چند نکته کلیدی در باره فریت بار به آنگولا

ما برای شما مسافران آنگولا ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به آنگولا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای آنگولا، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور آنگولا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
آنگولا   (  Angola  )  هفتمین کشور بزرگ آفریقایی که در جنوب این قاره واقع‌شده است. از لوآندا به‌عنوان پایتخت و بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور یاد می‌شود. واحد پول رسمی این کشور کوانزا بوده و مردمانش به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند. بیشتر مردمان آنگولا مسیحی و پیرو کاتولیک هستند. بخش اعظم این کشور با فلات‌ها پوشانده شده است. زامبزی که به رودخانه هند سرازیر می‌شود، کوننه، کوانزا و کویتو از رودخانه‌های آنگولا هستند. با اینکه آنگولا یکی از مهم‌ترین کشورهای تولیدکننده نفت است و نیمی از جمعیت بزرگ‌سالش مشغول به کشاورزی هستند و عمده محصول صادراتی آن در بخش صنعتی نفت و در بخش کشاورزی قهوه است، ولی مردمانش رفاه اجتماعی بالایی ندارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری آن می‌توان به قلعه سائو میگوئل اشاره کرد. از دیگر جاذبه های توریستی آنگولا پارک ملی کوکاما، آبشار Kalandula در استان Kalandula of Malanje با منظره بسیار زیبایش، موزه ملی بردگی و موزه نیروهای مسلح است. اگر قصد مسافرت یا تجارت در آنگولا را دارید، در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو راه و چاه آسان سفر کردن را به شما خواهیم گفت.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آنگولا ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به آنگولا

 
مسافران و مهاجران آنگولا، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار آنگولا نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به آنگولا و ارسال کارگو به آنگولا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به آنگولا بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به آنگولا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به آنگولا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به آنگولا با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به آنگولا را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به آنگولا، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به آنگولا

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به آنگولا است. این یک اصل مهم در ارسال بار به آنگولا به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به آنگولا با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به آنگولا ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به آنگولا است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای آنگولا در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند آنگولا ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای آنگولا فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به آنگولا

 
حالا دیگربار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به آنگولا جهت فریت بار به آنگولا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به آنگولا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به آنگولا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور آنگولا که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به آنگولا در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به آنگولا است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به آنگولا

 
با صدور بارنامه در فریت بار به آنگولا مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد آنگولا ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به آنگولا و فریت بار به آنگولا چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به آنگولا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به آنگولا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره آنگولا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به آنگولا آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای آنگولا چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به آنگولا هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به آنگولا اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به آنگولا

 
مسافران یا مهاجران آنگولا پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور آنگولا فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به آنگولا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به‌قصد اقامت به کشور آنگولا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه داشته باشید:
 
  • لوازم خانگی و شخصی دست دوم اگر بتوانید ثابت کنید که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده‌اند، ورودشان معاف از پرداخت عوارض گمرکی است.
  • حداکثر میزان ارزش مرسوله باید کمتر از 10000 دلار آمریکا باشد. مرسولاتی که ارزشی بیش از این دارند مشمول پرداخت دو درصد عوارض می‌شوند.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی آنگولا می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک آنگولا نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به آنگولا به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به  آنگولا  شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به آنگولا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به آنگولا اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به آنگولا داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور آنگولا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور آنگولا می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به آنگولا وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه   آنگولا (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد آنگولا رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در آنگولا منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در آنگولا یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در آنگولا، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای آنگولا می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به آنگولا

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به آنگولا فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای آنگولا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به آنگولا

نرخ ارز جهت ارسال بار از انگولا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از انگولا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از انگولا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از انگولا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از فرودگاه امام خمینی به شهر لواندا در آنگولا

محمولات هوایی ارسال شده به آنگولا

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به انگولا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به انگولا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور انگولا

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به آنگولا

ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

ویدئو های دیدنی فریت بار