هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار از آبادان بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران که نماینده رسمی تمامی هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران است، در زمینه بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری فعالیت می کند. بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک از جمله خدمات سفیران است که برای مشتریان خود انجام می‌دهد.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، می‌کوشد ثبت درخواست فریت بار شما به‌آسانی انجام پذیرد و شما را در "ارسال هوایی بار از آبادان به خارج از کشور" یار و همراه باشد. این مجموعه پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اجرای بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما به منظور به‌سلامت رسیدن آن به مقصد، قادر به انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور است. پس ‌از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل هوایی به‌وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور به مقصد مورد نظر شما ارسال می‌شود. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل حمل هوایی بار به مقصدتان آگاه شوید. شماره تماس ما در دفتر مرکزی: 02188830215
شماره تلفن آبادان: 09163359678
 

 آبادان ، جگر  گوشه ایران زمین

 
آبادان با تنی زخمی از هشت سال جنگ تحمیلی، شهری در استان خوزستان و جنوب غرب ایران، مرکز شهرستان آبادان و از مناطق آزاد بازرگانی (منطقه آزاد تجاری-صنعتی اروند) ایران است که بر جزیره‌ای همنام خود در۵۳ کیلومتری خلیج‌فارس در نزدیکی با مرزهای عراق و کویت جای گرفته است. آبادان مهم‌ترین شهر خوزستان پس از اهواز به شمار می‌رود.
 
اين جزيره درگذشته "عبادان" نام داشته است، عده‌ای بر اين باورند که اين نام برگرفته از نام فردی مشهور و پرهيزگار با نام "عباد" است که در اين مکان زندگی می‌کرده است. آبادان درون خشکی‌ای است که گرداگردش را رود فرا گرفته. این خشکی را جزیره آبادان می دانند. شهر آبادان و همچنین بخش اروندکنار و نیمی از شهر خرمشهر در این جزیره‌ واقع شده اند. آبادان را شهر نفتی خوزستان می‌نامند که جاذبه‌های گردشگری فراوانی مثل موزه آبادان، هم‌نشینی مسجد و کلیسا، بازار معروف ته لنجی ها، اروند رود و محله دیدنی بوارده را در خود جای داده است.
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از آبادان به خارج از کشور

 
از شیوه و روش فریت بار چه می‌دانید؟ با کمی جست‌وجو درمی‌یابید که در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی جابه‌جایی بار را به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار می نامند، ولی در حالت کلی منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به ارسال کننده بار امکان می‌دهد به اقصی نقاط جهان دسترسی داشته باشند. امکانات فراوان و مدرن هواپیماها باعث شده که همگان بهترین راه برای ارسال بارهایشان را فریت بار بدانند. خدمات شرکت سفیران برای "فریت بار از آبادان"  چنین است:
 
 
 • فریت اضافه بار مسافری از آبادان به خارج از کشور

 
کسانی که قصد دارند از آبادان به خارج از کشور مسافرت کنند و وزن بارشان بیش از مقدار مجاز است، باید بارشان را فریت کنند؛ باید گفت هزینه فریت بار حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز برآورد شده است. پس فریت بار از آبادان مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه‌بار در پای کانتر پرواز خواهد بود. نگران نباشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران در این مرحله به شما کمک خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون‌به‌صرفه را انتخاب کنید و فریت بار خود را به مجموعه سفیران بسپارید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از آبادان با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل گرفتن بار از درب منزل شما، در صورت لزوم آن را به‌صورت اصولی بسته‌بندی خواهیم کرد. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی، بارنامه شما با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه رزرو کتبی تقدیم شما خواهد شد. فریت بار مسافری از آبادان، کالاهای گوناگونی را شامل می شود که در صفحه راهنمای فریت بار مسافری به آن اشاره‌کرده‌ایم.
 
 
 
 
 • حمل هوایی لوازم منزل مهاجران از آبادان به خارج از کشور

 
در سال‌های کنونی مهاجرت برخی شهروندان آبادانی را شاهد بوده‌ایم؛ این مهاجران بی‌شک فریت بار را برای ارسال بارهایشان برمی‌گزینند و از خدماتی چون فريت بار يا حمل هوايي اسباب و لوازم منزل استقبال می‌کنند. پس لازم است این موضوع از جنبه‌های گوناگون بررسی و جوانب موضوع سنجیده شود. نه‌تنها خانواده‌های آبادانی که گروه‌های دیگر مهاجر مثل دانشجویان هم با این موضوع روبه‌رو خواهند شد و ضرورت دارد اطلاعات لازم را دراین‌باره به دست آورند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌ای طولاني در فريت بار و حمل هوايي اسباب و لوازم منزل از آبادان به مقاصد گوناگون مي‌تواند تمام مراحل كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم، با کمترین هزینه و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. در زمینه ارسال بار مهاجران با طیفی از این افراد روبه‌رو هستیم:
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
گاهی پیش می‌آید که مهاجران آبادانی، مهاجرت بدون بار را تجربه می‌کنند و پس از مهاجرت به فکر انتقال اسباب و وسایل منزلشان یا قسمتی از آن به کشور جدید و محل مهاجرتشان هستند. در این صورت می‌توانند با استفاده از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران و با هماهنگی‌های لازم با آشنایان و دوستان در آبادان، ارسال بارشان را به شرکت سفیران بسپارند. این مجموعه پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزل مهاجران و به نمایندگی از آن‌ها پس از انجام تمام امور گمرکی بار را در مقصد مورد نظر به دستشان می‌رساند.
 
 
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
اما مهاجرانی که هنوز در آبادان زندگی می‌کنند و می‌خواهند بعدها اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را هم‌زمان با مهاجرتشان به کشور مقصد ارسال کنند نیز می‌توانند تمام مراحل کار را به ما بسپارند. مشاوران شرکت سفیران می‌توانند در زمینه انتخاب وسایل ارسالی نیز یاریگر شما باشند؛ زیرا ارسال لوازم منزل بایدها و نبایدهایی دارد و برخی وسایل ارزش بردن به خارج از کشور را ندارند و حمل هوایی آن‌ها مقرون‌به‌صرفه نیست. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری تمام مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما گرفته تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را به شرکت سفیران بسپارید. باید گفت ارسال بار مهاجری از آبادان طیف وسیعی مانند خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان آبادانی را هم شامل می‌شود و خدمات سفیران به تفکیک با رعایت اصول قانونی مربوط به هر گروه، شامل حالشان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
 • ارسال بار صادراتی و کارگو از آبادان به خارج از کشور

 
رونق اقتصاد بی‌شک در گرو صادرات است و صادرکنندگان کشورمان هم در شکل‌های گوناگون به صادرات و دادوستد کالاهای مختلف با کشورهای جهان می‌پردازند و محموله‌های صادراتی روزانه توسط حمل هوایی جابه‌جا می‌شوند. صادرات کالاهایی مانند خرما، ماهی صنایع‌دستی، ادویه، میوه و محصولات کشاورزی و... از آبادان به سرتاسر دنیا نیز نمونه‌ای ازاین‌دست صادرات است. درصورتی‌که می‌خواهید بار تجاری خود را از آبادان به نقاط مختلف دنیا بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از آبادان و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از آبادان به خارج از کشور

 
 • بسته‌بندی تخصصی بار هوایی در آبادان

 
بسته‌بندی خوب یا بد، عاقبت خوب یا بد سفر را مشخص می‌کند. درصورتی‌که به این قسمت از ارسال بار توجه نکنید، درگیر مسائل ناخواسته‌ای خواهید شد که سفر را برای شما تلخ می‌کند. از معطلی در گمرک گرفته تا تحویل نگرفتن بار از سوی شرکت‌های هواپیمایی به دلیل بسته‌بندی غیراستاندارد. پس بهتر است فرایند ارسال بار از آبادان را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی فرستاده می شود. گاهی هم لازم است بسته‌بندی‌ها در جعبه‌های چوبی انجام شود. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی تدارک دیده و می‌تواند جعبه‌هایی مستحکم و مطمئن برای بارهای حساس شما تهیه نماید.
 
 • پیک آپ محمولات از آبادان

 
در حمل‌ونقل بار از شهرآبادان و شهرهای اطراف به‌تمامی فرودگاه‌های کشور می‌توانید از خدمات پیک آپ بار شرکت فریت بار و کارگو سفیران استفاده کنید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهرآبادان و حومه آن از درب منزلتان تحویل می‌گیرند و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار تمامی فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد مورد نظرتان، انتقال می‌دهند.
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج کالا از کشور

 
بار شما در قسمت بار فرودگاه مبدأ جهت فریت بار به مقصد مورد نظرتان به طی تشریفات گمرکی نیاز دارد. کارمندان ما در کسوت نمایندگان شما بدون حضورتان در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. ارسال‌کنندگان بار هوایی نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با کمترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران سپرده و از تجربه سالیان متمادی این شرکت استفاده کنند. ترخیص و انجام امور گمرکی در اسرع وقت و با هزینه مناسب را فقط از ما بخواهید.
 
 • انبارداری بار های صادراتی

 
اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین آبادانی پس از انجام بسته‌بندی اصولی  توسط شرکت سفیران بخواهند بارشان را برای مدتی در مکانی با امنیت بالا و شرایط مناسب نگهداری کنند، این شرکت قادر به ارائه سرویس انبارداری به آن عزیزان با مناسب‌ترین قیمت است.
 
 
 

مزایای ارسال بار با فریت بار و کارگو سفیران

 
در مجموعه سفیران، به دنبال رضایت مشتری هستیم. رضایتمندی هریک از شما خبر مسرت بخشی برای ماست و ما را به ادامه راهمان دل‌خوش می‌کند. بارهای شما امانتی است که باید به سلامت به مقصد برسند. ازاین‌رو تمام تلاشمان این است که بهترین مسیرها را با بهترین هواپیماها و کمترین طول پروازی برای ارسال بارتان در نظر بگیریم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در آبادان تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. تفاوتی ندارد کجا باشد. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد برسد.
 
 
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محموله شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
اگر قصد فریت بار خود به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 09163359678 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار از آبادان  و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه‌ای از خدمات سفیران در زمینه "حمل هوایی از آبادان" آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران شما را در آبادان زرخیز نیز تنها نمی‌گذارد:
 
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار از آبادان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر آبادان
ویدئو های دیدنی فریت بار