چند نکته کلیدی در باره فریت بار به السالوادور

ما برای شما مسافران السالوادور ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به السالوادور و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای السالوادور، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور السالوادور با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشور السالوادور  (  El Salvador  )  کوچکترین جمهوری آمریکای مرکزی به شمار می آید. این کشور از سمت شمال و مشرق به هندوراس و از سمت جنوب نیز به اقیانوس آرام می رسد. از مغرب  هم گواتمالا را در کنار خود دارد. جغرافیای السالوادر کوهستانی است ؛ کوهستان هایی در امتداد مرز با هندوراس با زنجیره‌های آتشفشانی فراوان. رئیس جمهور کشور السالوادور  در بالاترین رتبه  این کشور به عنوان رئیس حکومت و رئیس دولت  شناخته می‌شود. او و معاون اولش توسط رأی مردم برای پنج سال انتخاب می‌شوند. در سال 1525 میلادی  این کشور توسط گروهی از اسپانیایی‌ها تصرف شد. پس از آن از سال 1821 کشور السالوادور از اسپانیا جدا شد و این بار به تصرف مکزیک در آمد. صادرات این کشور  را بیشتر کالاهای مونتاژی تشکیل می دهند که به کشور آمریکا ارسال می شود. همینطور محصولاتی مانند قهوه و میگو و شکر نیز در این کشور رتبه های صادراتی ویژه ای دارند. از کشور السالوادور به کشور نیکاراگوئه میگو و منسوجات به میزان زیادی فرستاده می شود. السالوادوری ها به طور کلی فرهنگ روستانشینی را بیشتر از شهرنشینی پذیرفته اند. این اصول سبب شده که شاخه‌های کاتولیک به صورت حرفه ای حفظ شود. اغلب مردم در این کشور دورگه سرخ پوست و اسپانیایی هستند و بیشتر مردم دین مسیحی را برگزیده اند.  زبان مردم اسپانیایی است و واحد پولشان نیز دلار آمریکاست.کلیسا جسوس یکی از بهترین دیدنی های تاریخی کشور السالوادور به شمار می رود که معماری خیره کننده ای دارد.  این کلیسا به طور کلی در روزهای یکشنبه برای بازدید در نظر گرفته می‌شود و زیبایی های بی نظیری دارد. قصر ملی یکی دیگر از زیباترین جاذبه های گردشگری کشور السالوادور است . اگر قصد مسافرت، یا تجارت در السالوادور را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای السالوادور ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به السالوادور

 
مسافران و مهاجران السالوادور، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار السالوادور نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به السالوادور و ارسال کارگو به السالوادور را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به السالوادور بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به السالوادور در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به السالوادور و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به السالوادور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به السالوادور را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به السالوادور، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به السالوادور

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به السالوادور است. این یک اصل مهم در ارسال بار به السالوادور به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به السالوادور با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به السالوادور ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به السالوادور است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای السالوادور در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند السالوادور ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای السالوادور فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به السالوادور

 
حالا دیگربار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به السالوادور جهت فریت بار به السالوادور باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به السالوادور شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به السالوادور، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور السالوادور که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به السالوادور در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به السالوادور است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به السالوادور

 
با صدور بارنامه در فریت بار به السالوادور مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد السالوادور ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به السالوادور و فریت بار به السالوادور چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به السالوادور بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به السالوادور به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره السالوادور، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به السالوادور آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای السالوادور چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به السالوادور هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به السالوادور اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به السالوادور

 
مسافران یا مهاجران السالوادور پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور السالوادور فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به السالوادور) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به السالوادور جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • ورود مرسوله لوازم شخصی و خانگی معاف از پرداخت عوارض خواهد بود اگر حداقل به مدت 6 ماه قبل از سفر به این کشور تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
  • مالک مرسوله در زمان انجام فرآیند ترخیص گمرکی باید حضور داشته باشد.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی السالوادور می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک السالوادور نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به السالوادور به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به السالوادور شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به السالوادور باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به السالوادور اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به السالوادور داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور السالوادور، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور السالوادور می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به السالوادور وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه السالوادور (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد السالوادور رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در السالوادور منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در السالوادور یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در السالوادور، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای السالوادور می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به السالوادور

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به السالوادور فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای السالوادور ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به السالوادور

نرخ ارز جهت ارسال بار از السالوادور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از السالوادور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از السالوادور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از السالوادور به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به شهر سان سالوادور

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به السالوادور

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به السالوادور

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به السالوادور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور السالوادور

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به السالوادور

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار