قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی سیمون بولیوار در پروسه حمل هوایی به شهر کاراکاس

گمرک ونزوئلا درباره حمل هوایی به کاراکاس چه قوانینی دارد


حمل هوایی به کاراکاس، انتخاب اول اکثر افرادی است که قصد ارسال بار به این شهر در کشور ونزوئلا را دارند. این روش حمل بار دارای ویژگی هایی اعم از سرعت بالا، ایمنی استاندارد و قیمت مقرون به صرفه است که باعث اقبال روز افزون آن شده اند. شما هم تصمیم به استفاده از خدمات حمل هوایی به کاراکاس را دارید؟ به‌این‌ترتیب شما به فرایند حمل هوایی واردشده‌اید. در این فرایند شما بارتان را در گمرک مبدأ تحویل می‌دهید و در انتظار ترخیص آن از دفتر گمرک فرودگاه بین المللی سیمون بولیوار که Venezuela customs نام دارد، در شهر کاراکاس کشور ونزوئلا خواهید بود؛ اگر با قوانین گمرکی کشور ونزوئلا آشنا باشید بارتان به‌آسانی به دستتان خواهد رسید. پس برای دانستن این قوانین با ما همراه باشید. بدنیست بدانید همه گمرک‌های کشور ونزوئلا از قوانین یکسانی پیروی می‌کنند؛ پس فرقی نمی‌کند بارتان در کدام شهر، کدام فرودگاه و کدام گمرک کشور ونزوئلا پذیرش‌شده است.

قوانین مهم گمرک ونزوئلا در حمل هوایی به کاراکاس


حالا بارتان به فرودگاه‌ بین المللی سیمون بولیوار در شهر کاراکاس کشور ونزوئلا رسیده است. از حالا به بعد شما و مرسوله بار هوایی‌تان تابع قوانین گمرکی کشور ونزوئلا هستید. شما باید از عوارض ورود و مالیات‌هایی که طبق قانون کشور ونزوئلا محاسبه می‌شود، مطلع باشید. همچنین آگاهی از معافیت هایی که برای اقلام خاص در شرایط خاص در نظر گرفته شده هم جذاب است هم به کاهش هزینه هایتان کمک خواهد کرد.
خب واضح است یافتن این اطلاعات برای همه مقدور نیست، اما جای نگرانی نیست. ما در این مجال، بخشی از قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور ونزوئلا را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان گذاشته‌ایم. برای آسان شدن کارتان نیز فرم‌های مربوط به ترخیص کالا در این سایت قابل دانلود است. لازم است پیش از سفر، آن‌ها را کامل کنید و برای ترخیص کالا به گمرک تحویل دهید.

قوانین گمرک مسافری ونزوئلا برای مسافرین کاراکاس


در هنگام سفر به شهر کاراکاس در کشور ونزوئلا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این صورت است:

 • لوازم شخصی محدودیتی ندارند، اما باید در حجم و تعداد معقول باشند.
 • تا 200 نخ سیگار و 25 سیگار برگ
 • 4 شیشه کوچک عطر و ادکلن
 • لوازم جدید تا ارزش 1000 دلار امریکا
 • هدایا و سوغات همراه شما تا ارزش 2.000 روپیه ونزوئلا (معادل 13 دلار امریکا)

اگر می‌خواهید از میزان عوارض گمرکی باخبر شوید و پاسخ پرسش‌هایتان درباره مواد غذایی مجاز در گمرک ونزوئلا را بگیرید، حتماً پادکست ما درباره قوانین گمرکی کشور ونزوئلا را بشنوید. در این پادکست، همه اطلاعات گمرک مسافری و مهاجری ونزوئلا را برایتان شرح داده‌ایم. پس شنیدن پادکست کشور ونزوئلا را حتماً در برنامه پیش از سفر قرار دهید.
باز تذکر بدهیم که این معافیت ها برای بار هوایی همراه مسافرین کاراکاس است و مرسولات بار هوایی ارسال شده به این شهر را شامل نمی شود.

ورود کدام کالاها به شهر کاراکاس در گمرک ونزوئلا ممنوع است


اگر سفرتان به شهر کاراکاس در کشور ونزوئلا قطعی شده است، قبل از بستن چمدان هایتان کمی دست نگه دارید. باید بدانید بردن چه کالاهایی برایتان دردسرساز خواهد شد. دردسری که ممکن است ساعت‌ها به معطلی شما بیانجامد و جریمه‌های سنگینی در پی داشته باشد. بی‌شک کسی دنبال دردسر نیست. پس یادتان باشد ازنظر قوانین گمرک کشور ونزوئلا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • هر نوع اسلحه
 • محتوای مستهجن
 • مواد مخدر
 • مواد سمی
 • مواد رادیواکتیو

قوانین گمرکی ونزوئلا برای مهاجرین کاراکاس


مهاجرت به شهر کاراکاس در کشور ونزوئلا اما داستان دیگری دارد. اولین موضوع، بار هوایی مهاجر است که معمولاً از میزان بار هوایی مجاز برای مسافر بیشتر است. اینجاست که پای جریمه سنگین اضافه‌بار به میان می‌آید که اصلاً مقرون‌به‌صرفه نیست. اگر با این موقعیت روبه‌رو هستید راه بهتری را جایگزین پرداخت اضافه‌بار کنید. فریت بار به ونزوئلا راه بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است. اگر تصمیمتان را گرفتید با همکاران ما در شرکت سفیران تماس بگیرید. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور ونزوئلا به شما تحویل می‌دهیم.
اگر به‌قصد اقامت به ونزوئلا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • تمامی مرسولات لوازم‌خانگی و شخصی که به کشور ونزوئلا ارسال می‌گردند مشمول پرداخت عوارض و مالیات هستند.
 •  فرد واردکننده لوازم باید قبل از رسیدن مرسوله خود به ونزوئلا در این کشور حاضر باشد.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

در پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت ونزوئلا، قوانین گمرکی به‌صورت کامل و شفاف بیان‌شده است. بردن حیوان خانگی ارسال هدیه برای یکی از بستگان، بردن جهیزیه زوج‌هایی که تازه ازدواج‌کرده‌اند، قوانین مربوط به بردن سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، موضوعاتی است که ما آن‌ها را با جزئیات در پادکست برایتان گفته‌ایم. بی‌شک شما در ارسال بارهایتان به فرم‌هایی نیز نیاز دارید که مهیاکردن آن شاید برایتان سخت باشد. ما فرم‌های مربوط به انجام ترخیص را برای سهولت و دسترسی آسان، در این صفحه قرار داده‌ایم. پس همه چیز برای یک سفر آسان و البته ارسال بار آسان‌تر به کشور ونزوئلا مهیاست. بی‌شک پیش از بستن چمدان‌ها لازم است پادکست ما را در این صفحه بشنوید.

حمل هوایی به کاراکاس به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به کاراکاس چیست؟


از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

حمل اضافه بار مسافری به کاراکاس چگونه انجام می شود؟


اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی سیمون بولیوار

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور ونزوئلا ، گمرک ، واقع در فرودگاه بین‌المللی سیمون بولیوار (Simón Bolívar Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کاراکاس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی سیمون بولیوار (Simón Bolívar Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی سیمون بولیوار ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور ونزوئلا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور ونزوئلا در شهر کاراکاس واقع در فرودگاه Simón Bolívar Intl. Airport (Simón Bolívar Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  ونزوئلا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور ونزوئلا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور ونزوئلا از طریق Venezuela customs نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور ونزوئلا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کاراکاس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار