خدمات هوایی ارسال بار به ایرلند

ارسال بار به ایرلند، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ایرلند


 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ایرلند و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ایرلند، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ایرلند با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایرلند ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به ایرلند


مسافران و مهاجران ایرلند همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به ایرلند و ارسال کارگو به ایرلند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ایرلند بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به ایرلند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌های سال است در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به ایرلند با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ایرلند را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ایرلند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ایرلند


 این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که در سفر به ایرلند ضامن آسودگی خیال شماست. این یک اصل مهم در ارسال بار به ایرلند به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به ایرلند با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به ایرلند ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ایرلند است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


 در سفر به ایرلند، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ایرلند فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.


تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ایرلند


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به ایرلند باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ایرلند شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ایرلند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ایرلند در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ایرلند است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ایرلند


 با صدور بارنامه در فریت بار به ایرلند مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ایرلند ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ایرلند و فریت بار به ایرلند چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به ایرلند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ایرلند به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، در سفر به ایرلند تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ایرلند آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های ایرلند چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به ایرلند هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به ایرلند اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ایرلند – ارسال بار به ایرلند


مسافران یا مهاجران ایرلند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور ایرلند فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ایرلند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به ایرلند به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به ایرلند شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ایرلند باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ایرلند اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ایرلند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

باید مالیات و عوارض کالاها را در کشور مبدأ پرداخت کرده باشید.
شما باید حداقل به مدت 6 ماه مالک وسایل بوده و از آن ها استفاده کرده باشید. (این مدت زمان برای دیپلمات ها و اعضای شرکت های بین المللی به 12 ماه افزایش می یابد.)

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ایرلند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ایرلند را بشنوید.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ایرلند داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ایرلند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ایرلند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالا های به مقصد رسیده در ایرلند چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ایرلند می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ایرلند


باید گفت در سفر به ایرلند بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایرلند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به ایرلند می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

ارسال بار به ایرلند چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به ایرلند چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به ایرلند، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ایرلند


 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ایرلند و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ایرلند، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ایرلند با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایرلند ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به ایرلند


مسافران و مهاجران ایرلند همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به ایرلند و ارسال کارگو به ایرلند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ایرلند بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به ایرلند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌های سال است در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به ایرلند با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ایرلند را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ایرلند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ایرلند


 این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که در سفر به ایرلند ضامن آسودگی خیال شماست. این یک اصل مهم در ارسال بار به ایرلند به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به ایرلند با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به ایرلند ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ایرلند است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


 در سفر به ایرلند، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ایرلند فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.


تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ایرلند


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به ایرلند باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ایرلند شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ایرلند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ایرلند در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ایرلند است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ایرلند


 با صدور بارنامه در فریت بار به ایرلند مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ایرلند ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ایرلند و فریت بار به ایرلند چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به ایرلند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ایرلند به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، در سفر به ایرلند تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ایرلند آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های ایرلند چه تفاوت هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به ایرلند هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به ایرلند اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ایرلند – ارسال بار به ایرلند


مسافران یا مهاجران ایرلند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور ایرلند فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ایرلند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به ایرلند به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به ایرلند شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ایرلند باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ایرلند اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ایرلند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

باید مالیات و عوارض کالاها را در کشور مبدأ پرداخت کرده باشید.
شما باید حداقل به مدت 6 ماه مالک وسایل بوده و از آن ها استفاده کرده باشید. (این مدت زمان برای دیپلمات ها و اعضای شرکت های بین المللی به 12 ماه افزایش می یابد.)

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ایرلند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ایرلند را بشنوید.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ایرلند داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ایرلند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ایرلند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


 کالا های به مقصد رسیده در ایرلند چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ایرلند می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ایرلند


باید گفت در سفر به ایرلند بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایرلند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به ایرلند می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

ارسال بار به ایرلند چند روز طول می کشد؟


بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به ایرلند چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

اطلاعات بیشتر

درباره ایرلند

کشوری در محاصره آب‌ها، بی دسترسی به خشکی که  ده درصد جمعیتش را خارجی‌ها پرکرده‌اند. جمهوری ایرلند از سال 1973 عضو اتحادیه اروپاست. دوبلین  پایتخت ایرلند جنوبی است. در آن‌سوی مرز هم ایرلند شمالی قرار دارد. این دو ایرلند، با مرزی ساده از هم جدا شده‌اند. اقیانوس پهناور اطلس از غرب، دریای ایرلند از شرق و دریای کرت از جنوب غربی، سومین جزیره بزرگ اروپا و بیستمین جزیره کره زمین را احاطه کرده اند. پنج میلیون نفر در ایرلند زندگی می‌کنند. نظام پارلمانی بر ایرلند حکومت می‌کند و رئیس ‌جمهور در یک دوره هفت ساله اداره کشور را به دست می‌گیرد. سفر به کشور ایرلند جنوبی شاید یک سفر خاطره‌ انگیز باشد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ایرلند را دارید، ما در مجموعه  خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همسفر خاطرات خوشتان خواهیم بود.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ایرلند

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ایرلند

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور ایرلند