محصولات دریایی فاسد شدنی

فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) به سرتاسر دنیا


دریای پر اسرار، پر است از موجودات ریزودرشتی که شاید خیلی از آن‌ها را هنوز نشناخته باشیم. هزاران سال است این گستره آبی بی‌انتها، از اعماق وجودش سفره‌های ما را رنگین می‌کند. آن ‌هم با پرورده‌هایی ارزشمند که به غذای اصلی امروز آدمیان تبدیل شده است و چه بسیاری کسب‌وکارها را از دل خویش پدید آورده و صیادان را بر سر سفره کرمش نشانده است. صید ماهی آبزیان نه‌تنها یک کسب‌وکار درون‌مرزی است که امروزه به تجارتی جهانی تبدیل شده است و دادوستدهایی فراوانی در این زمینه صورت می‌گیرد. در کشور ما نیز باوجود دریاهای سخاوتمند، بازار صید و صادرات آبزیان پررونق است و سالانه هزاران تن ماهی صید و به کشورهای گوناگون ازجمله کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و همچنین برخی کشورهای اروپایی صادر می‌شود. از این میان انواع ماهی‌ها و میگو از جنوب به کشورهای حوزه خلیج‌فارس صادر و در زمان مقرر سه ماهه در سال به‌صورت هوایی به کویت فرستاده می‌شود. البته پس ‌از این سه ماه که حمل فقط به‌صورت هوایی است در باقی ماه‌ها امکان ارسال دریایی هم ممکن است. همین‌طور شاه‌میگوی ارس با ارزش غذایی بسیار بالا به اروپا صادر می‌گردد. این تنها نمونه‌هایی از صادرات آبزیان به کشورهای گوناگون جهان است، اما ارسال این محصولات داستان پر نکته ای است که باید آن را از نکته‌دانان شنید. ابتدا باید گفت بی‌شک، فریت بار در میان تمامی گزینه‌های موجود ارسال کالا، بهترین راه است و در آن هیچ شکی نیست؛ چراکه این محصولات به‌محض خروج از دریا باید در محیطی مناسب نگهداری شوند تا از خطر فساد مصون بمانند. حال فرستادن این محموله‌ها به فرسنگ‌ها آن‌سوتر از کشور چه وضعی خواهد داشت. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل. از نحوه بسته‌بندی در پک‌های یونولیت همراه با یخ معمولی و خشک گرفته تا قرار دادن آن‌ها روی پالت‌های مناسب و گزینش پروازهایی مستقیم با هواپیماهایی پهن‌پیکر و با طول پروازی کم و همین‌طور لزوم نگهداری همه محصولات دریایی در سردخانه در مبدأ و مقصد و آگاه‌سازی خلبان از وجود محموله فاسدشدنی آبزیان برای تنظیم دمای محل قرارگیری بار در طول پرواز همه و همه نکته‌هایی است که ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران به آن توجه کامل داریم.

آشنایی با فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی)


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. هواپیماهای مدرن و مجهز امروزی، توانایی حمل انواع محموله‌های فاسد شدنی را داشته و به خاطر طراحی مناسب و تکنولوژی‌ای که در آن‌ها بکار رفته، احتمال آسیب کالاها در آن به حداقل رسیده است.
برای فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) به سرتاسر دنیا، باید از وسیله‌ای استفاده کرد که تا حد ممکن طراوت و تازگی این محصولات را حفظ کند و در اسرع وقت و با کمترین هزینه به مقصد تحویلشان دهد. آبزیان دریایی در طول راه باید درجایی خنک نگه داشته شوند تا فاسد نشوند یا از بین نروند. برای صادرکنندگان این محصولات سرعت، شرایط نگهداری و هزینه حمل سه عامل مهم هستند که برای جابجایی محموله روی آن‌ها تأکید دارند. به خاطر همین بسیاری از این صادرکنندگان استفاده از هواپیما و فریت بار را ترجیح می‌دهند. فریت بار یا حمل هوایی همه این مشخصه‌ها را دارد و قادر است که محصولات آبزی را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه به تمام کشورهای دنیا ارسال کند.
درصورتی‌که صادرکننده محصولات دریایی هستید و قصد فریت بار آن‌ها را دارید، به شما سفیران را پیشنهاد می‌کنیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) شما را با بیشترین حساسیت و دقت و منصفانه‌ترین هزینه فریت بار به سرتاسر دنیا انجام دهد. سفیران با تجربه‌ای طولانی فریت بار محصولات دریایی صادراتی حساس و فاسد شدنی را بر عهده می‌گیرد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان محصولات دریایی (فاسد شدنی) انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) چه اهمیتی دارد؟


ماهی، میگو و شاه‌میگو (لابستر) مهم‌ترین و معروف‌ترین محصولات آبزی صادراتی ایران هستند که عمدتاً به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و اروپا ارسال می‌شوند. از یک‌صد و بیست هزار تن صادرات محصولات دریایی در سال 2019، تقریباً نیمی از آن مربوط به شاه‌میگو بود. بیشتر مشتریان میگوها و شاه‌میگوهای ایران، اروپایی‌ها هستند، در حالی که اکثر ماهی‌های صادراتی کشور به کشورهای عرب همسایه ارسال می‌شوند.
محصولات دریایی به خاطر ماهیتشان، عمر محدودی دارند و باید خیلی زود به مصرف برسند. شرایط نگهداری این محصولات نیز باید کاملاً مهیا باشد، اگر این اتفاق نیافتد احتمال فاسد شدن آبزی بالا رفته و در مدت کوتاهی از بین می‌روند و غیرقابل مصرف می‌شوند. با این تفاسیر وسیله جابجایی محصولات دریایی (فاسد شدنی) باید از امکانات کافی برخوردار باشد تا این محصولات را در طول راه در شرایط مناسب نگه دارد. از سویی دیگر این وسیله باید خیلی سریع محموله را به مقصد برساند. فریت بار ایده‌آل‌ترین وسیله‌ای است که می‌تواند این مهم را بر عهده بگیرد. فریت بار برای نگهداری و حمل انواع محصولات دریایی و آبزی، ایمن و مطمئن و از نظر هزینه کاملاً مقرون‌به‌صرفه است.
سفیران از شرکت‌های با سابقه‌ای است که در زمینه فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) فعالیت می‌کند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران به‌عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های متعددی از انواع آبزیان مثل میگو، شاه‌میگو و ماهی را به کشورهای آسیایی و اروپایی ارسال کرده است و در مورد فریت بار این محصولات تجربه و آگاهی کافی دارد.
منصفانه بودن هزینه فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) از اولویت‌های سفیران است. این شرکت همواره تلاش کرده تا هزینه فریت بار مطلوب مشتریانش باشد و هیچ‌گاه دغدغه و نگرانی‌ای در این مورد نداشته باشند.

هزینه فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی)


ممکن است تصور شود که بهترین راه ارسال محصولات دریایی، دریا و مسیرهای دریایی است؛ اما مسیر طولانی، رطوبت و گرمای هوا، مطلوب نبودن امکانات نگهداری در کشتی و البته هزینه بسیار زیاد حمل‌ونقل دریایی باعث شده تا خیلی از صادرکنندگان محصولات دریایی در این مورد دچار تردید شوند. هزینه فاسد شدن و عودت محموله، ممکن است برای صادرکننده بسیار گران تمام شود؛ گاهی حتی به قیمت از دست دادن بازار آن کشور؛ بنابراین صادرکنندگان باید راهی را انتخاب کنند که همه هزینه‌های ممکن را برای آن‌ها به حداقل برساند. فریت بار همان راهی است که به دنبالش هستید.
فریت بار راهی مقرون‌به‌صرفه و منطقی برای صادرات محصولات دریایی و هر نوع محصول حساس و فاسد شدنی دیگری است. برای محاسبه هزینه فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی)، شرکت‌های هواپیمایی مبنا را مقصد و وزن محاسباتی محموله قرار می‌دهند. هزینه فریت بار برای محموله‌های متوسط و نه چندان بزرگ رقمی منصفانه و معقول خواهد بود. از سویی دیگر سرعت حمل بالا و امکانات فریت بار باعث خواهد شد که محصول بدون فساد و آلودگی به مقصد برسد. همین باعث می‌شود که شما به‌عنوان صادرکننده، متحمل هزینه‌های دیگر نشوید.
سفیران تضمین می‌کند که محموله محصولات دریایی (فاسد شدنی) شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. جلب رضایت خاطر شما وظیفه اصلی سفیران است. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) به چه مدارکی نیاز است؟


برای صادرات محصولات دریایی در وهله اول به مجوز سازمان شیلات احتیاج دارید. ازآنجایی‌که این محموله صادراتی، غذایی و خوراکی محسوب می‌شود، پیش از خروج باید برای آن‌ها گواهی بهداشت گرفته شود. این گواهی تائید می‌کند که آبزیان صادراتی سلامت هستند و هیچ بیماری یا آلودگی‌ای ندارند. کارت بازرگانی دیگر مدرکی است که باید به گمرک کشور ارائه بدهید. طبیعتاً این‌ها همه مدارک نیستند و به مدارک دیگری هم نیاز خواهید داشت.
لطفاً با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) راهنمایی‌تان می‌کنند. ضمناً فراموش نکنید که گمرک کشورهای دیگر قوانین خاص خود را دارند. این احتمال را در نظر داشته باشید که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما می‌خواهد، به مدارک دیگری هم نیاز داشته باشید.
می‌توانید به سفیران اعتماد کنید و از مشاوره و راهنمایی‌های این شرکت استفاده کنید. سفیران در پروسه گمرکی فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) در کنار شماست و هر کمک و همراهی‌ای لازم باشد انجام خواهد داد تا بدون مشکل محصولتان را به مقصد صادر کنید.

در فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی)، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


بسته‌بندی محصولات دریایی در حمل اهمیت خیلی زیادی دارد؛ اگر به‌درستی این کار را انجام ندهید احتمال فاسد شدن محموله بسیار زیاد خواهد شد. بسته‌بندی باید شکیل، استاندارد و مستحکم باشد. برای این کار می‌توانید آبزیان را به همراه یخ خشک در یونولیت بگذارید. البته به‌جای یخ خشک می‌توان از یخ معمولی هم استفاده کرد. تأکید زیادی شده که جنس یونولیت حتماً مستحکم و مناسب باشد تا به محصول و حتی هواپیما آسیبی وارد نیاورد. مسئله بعدی دمای نگهداری در حین فریت بار است که باید کاملاً رعایت شود. این دما باید از قبل معین شده و با خلبان و کادر پرواز هماهنگ شود.

صدور بارنامه فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) چگونه است؟


شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و فریت بار محموله محصولات دریایی (فاسد شدنی) خود را با اطمینان خاطر به این شرکت واگذار کنید.
برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های محصولات دریایی (فاسد شدنی) و هر نوع محصول صادراتی حساس و فاسد شدنی دیگری را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.

سخن پایانی


اگر قصد فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) به سرتاسر دنیا را دارید، از خدمات سفیران استفاده کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران با چند دهه تجربه در فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) از اهمیت این محموله و همینطور شیوه نگهداری و حمل آن به‌خوبی آگاه است و حداکثر سعی‌اش را می‌کند تا با کمترین هزینه فریت بار محصولات دریایی (فاسد شدنی) شما را به مقصد ارسال کند.
سفیران از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. این شرکت امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. صدور بارنامه و رزرو کتبی از دیگر خدمات سفیران برای محصولات صادراتی شماست. درنهایت اینکه سفیران محصولات شما را بیمه هم خواهد کرد؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار محصولات دریایی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران، قدر اعتماد شما را می‌داند:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت محصولات دریایی فاسد شدنی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا