چند نکته کلیدی در باره ارسال هوایی بار به ایرلند

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که سال ها در امر "ارسال بار به ایرلند" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ایرلند تجربه دارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ایرلند با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

کشوری در محاصره آب‌ها، بی دسترسی به خشکی که  ده درصد جمعیتش را خارجی‌ها پرکرده‌اند. جمهوری ایرلند  (  Republic of Ireland  ) از سال 1973 عضو اتحادیه اروپاست. دوبلین  پایتخت ایرلند جنوبی است. در آن‌سوی مرز هم ایرلند شمالی قرار دارد. این دو ایرلند، با مرزی ساده از هم جدا شده‌اند. اقیانوس پهناور اطلس از غرب، دریای ایرلند از شرق و دریای کرت از جنوب غربی، سومین جزیره بزرگ اروپا و بیستمین جزیره کره زمین را احاطه کرده اند. پنج میلیون نفر در ایرلند زندگی می‌کنند. نظام پارلمانی بر ایرلند حکومت می‌کند و رئیس ‌جمهور در یک دوره هفت ساله اداره کشور را به دست می‌گیرد. سفر به کشور ایرلند جنوبی شاید یک سفر خاطره‌ انگیز باشد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ایرلند را دارید، ما در مجموعه  خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همسفر خاطرات خوشتان خواهیم بود.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تخصص در "فریت بار به ایرلند" ، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایرلند ارسال خواهد کرد.

 

هزینه های ارسال بار به ایرلند

 

بار مسافر همیشه دغدغه ایجاد می کند، چه برسد به بار اضافی. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار با مسائل دیگری دست به گریبان هستند. بی شک پیش از هر چیز می خواهند هزینه ارسال بار به ایرلند و ارسال کارگو به ایرلند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ایرلند بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

 

مراحل فریت بار به ایرلند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش "حمل بار به ایرلند" از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ایرلند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به ایرلند

 

اسباب کشی به ایرلند، مهمترین بخش مهاجرت است. شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی با  وسایل مورد نیاز برای مهاجرت به ایرلند آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به ایرلند ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. مثلا بسیاری از مسافران درباره بردن فرش به ایرلند تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به ایرلند‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم خود را  به فرستادن بار با هواپیما به ایرلند نهایی کنند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به ایرلند یا قیمت اضافه بار در فرودگاه امام آگاه خواهند کرد.       

 

بیشتر بدانید:  مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به ایرلند

 

 سفر شما به خوبی به پایان نمی رسد مگر اینکه به بسته بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

کالاهایی که قرار است از باربری فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ایرلند فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ایرلند

 

 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی منتقل و روند قانونی ارسال بار به ایرلند آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ایرلند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ایرلند است.

 

صدور بارنامه جهت ارسال بار به ایرلند با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به ایرلند، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور ایرلند ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به ایرلند و سپس به سلامت رسیدن بار به ایرلند در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به ایرلند است.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ایرلند

 

صدور بارنامه یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ایرلند ارسال خواهد شد.

خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به ایرلند چگونه محاسبه خواهد شد؟

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های ایرلند چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

بیشتر بدانید:  ارسال هوایی لوازم دانشجویان به سراسر دنیا

 

هزینه پست از ایران به ایرلند؛ مقایسه پست با فریت بار به ایرلند

 

برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و ایرلند را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به ایرلند به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به ایرلند، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و ایرلند وجود دارد، در سیستم فریت بار به ایرلند دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به ایرلند از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 

رعایت نکات مهم در فریت بار به ایرلند – ارسال بار به ایرلند

 

مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران ایرلند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور ایرلند است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به ایرلند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.  پروسه فریت بار به ایرلند به دو قسمت تقسیم می شود که بخش اول بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ایرلند اقدام کنند.

اما برای اطلاع مهاجرین به ایرلند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 

  • باید مالیات و عوارض کالاها را در کشور مبدأ پرداخت کرده باشید.
  • شما باید حداقل به مدت 6 ماه مالک وسایل بوده و از آن ها استفاده کرده باشید. (این مدت زمان برای دیپلمات ها و اعضای شرکت های بین المللی به 12 ماه افزایش می یابد.)

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ایرلند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور ایرلند را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور ایرلند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ایرلند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری، محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

احتمالا خیلی از فرستندگان کالا درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه هایی دارند؛ اینکه چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای ایرلند می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

حمل هوایی محمولات صادراتی و کارگو تجاری به ایرلند

 

باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به ایرلند ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ایرلند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.   88830215

 

اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به ایرلند

نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی ارسال شده از مبدا ایران به ایرلند

فرستادن بار از تمامی شهرهای ایران به ایرلند

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ایرلند

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ایرلند

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به ایرلند

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
بعد از اینکه بار خود را بصورت بسته بندی شده به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از سه تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای ارسال خرده بار به ایرلند منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی به ایرلند ارزان ترین و سریع ترین و امن ترین گزینه برای ارسال خرده بار به ایرلند است.

ویدئو های دیدنی فریت بار