قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی سر سرتزه خاما در پروسه حمل هوایی به شهر گابورون

قوانین گمرکی کشور بوتسوانا درباره حمل هوایی به گابورون


از دید ما انتخاب خدمات حمل هوایی به گابورون بهترین راه ممکن برای ارسال بار به شهر گابورون در کشور بوتسوانا است. حمل بار هوای در بین روش های حمل بار، سریع ترین، امن ترین و مقرون به صرفه‌ترین است. مجموع این ویژگی ها حمل هوایی به گابورون را به بهترین گزینه تبدیل می کند. در فرآیند حمل هوایی به گابورون افراد بارشان را در فرودگاه مبدأ تحویل می دهند و در فرودگاه بین المللی گابورون در شهر گابورون منتظر می مانند تا بارشان به دستشان برسد. دفتر گمرک این فرودگاه BOTSWANA UNIFIED REVENUE SERVICE نام دارد. اشراف بر قانون در هر زمینه‌ای لازم است و سبب می‌شود شما با دید بازتری کارهای ارسال و تحویل بارتان به شهر گابورون را پیش ببرید. حتماً بسیاری از شما می‌پرسید چطور باید به این قوانین دسترسی پیدا کرد و از سختی کار جست‌وجو میان منابع گله می‌کنید؛ اما ما کارتان را آسان کرده ایم و قوانین گمرکی کشور بوتسوانا را یکجا در اختیارتان می‌گذاریم و صد‌البته که این قوانین در تمام گمرک‌های کشور بوتسوانا یکسان اعمال می‌شود.

حمل هوایی به گابورون در قوانین گمرکی بوتسوانا


وقتی بارتان به فرودگاه بین المللی گابورون در شهر گابورون رسید، باید تشریفات گمرکی برای ترخیص بارتان را آغاز کنید. از این‌رو بهتر است پیش از رسیدن به این مرحله آگاهی خود در رابطه با مقررات گمرکی کشور بوتسوانا را افزایش دهید. در قوانین گمرکی بوتسوانا میزان عوارض و مالیات گروه‌های مختلف کالایی مشخص شده و معافیت هایی نیز برای شرایط خاص طراحی شده است. خب کسب این اطلاعات درباره گمرک کشور بوتسوانا کمی وقت‌گیر به نظر می‌رسد. این اطلاعات را از ما بخواهید. ما به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران اطلاعات جامعی در زمینه قوانین کشور بوتسوانا در اختیار شما قرار خواهیم داد. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مسافری بوتسوانا برای مسافر گابورون


در هنگام سفر به شهر گابورون در کشور بوتسوانا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • 200 نخ سیگار و 20 سیگار برگ و 250 گرم توتون
 • 50 میلی‌لیتر عطر و 250 میلی‌لیتر ادوکلن
 • هدایا و سوغات تا ارزش 3000 رند آفریقای جنوبی که تقریباً معادل 150 دلار امریکا می‌شود.

خب حالا میزان عوارض گمرکی و مالیات چگونه محاسبه می‌شود؟ پاسخ خود را با شنیدن پادکست کشور بوتسوانا دریافت کنید. همین‌طور شما با شنیدن این پادکست در‌می‌یابید که کدام مواد غذایی را می‌توانید با خودتان به بوتسوانا ببرید و کدام ها را نمی‌توانید.
به یاد داشته باشید که معافیت های معرفی شده در این بخش صرفاً برای بار هوایی همراه مسافرین گابورون منظور می گردند.

کالاهای ممنوع گمرک بوتسوانا جهت ورود به گابورون


هنگام بستن چمدان‌های سفر به شهر گابورون در کشور بوتسوانا باید آگاه باشید بردن چه اقلامی شما را به دردسرهای قانونی می‌اندازد. چون اگر کالای ممنوعه‌ای از نظر گمرک بوتسوانا در بار هوایی همراه یا ارسالی شما باشد حسابی به دردسر می‌افتید. از نظر قوانین گمرک کشور بوتسوانا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • مواد مخدر و داروهای وابسته کننده
 • اسلحه، مهمات و مواد منفجره
 • چاقو و سلاح‌های کشنده
 • مواد سمی و رادیواکتیو
 • اقلام تقلبی
 • محتوای مستهجن

قوانین گمرک بوتسوانا جهت مهاجرین گابورون


اگر هدفتان از سفر به شهر گابورون در کشور بوتسوانا مهاجرت است، شرایط شما با دیگر مسافران متفاوت خواهد بود. شما به دلیل بلندمدت بودن سفرتان به وسایل زیادی نیاز دارید و برای اینکه همه وسایل خود را ببرید مجبور به پرداخت جریمه اضافه بار مسافری می شوید. هزینه این جریمه سنگین است و ممکن است شما را از بردن وسایلی که به آن ها نیاز دارید دلسرد کند؛ اما راه آسان‌تر و کم‌هزینه چیست؟ تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران بهترین راه برای گذر بی‌دردسر از این موضوع است. اگر باری که به کشور بوتسوانا می‌برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه بوتسوانا به شما تحویل می دهند.
اگر به قصد اقامت به کشور بوتسوانا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 • اگر به قصد اقامت به کشور بوتسوانا سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را معاف از عوارض گمرکی به این کشور وارد نمایید.
 • مهلت شما برای واردات این لوازم به مدت 6 ماه بعد از صدور مجوز کار شما در این کشور است.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت بوتسوانا مراجعه کنید.


شنیدن پادکست ما در قسمت بوتسوانا شما را از تمام قوانین آگاه می‌کند و کار بارتان را سامان می‌دهد. اگر می‌خواهید از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان باخبر شوید و تکلیف نحوه ارسال سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل را بدانید لازم است با دقت به پادکست بوتسوانا گوش دهید. موضوعات و قوانین به‌طور کامل با جزییات مشخص‌شده است. همین‌طور فرم‌هایی که برای ترخیص کالا لازم است به گمرک ارائه گردد در سایت قرار داده‌شده تا شما با خیال راحت به امور مربوط به بارتان سامان دهید.

هزینه حمل هوایی به گابورون چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به گابورون به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا شش روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به گابورون می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی سر سرتزه خاما

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور بوتسوانا ، گمرک Botswana Unified Revenue Service ، واقع در فرودگاه بین‌المللی سر سرتزه خاما (Sir Seretse Khama Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر گابورون فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Botswana Unified Revenue Service

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی سر سرتزه خاما (Sir Seretse Khama Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی سر سرتزه خاما ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور بوتسوانا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور بوتسوانا در شهر گابورون واقع در فرودگاه Sir Seretse Khama Airport (Sir Seretse Khama Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  بوتسوانا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور بوتسوانا جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور بوتسوانا از طریق BOTSWANA UNIFIED REVENUE SERVICE نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور بوتسوانا را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گابورون

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار