قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی ویراکوپوس در پروسه حمل هوایی به شهر کمپیناس

حمل هوایی به کمپیناس و ترخیص کالا در گمرک برزیل


اگر بخواهید از میان روش های موجود یکی را برای ارسال بار به شهر کمپیناس در کشور برزیل انتخاب کنید، حمل هوایی به کمپیناس بهترین گزینه موجود است. در میان روش های موجود برای حمل بار به برزیل، بیشترین سرعت و امنیت و مقرون به صرفه ترین هزینه همگی مختص حمل هوایی است. برای همین روز به روز به تعداد افرادی که از این روش برای ارسال بار به شهر کمپیناس استفاده می کنند افزوده می گردد. اگر شما هم تصمیمتان را گرفته اید به این ترتیب ورودتان را به فرآیند ارسال بار تبریک می گوییم. حالا در فرودگاه بین المللی کمپیناس - ویراکوپوس در شهر کمپیناس کشور برزیل منتظر رسیدن کالاهایتان باشید. دفتر گمرک این فرودگاه Customs Office نام دارد. فقط یادتان باشد گمرک کشور برزیل هم قوانینی دارد که بی‌شک در مورد بار شما هم اعمال خواهد شد. این قوانین را باید بدانید. البته قانون در همه بخش های گمرکی کشور برزیل یکسان است. برخی قانون ها را پیش از سفر و برخی را هنگام تحویل بار باید اعمال کنید.

گمرک کشور برزیل و قوانینش در حمل هوایی به کمپیناس


حالا که بارتان به فرودگاه بین المللی کمپیناس - ویراکوپوس در شهر کمپیناس رسیده است، اگر با قانون حمل هوایی به کشور برزیل آشنا باشید به خودتان خدمت کرده اید. آگاهی از میزان نرخ عوارض و مالیات بر واردات در مورد مرسوله ای که به این کشور ارسال می‌کنید، تشریفات گمرکی شما را ساده تر خواهد نمود. ما مسیر کسب اطلاعات را برایتان هموار کرده ایم. همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور برزیل را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده ایم. شما در این مسیر به فرم‌هایی نیاز خواهید داشت تا ترخیص کالاها آسان باشد. این فرم ها نیز در سایت ما برایتان مهیاست.

قوانین گمرک مسافری برزیل برای مسافرین شهر کمپیناس


در هنگام سفر به شهر کمپیناس در کشور برزیل هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • لباس و لوازم شخصی شما معاف از عوارض هستند.
 • کتاب ها و مجلاتی که همراه دارید معاف از عوارض اند.
 • دیگر اقلام همراه شما نیز تا ارزش 500 دلار امریکا معاف از پرداخت عوارض گمرکی هستند.
 • به علاوه در زمان رسیدن به برزیل می‌توانید از فروشگاه های Duty Free تا 500 دلار خرید کنید. اقلامی که می‌توانید خریداری کنید عبارت اند از:
 • دخانیات تا 400 نخ سیگار، یا 25 سیگار برگ یا 250 گرم توتون
 • 10 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی
 • 3 قلم از این کالاها: ساعت، بازی، اسباب بازی، لوازم برقی

معافیت های ذکر شده در این بخش فقط برای بار هوایی همراه مسافران کمپیناس منظور می گردند و مرسولات حمل هوایی که به این شهر ارسال می‌کنید را شامل نمی شود.
در پادکست ما میزان عوارض گمرکی و مالیات‌ها مشخص شده و شما می‌توانید از میزان آن مطلع شوید. همین‌طور خواهید دانست چه مواد غذایی از نظر گمرک برزیل مجاز است. هر آنچه که مهاجران و مسافران باید درباره حمل بار بدانند را ما در این پادکست گنجانده ایم. پس مسافران کشور برزیل شنیدن این پادکست را از دست ندهند.

ورود کدام کالاها به شهر کمپیناس از نظر گمرک برزیل ممنوع است


تصور می کنیم سفر شما به کمپیناس قطعی شده و در حال بستن چمدان های سفر هستید. اندکی تأمل کنید و دقت داشته باشید تا موردی از اقلام ممنوعه از نظر گمرک برزیل در بارتان نباشد. همراه داشتن یکی از اقلام ممنوعه تبعات سنگینی برای فرد حمل کننده آن خواهد داشت. از نظر قوانین گمرک کشور برزیل ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد مخدر
 • محتوای مستهجن
 • اسباب بازی هایی که شکل تفنگ های واقعی هستند
 • مواد آتش گیر
 • مخازن پروپان
 • مصالح ساختمان
 • کلکسیون های گران قیمت تمبر و سکه
 • مواد گیاهی و غذایی ذکرشده در بخش های مربوطه

قوانین گمرکی برزیل در مهاجرت به کمپیناس


شرایط برای مسافرین و مهاجرین شهر کمپیناس تفاوت بسیاری دارد. زمانی که بخواهید بلند مدت سفر کنید، به وسایلی بیشتری نیاز دارید و این وسایل بیشتر عاملی برای مواجهه شما با معضلی به نام جریمه اضافه بار مسافری می شود. مبلغ این جریمه با توجه به شرکت هواپیمایی که با آن سفر می‌کنید متفاوت است، اما همیشه مبلغ سنگینی است که معادلات هزینه های سفر را برهم می زند؛ اما جای نگرانی نیست. کاهش هزینه‌هایتان با ما. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کشور برزیل به شما تحویل می دهیم.
اگر به قصد اقامت به کشور برزیل سفر می‌کنید و قصد وارد کردن لوازم شخصی و خانگی خود به این کشور را دارید به قوانین زیر توجه نمایید:

 • ورود لوازم شخصی و لوازم خانگی دست‌دوم به این کشور معاف از پرداخت عوارض است.
 • زمانی که لوازم را وارد می نمایید حداقل باید 6 ماه از اعتبار ویزای شما باقی مانده باشد.
 • قبل از دریافت اجازه کار یا ویزای اقامت امکان ورود وسایل شما وجود ندارد.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

هدف ما از تهیه پادکست، آشنا شدن شما با ریز و درشت قوانین گمرکی کشور برزیل است. شاید به بردن حیوان خانگی فکر کرده اید یا در حال ارسال هدیه برای دوستتان هستید. یا تازه عروس و دامادید و تکلیف بردن جهیزیه هایتان معلوم نیست. شاید هم به رسم همه ایرانی ها دارید سوغاتی های منحصر به فرد ایرانی مثل لواشک و آجیل را برای بردن به برزیل بسته‌بندی می‌کنید. شاید خبر نداشته باشید که اصلا این کالاها را می‌توانید با خودتان حمل کنید یا خیر. یا اگر می‌توانید چقدر و به چه شکل. ما به همه این موارد در پادکستمان اشاره کرده ایم. امکان دسترسی به فرم‌های مخصوص گمرک کشور برزیل نیز در سایت ما وجود دارد. پس با خیال راحت به پادکست ما گوش کنید و با آمادگی کامل از سفر یا مهاجرت لذت ببرید.

هزینه حمل هوایی به کمپیناس چگونه محاسبه می شود؟


هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل هوایی به کمپیناس به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

برای حمل هوایی به کمپیناس می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی ویراکوپوس

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور برزیل ، گمرک ، واقع در فرودگاه بین‌المللی ویراکوپوس (Viracopos-Campinas Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کمپیناس فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی ویراکوپوس (Viracopos-Campinas Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی ویراکوپوس ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور برزیل

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور برزیل در شهر کمپیناس واقع در فرودگاه Viracopos-Campinas Intl. Airport (Viracopos-Campinas Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  برزیل، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور برزیل جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور برزیل از طریق Customs Office نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور برزیل را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کمپیناس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار