌ایم. لازم است بدانید قوانین بیان شده در گمرک های سرتاسر کشور آنگولا یکسان اجرا می‌شود.

قوانین مهم گمرک آنگولا در حمل هوایی به لواندا


حالا که بار هوایی شما به فرودگاه بین المللی کواترو دو فرویرو رسیده است نوبت به ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه که CUSTOMS OFFICE  نام دارد می رسد. در این مرحله آشنایی با قوانین گمرکی آنگولا به شما کمک شایانی می کند. قانون‌هایی که ممکن است با کشورهای دیگر متفاوت باشد؛ یعنی میزان عوارض و مالیات‌ها متفاوت است. همچنین برخی از کالاها نیز بسته به مورد و شرایط از عوارض و مالیات معاف‌اند. بی‌شک افرادی می‌توانند به‌آسانی مراحل حمل هوایی را طی کنند که به این قوانین آگاهند. خب کسب این اطلاعات کمی وقت‌گیر به نظر می‌رسد. این اطلاعات را از ما بخواهید. ما به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران اطلاعات جامعی در زمینه قوانین کشور آنگولا در اختیار شما قرار خواهیم داد. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مسافری آنگولا برای مسافرین لواندا


در هنگام سفر به شهر لواندا در کشور آنگولا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. واردات لوازم زیر توسط مسافر معاف از عوارض است:

 • 400 نخ سیگار یا 500 گرم توتون
 • 3 عدد ادکلن هرکدام به حجم 250 میلی‌لیتر
 • 3 گوشی موبایل، یک دوربین و یک کامپیوتر شخصی
 • لوازم شخصی هدایا و سوغات تا ارزش 850 دلار آمریکا

اگر می‌خواهید از میزان عوارض گمرکی با خبر شوید و پاسخ پرسش‌هایتان درباره مواد غذایی مجاز در گمرک آنگولا را بگیرید، حتماً پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور آنگولا را بشنوید. در این پادکست، همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری آنگولا را برایتان شرح داده‌ایم. پس شنیدن پادکست کشور آنگولا را حتماً در برنامه پیش از سفر قرار دهید.
فقط به یاد داشته باشید که این معافیت ها مختص بار هوایی همراه مسافران لواندا است و مرسولات بار هوایی را شامل نمی شود.

ورود کدام کالاها به شهر لواندا در گمرک آنگولا ممنوع است


اگر سفرتان به شهر لواندا قطعی شده است و باید به فکر بستن بار سفر و چمدان‌ها باشید، به لیست زیر نگاهی بیاندازید. این لیست اقلامی است که گمرک کشور آنگولا ورودشان را به خاک این کشور ممنوع اعلام نموده است و همراه داشتن آن ها مشکلات قانونی در پی دارد. از نظر قوانین گمرک کشور آنگولا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر
 • گیاه و محصولات گیاهی
 • ‏ طلا
 • جواهرات
 • محتوای مستهجن
 • اقلام تقلبی

قوانین گمرکی مهاجرت به لواندا در کشور آنگولا


اگر هدف شما از سفر به لواندا در کشور آنگولا مهاجرت است، حتماً به وسایل زیادی برای شروع زندگی جدید خود نیاز دارید؛ اما بردن این‌همه وسایل مهاجر به آنگولا کار ساده‌ای نمی باشد. پرداخت جریمه سنگین اضافه ‌بار مسافری نیز در توان هرکسی نیست و می تواند در ابتدای سفر تمام معادلات را برهم بزند. اینجاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان اینجاست. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور آنگولا به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور آنگولا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه داشته باشید:

 • لوازم خانگی و شخصی دست‌دوم اگر بتوانید ثابت کنید که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده‌اند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی است.
 • حداکثر میزان ارزش مرسوله باید کمتر از 10000 دلار آمریکا باشد. مرسولاتی که ارزشی بیش از این دارند مشمول پرداخت دو درصد عوارض می‌شوند.
 • و...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگوی سفیران مراجعه نمایید.

در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت آنگولا، قوانین گمرکی به صورت کامل و شفاف بیان شده است. بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج کرده‌اند، قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، موضوعاتی است که ما آن‌ها را با جزئیات در پادکست برایتان گفته‌ایم. بی‌شک شما در ارسال بارهایتان به فرم‌هایی نیز نیاز دارید که مهیاکردن آن شاید برایتان سخت باشد. ما فرم‌های مربوط به انجام ترخیص را برای سهولت و دسترسی آسان، در این صفحه قرار داده‌ایم. پس همه‌چیز برای یک سفر آسان و البته ارسال بار آسان‌تر به کشور آنگولا مهیاست. بی‌شک پیش از بستن چمدان‌ها لازم است پادکست ما را بشنوید.

حمل هوایی به لواندا به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا شش روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به لواندا چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل اضافه بار مسافری به لواندا چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه کواترو دو فرویرو

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور انگولا ، گمرک Delegação Aduaneira do Aeroporto ، واقع در فرودگاه کواترو دو فرویرو (Quatro de Fevereiro Intl.) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر لواندا فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Delegação Aduaneira do Aeroporto

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه کواترو دو فرویرو (Quatro de Fevereiro Intl.) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه کواترو دو فرویرو ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور انگولا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور انگولا در شهر لواندا واقع در فرودگاه Quatro de Fevereiro Intl. (Quatro de Fevereiro Intl.) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  آنگولا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور انگولا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور انگولا از طریق CUSTOMS OFFICE نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور انگولا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لواندا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار