هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار از بوشهر به خارج از ایران بدانیم

سفر همیشه سودمند است و پربار. خوب شما در این سفر سودمند، بارهایتان را به چه کسی می‌سپارید؟ بی‌شک با کمی جست‌وجو با نام شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا می‌شوید. شرکتی که سال‌هاست در زمینه حمل بار هوایی فعالیت می‌کند. می‌خواهید بیشتر سفیران را بشناسید؟ خوب حق دارید. قرار است امین کالاهای ارزشمندتان باشیم. شرکت سفیران به‌عنوان نماینده رسمی شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایران، مشاور و مجری حمل بار هوایی در زمینه‌های بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری شماست. برای آشنایی بیشتر بد نیست بگوییم بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک نیز از دیگر خدماتی است که شرکت فریت بار و کارگو سفیران به شما مسافر یا مهاجر عزیز ارائه می‌کند.
 
حالا احتمالاً با خیالی کمی راحت‌تر "ارسال هوایی بار از بوشهر به خارج از کشور"  را به ما می‌سپارید؛ چون نخستین اصل مهم برای ما راحتی خیال شما در ارسال بارهایتان است تا در این مسیر هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید؛ ازاین‌رو، بار شما را در محل منزل و انبار یا دفتر تحویل می‌گیریم و پس از انجام مراحل بسته‌بندی حرفه‌ای و استاندارد که سلامت بار شما را تضمین خواهد کرد و انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور که بر مبنای قوانین مربوط صورت می‌گیرد، محموله شما را با منصفانه‌ترین نرخ حمل هوایی به‌وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور به‌سوی مقصد روانه خواهیم کرد. سفیران همراه مطمئنی برای بارهای شماست. اکنون زمان برقراری تماس با ماست تا بیشتر با مراحل فریت بار به مقصدتان آشنا شوید. بی‌شک شما مزد اعتمادتان به سفیران را خواهید گرفت. 
شماره تماس ما در دفتر مرکزی: 02188830215
 
شماره تلفن بوشهر: 09177843101
 

درباره بوشهر

 
قدمت سرزمین بوشهر، به عهد ایلامی و تمدن بین‌النهرین برمی‌گردد. این سرزمین جزء یکی از ایالت‌های جنوب غربی دولت ماد در زمان مادها در آغاز سده هشتم قبل از میلاد بوده و جزو ساتراپ‌ نشین چهاردهم دولت ماد در زمان حکومت هووخشتره بوده است. در اطراف شهر برازجان آثاری باارزش از دوره هخامنشیان به دست آمده است. در دوره ساسانی و در زمان اردشیر بابکان شهر اردشیری در دو فرسنگی شهر بوشهر ساخته شد که اکنون خرابه‌های آن به نام ری‌شهر معروف است. از اواخر قاجاریه تا سال ۱۳۱۶ ایران به ۲۷ بخش تقسیم شده بود که بوشهر، بنادر و جزایر خلیج فارس یکی از این بخش‌ها به شمار می‌رفت. از سال ۱۳۱۶ در تقسیمات جدید کشوری، بوشهر و توابع آن یکی از شهرستان‌های استان هفتم (فارس) محسوب شده و جزء قلمرو استانداری فارس شد. در سال ۱۳۳۹ در تقسیمات سیاسی کشور تحولاتی انجام شد و بوشهر و توابع آن به نام فرمانداری کل بنادر و جزایر خلیج فارس به مرکزیت بوشهر از استان فارس جدا شد. چشمه آبگرم قوچارک در شهر دِلوار، نیایشگاه مند در فاصله ۳۰ کیلومتری خورموج، گور دختر در تنگ ارم شهرستان دشتستان، کاخ کوروش دشتستان در شهر برازجان،‌ موزه رئیس علی دلواری در دلوار، از جاهای دیدنی استان بوشهر است.
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از بوشهر به خارج از کشور

 
شناخت شیوه‌های حمل بار و احتمالاً تحقیق درباره هرکدام علاوه بر افزایش اطلاعاتتان، اعتمادتان را به فریت بار هوایی افزایش خواهد داد. ابتدا فریت بار را بشناسید. در یک تعریف کلی باید گفت حمل‌ونقل و جابه‌جایی بار به‌صورت کلی یا جزئی را فریت بار می‌گویند، اما فریت بار انواع گوناگونی دارد. بارهایی که به حمل هوایی سپرده و زیر نظر یکی از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی ارسال می‌شوند، از خدمات فریت بار هوایی بهره‌ می‌برند. لازم به توضیح نیست و حتماً دریافته‌اید که این روش بسیار مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر از روش‌های دیگر است. اگر به لیست مزیت‌های فریت بار هوایی در مقایسه با روش‌های دیگر نگاهی بی اندازید این گفته را تصدیق می‌کنید. فرودگاه‌ها اکنون از جای‌جای جهان سر برآورده‌اند و مسیرها را تا حد توان کوتاه کرده‌اند. پس طبیعی است با حمل هوایی، بارتان به‌راحتی به هر نقطه از جهان خواهد رسید. حتی سرزمین‌هایی که فکرش را هم نمی‌کنید. فریت بار هوایی، جادو نمی‌کند. فقط از ابزارهایی جادویی بهره می‌گیرد. هواپیماهای مجهز و مدرن که بارتان را مانند محافظی آهنین در آسمان به آغوش می‌گیرند و به مقصد می‌رسانند. حال وقت آن است که با خدمات شرکت سفیران برای  "فریت بار از بوشهر"  آشنا شوید:
 
 
 • فریت بار مسافری از بوشهر به خارج از کشور

 
احتمالاً در ابتدای لیست مزیت‌های فریت بار به موضوع حمل اضافه‌بار مسافری برمی‌خورید. اگر تصمیم دارید با بار فراوان از بوشهر به خارج از کشور عزیمت کنید، با این مزیت فریت بار آشنا خواهید شد. امکانی که هزینه ارسال اضافه‌بارتان را تا یک‌سوم کاهش خواهد داد. چون اگر فریت بار را نادیده بگیرید باید سه برابر این هزینه را در پای کانتر پرواز بپردازید تا بارهایتان را روی نقاله حمل بگذارند. حالا که یقین کردید فریت بار از بوشهر بسیار مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه‌بار در پای کانتر پرواز است، سفیران آماده است تا یاریتان کند. البته هماهنگی‌های شما یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از بوشهر، دست ما را در خدمت‌رسانی به شما بازتر می‌گذارد. در این مرحله هم ما بار را از درب منزل شما تحویل می‌گیریم، به شکل اصولی بسته‌بندی می‌کنیم و جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور می‌فرستیم. بارنامه شما را هم با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه با رزرو کتبی به شما تقدیم می‌کنیم. اگر به اطلاعات بیشتری درباره فریت بار مسافری از بوشهر و چندوچون آن نیاز دارید، با مطالعه صفحه راهنمای فریت بار مسافری اطلاعات کامل در این زمینه را به دست خواهید آورد.
 
 
 
 
 • ارسال اثاثیه منزل مهاجران از بوشهر به خارج از کشور

 
مهاجرت در دنیای امروز ذهن خیلی‌ها را مشغول کرده است. بوشهر نیز مثل دیگر نقاط کشورمان مهاجرانی دارد که با دغدغه‌هایی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. چگونگی ارسال لوازم منزل یکی از این دغدغه‌هاست. طبیعی است که این مهاجران پس از کنکاش بسیار، فریت بار را انتخاب می‌کنند. موضوع هم فقط به خانواده‌های بوشهری باز نمی‌گردد و اقشاری مانند دانشجویان مهاجر را هم در برمی‌گیرد. باز هم می‌توانید به ما اعتماد کنید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با حمل هوايي اسباب و لوازم منزل شما از بوشهر به مقاصد گوناگون همراه شماست. این شرکت، اسباب و لوازم منزلتان را صحيح و سالم، با منصفانه‌ترین هزینه در مسیری از تجربه و تخصص، به مقصد می‌رساند و در این مسیر رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد را تضمین می‌کند. البته موضوع حمل بار مهاجران شکل‌های گوناگونی دارد:
 
 مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
گاهی مهاجران بوشهری بارشان را در خانه می‌گذارند و بی‌بار مهاجرت می‌کنند. پس از چندی هم تصمیم می‌گیرند اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را به مقصد جدید منتقل نمایند. اینجاست که باز هم سفیران امین و نماینده شما در کشور مبدأ خواهد بود. ما بار را از آشنایان یا دوستانتان در بوشهر، تحویل می‌گیریم و برایتان می‌فرستیم و از این اعتماد شما سپاسگزاریم. سفیران پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزلتان در غیاب شما، امور گمرکی را انجام و بار را در فرودگاه مقصد به شما تحویل می‌دهد.
 
 
 
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
مهاجران دیگری هم هستند که می‌خواهند اسباب و وسایلشان را از بوشهر با خود ببرند. آن‌ها مراحل پایانی سفرشان را طی می‌کنند. پس به دنبال دستان امنی می‌گردند که بارشان را به آن بسپارند و با خیال راحت پی گیر امور سفر باشند. در این زمینه با مشاوران شرکت سفیران گفت‌وگو کنید تا بسیاری از مشکلات شما حل شود. در این صورت احتمالاً مجبور نخواهید شد بار های غیر ضروری را به فریت بار بسپارید. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری، مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را با سفیران تجربه می‌کنید. مهاجران بوشهری ممکن است خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان جوان باشند. سفیران با آگاهی از قوانین ارسال بار هر گروه، بارشان را ارسال خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
 • ارسال هوایی انواع بار صادراتی از شهر بوشهر به خارج از ایران

 
صادرات از بوشهر هم مثل تمام شهرها در جریان است. ارسال کالاهایی مانند خرما، صنایع‌دستی، میوه و محصولات کشاورزی، خشکبار و...، در زمان‌بندی‌های گوناگون از بوشهر به سرتاسر دنیا سبب شده تا صادرکنندگان به دنبال بهترین راه ارسال کالاهایشان باشند و با تحقیق بسیار، فریت بار را برگزینند. همیشه نخستین انتخاب صادرکنندگان، فریت بار هوایی کالاهاست. اگر تصمیم دارید بار تجاری خود را از بوشهر به نقاط گوناگون دنیا ارسال کنید، با ما تماس بگیرید تا از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از بوشهر و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از بوشهر به خارج از کشور

 
 • بسته‌بندی تخصصی محمولات هوایی در شهر بوشهر

 
می‌خواهید پایان سفرتان را پیش‌بینی کنید و از کیفیت حالتان باخبر باشید؟ به بسته‌بندی کالاهایتان دقت کنید. اگر بسته‌بندی استاندارد را در مورد کالاها لحاظ نکرده‌اید، پس نمی‌توانید حال خوبی را برای خودتان تصور کنید. بسته‌بندی نامناسب شما را در گمرک معطل می‌کند و درگیری‌های بسیار با مأموران گمرک را سبب می‌شود. پس بهتر است فرایند ارسال بار از بوشهر را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما واگذار کنید. بار در وزن‌های گوناگون توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر خواهد شد. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور می‌یابند و بارتان را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی بسته‌بندی و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی ارسال می‌گردد. اگر هم احساس می‌کنید استفاده از جعبه‌های چوبی، سلامت کالاهایتان را کاملاً تأمین می‌کند، می‌توانید در کارگاه سفیران این جعبه‌ها را مخصوص وسیله موردنظرتان سفارش دهید.
 
 • پیک آپ بار بار از سطح شهر بوشهر

 
در امکان پیک آپ بار شما لازم نیست خودتان را به زحمت بی اندازید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر بوشهر و حومه آن از درب منزلتان تحویل خواهند گرفت و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار تمامی فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد موردنظرتان، انتقال خواهند داد.
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار شما از گمرک ایران

 
قرار گرفتن محموله شما در قسمت بار فرودگاه مبدأ نشانه آغاز فرایند تشریفات گمرکی است. بازهم ما را امین خود بدانید و کار را به کاردان بسپارید. کارمندان ما نمایندگان شما در انجام تشریفات گمرکی خواهند بود و این مراحل را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام خواهند رساند. ارسال‌کنندگان بار هوایی از بوشهر نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با منصفانه‌ترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران بسپارند و با خاطری آسوده از تجربه فراوان این شرکت بهره ببرند. ترخیص و انجام امور گمرکی در سریع‌ترین زمان را از سفیران باتجربه بخواهید.
 
 • انبارداری محمولات هوایی

 
ما در شرکت سفیران در هر مرحله محافظ کالاهای شما هستیم. اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین بوشهری بخواهند بعد از انجام بسته‌بندی اصولی، بارشان را برای مدتی در مکانی امن با تمام امکانات ایمنی و حفاظتی، نگهداری کنند، این شرکت، سرویس انبارداری خود را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار آن عزیزان قرار خواهد داد.
 
 
 

مزایای ارسال بار با فریت بار و کارگو سفیران

 
ما بر بال اعتماد شما نشسته‌ایم و بارهایتان را به بال های هواپیماها می‌سپاریم. سفیران با تمام توان می‌کوشد تا همواره امین شما بماند و ثروت بزرگ اعتمادتان را هرگز از دست نخواهد داد. تمام تلاش ما این است تا بار شما را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هواپیماها با کمترین طول پروازی ارسال کنیم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در بوشهر تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. شمال و جنوب و شرق و غرب هم تفاوتی ندارد. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد برسد.
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محموله شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر، سفیران امکانی فراهم آورده تا شما بتوانید به‌صورت آنلاین محموله خود را در تمام مراحل فریت بار پی گیری نمایید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان به انجام خواهد رساند. در کنار این‌ها، بیمه محصولات شما یکی دیگر از تعهدات ماست؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر بهره خواهد گرفت.
 
اگر قصد فریت بار خود به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار از بوشهر  و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد. 
 
این گوشه‌ای از خدمات سفیران در زمینه  "حمل هوایی بار از بوشهر به خارج از ایران" بود. این‌ها برخی دیگر از قابلیت‌های سفیران است. سفیران در شهر بوشهر همراه شماست:
 
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
 
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار از بوشهر

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر بوشهر
ویدئو های دیدنی فریت بار