چند نکته کلیدی در باره فریت بار به اندونزی

ما برای شما مسافران اندونزی ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال ها تجربه خود را در زمینه  "ارسال بار به اندونزی" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای اندونزی، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور اندونزی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
از لحاظ وسعت پانزدهمین و از لحاظ جمعیت چهارمین کشور پرجمعیت دنیا واقع در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه، کشوری است متشکل از هفده هزار و پانصد جزیره و سی و سه استان. اندونزی  (   Indonesia  ). پایتخت آن جاکارتا واقع در جزیره جاواست. به دلیل واقع‌شدن بر روی خط استوا ،آب و هوایی استوایی دارد و تغییرات آب ‌وهوا در آن بسیار اندک است. طبیعتش بسیار زیبا و دیدنی است و مقصد بسیاری گردشگران زیباپسند. پارک ملی Gunung Gede Pangrango در شهر West Java با طبیعتی سرسبز و غنی انواع گونه‌های حیوانات وحشی را در خود جای ‌داده است. درست در قلب آن، دو کوه آتشفشان بنام ‏Gede‏ و Pangrango وجود دارد که کوهنوردان برای دیدن  چشم‌انداز زیبای پارک از آن بالا می‌روند. از سوی دیگر کوه آتشفشان برومو در جاوه، یکی از بکرترین مناطق جهان است. پدیده طبیعی کلیموتو ،کوه آتشفشانی است که دریاچه‌های کوچکی به رنگ سبز، قرمز و آبی در قله آن وجود دارد و حتی گاهی رنگ آن به سیاه یا سفید تغییر می‌کند. دلیل آن را هم گازهایی می‌دانند که ازآتشفشان خارج می‌شود. معبد بودایی ماهایانا، هتل لوکس و اقتصادی بامبو اینداه در بالی، تراس های طبقاتی برنج ‏ Tegallalang، Alila Purnama یک هتل لوکس بر روی کشتی، دیدنی‌های اندونزی‌اند. پژوهشگران بر این گمانند که اندونزی یکی از بزرگ‌ترین قدرت‌های اقتصادی جنوب شرق آسیاست. معدن و کشاورزی، منابع طبیعی مثل معادن نفت، گاز طبیعی، قلع، نیکل، زغال‌سنگ، بوکسیت و مس، از اندونزی کشور ثروتمندی ساخته است که ثروت حاصل از توریسم را نیز باید بر آن افزود. برنج اندونزی و محصولات دیگرش بیشتر به کشورهای آمریکا، ژاپن، چین و سنگاپور صادر می‌شود. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در اندونزی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به اندونزی شریک لحظه های شاد و فرح‌ بخشتان خواهیم بود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اندونزی ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به اندونزی

 
مسافران و مهاجران اندونزی، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار اندونزی نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به اندونزی و ارسال کارگو به اندونزی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به اندونزی بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل حمل هوایی بار به اندونزی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت هاست در بخش فریت بار به اندونزی و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور "حمل هوایی بار به اندونزی"  با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به اندونزی را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به اندونزی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی  اثاثیه و لوازم منزل جهت فریت به اندونزی

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به اندونزی است. این یک اصل مهم در "فریت بار به اندونزی"  به شمار می رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به اندونزی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به اندونزی ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال کالا به اندونزی است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای اندونزی در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند اندونزی ارسال شوند تا زمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای اندونزی فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در ارسال هوایی بار به اندونزی

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت "ارسال هوایی بار به اندونزی" باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به اندونزی شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه هوایی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه  که صادر شود یعنی پروسه ارسال  در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال هوایی به اندونزی است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل بار به اندونزی

 
با صدور بارنامه در فریت بار به اندونزی مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد اندونزی ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های "حمل بار به اندونزی" چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به اندونزی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به اندونزی به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره اندونزی، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به اندونزی آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای اندونزی چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به اندونزی هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به اندونزی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به اندونزی

 
مسافران یا مهاجران اندونزی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور اندونزی فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به اندونزی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به اندونزی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
برای ورود معاف از عوارض این لوازم باید دارای شرایط زیر باشید:
 
  • مجوز کار و مجوز سکونت شما حداقل 12 ماه اعتبار داشته باشد.
  • مرسوله لوازم خانگی خود را حداکثر تا سه ماه بعد از ورود به کشور اندونزی به این کشور وارد کنید.
  • لوازمی که به این کشور وارد می‌کنید به مدت بیش از 12 ماه قبل از ارسال مورداستفاده شما بوده‌اند.
 
شما با شنیدن پادکست ما در مورد نحوه فریت بار به اندونزی می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک اندونزی نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به اندونزی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به اندونزی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به اندونزی باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به اندونزی اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به اندونزی داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور اندونزی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست شما برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور اندونزی می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به اندونزی وارد می‌شود به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه اندونزی (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را در برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد اندونزی رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی در اندونزی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در اندونزی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در اندونزی، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای اندونزی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال بار تجاری و حمل هوایی بار های صادراتی به اندونزی

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به اندونزی فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا فریت بار تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به اندونزی ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت ارائه خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای اندونزی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به اندونزی

نرخ ارز جهت ارسال بار از اندونزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اندونزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اندونزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اندونزی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کالاهای ارسالی از ایران به اندونزی

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اندونزی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اندونزی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور اندونزی

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به اندونزی

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌ بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار