قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی کویین بیاتریکس در پروسه حمل هوایی به شهر اورنجستاد

مراحل حمل هوایی به اورنجستاد و ترخیص کالا از گمرک اروبا


حمل هوایی به اورنجستاد از مهم ترین دست آورد های سال های اخیر صنعت حمل و نقل در حمل بار به کشور اروبا بوده است. حمل هوایی به اورنجستاد قیمتی مقرون به صرفه دارد و در کنار آن از نظر ایمنی و سرعت در میان روش های دیگر ارسال بار به اروبا سرآمد است. فرایند امن حمل هوایی شما را مجاب می کند تا بارتان را در مبدأ تحویل دهید و در مقصد با خیالی آسوده منتظر دریافتش بمانید. حتماً قوانین ورود و خروج کالا در گمرک اروبا را می دانید. اگر تاکنون سراغ دانستن قوانین گمرکی کشور اروبا نرفته اید با ما همراه باشید. باید بدانید قانون گمرکی اروبا در سراسر کشور یکسان است؛ یعنی بارتان در هرکدام از فرودگاه‌های این کشور فرود آید، همین قانون اجرا خواهد شد.

قوانین مهم گمرک اروبا در حمل هوایی به اورنجستاد


وقتی بارتان به فرودگاه بین المللی کویین بیاتریکس در شهر اورنجستاد برسد، نوبت ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه که Departamento di Aduana نام دارد می رسد. در انجام تشریفات گمرکی آگاهی از نحوه محاسبه عوارض و مالیات ورود کالاهای مختلف و همچنین معافیت ها و امتیازاتی که برای شرایط مشخص و کالاهای خاص در نظر گرفته شده است، به فرد وارد کننده کمک بزرگی می نماید. می بینید که اطلاعات در این زمینه ارزش بسیار زیادی دارد؛ اما دسترسی به آن کار هرکسی نیست. برای همین ما اطلاعات را در شکل های گوناگون ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان قرار داده‌ایم. فرم های لازم را هم می توانید از سایت سفیران دانلود کنید و به مسئولان گمرکی تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری اروبا


در زمان سفر به شهر اورنجستاد در کشور اروبا هر مسافر می تواند اقلام زیر را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید:

 • 200 نخ سیگار یا 50 سیگاربرگ یا 250 گرم توتون
 • ادکلن برای مصرف شخصی
 • لوازم شخصی مورد نیاز مسافر
 • هدایا و سوغات تا ارزش 400 فلورین اروبا (تقریبا معادل 220 دلار امریکا)

به یاد داشته باشید که این موارد معافیت فقط برای بار هوایی همراه مسافرین اروبا است و باری که از طریق حمل هوایی به اورنجستاد ارسال می کنید از این معافیت ها محروم است.
اطلاع از عوارض گمرکی، مالیات ها و حتی مواد غذایی مجاز و غیر مجاز از نظر گمرک کشور اروبا کار آسانی نیست که در سایت سفیران در اختیار شماست. با شنیدن پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور اروبا همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری یک جا در اختیارتان قرار می گیرد. پس قبل از هر اقدامی پادکست ما را بشنوید.

ورود کدام کالاها به شهر اورنجستاد در گمرک اروبا ممنوع است


اگر سفر شما به اروبا قطعی شده و بار هوایی سفر به اورنجستاد را می بندید، اندکی وقت بگذارید و لیست اقلام ممنوعه از نظر گمرک اروبا را بررسی کنید. کافی است تا حتی یک مورد از این کالاها را در بار همراه یا ارسالی خود قرار دهید تا مشکلات قانونی برایتان ایجاد شود. برای بررسی بارتان باید بدانید ورود اقلام زیر به کشور اروبا ممنوع است:

 • داروهای غیرقانونی
 • اسلحه، مهمات و مواد منفجره
 • چاقو و سلاح های کشنده
 • خز
 • سنگ های قیمتی
 • غذاهای فاسد شدنی که نیاز به نگهداری در یخچال دارند
 • گوشت و محصولات گوشتی
 • محتوای مستهجن
 • خاک

قوانین مهاجرت به اورنجستاد در گمرک اروبا


اگر بخواهید به شهر اورنجستاد در کشور اروبا مهاجرت کنید شرایط بار هوایی شما تغییر می کند. نیازهای مسافر و مهاجر با هم متفاوت اند و مهاجر مایل به بردن وسایل بیشتری نسبت به مسافر است. به همین سبب اکثر مهاجرین با مشکلی به نام جریمه اضافه بار مسافری رو به رو می شوند که هزینه سنگین آن مدیریت هزینه های سفر را دشوار می کند. این جاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان این جاست. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه بار مسافری، بی هیچ دغدغه ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور اروبا به شما تحویل خواهیم داد.
اگر به قصد اقامت به کشور اروبا سفر می کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید به قوانین زیر توجه کنید:

 • اگر حداقل به مدت دوازده ماه پیاپی در کشوری خارج از اروبا اقامت داشته اید می توانید برای ورود معاف از عوارض مرسوله خود اقدام نمایید.
 • این معافیت به شما تعلق می گیرد اگر:
 • لوازمی که به این کشور وارد می کنید دست دوم باشند.
 • از لوازم همان استفاده ای را بکنید که در کشور مبدأ می کرده اید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک مورد نیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اروبا مراجعه کنید.

پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت اروبا شما را از ریز تا درشت قانون ها آگاه می کند. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می توانید حیوان خانگی را به اروبا ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج های جوان چیست و سوغاتی هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به اروبا را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم هایی که برای سهولت و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می کنم اکنون نیز شما با ما هم نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

برای حمل هوایی به اورنجستاد می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه حمل هوایی به اورنجستاد چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به اورنجستاد مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.


اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی کویین بیاتریکس

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور اروبا ، گمرک Douane Kantoor Luchthaven Cargo ، واقع در فرودگاه بین‌المللی کویین بیاتریکس (Queen Beatrix Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر اورنجستاد فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Douane Kantoor Luchthaven Cargo

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی کویین بیاتریکس (Queen Beatrix Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی کویین بیاتریکس ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور اروبا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور اروبا در شهر اورنجستاد واقع در فرودگاه Queen Beatrix Intl. Airport (Queen Beatrix Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  آروبا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور اروبا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور اروبا از طریق Departamento di Aduana نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور اروبا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اورنجستاد

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار