هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به بروندی بدانیم

ما برای شما مسافران بروندی ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به بروندی و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای بروندی، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور بروندی با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
کشوری کوچک در میان رودهای بزرگ. جمهوری بروندی (  Burundi  ) صدایش می کنند و پایتختش را گیتگا می نامند. این کشوربا اوگاندا ، کنگو ، رواندا و تانزانیا همسایه است. نزدیک به دوازده میلیون نفر جمعیت دارد. مردمانش  به زبان های فرانسوی و انگلیسی سخن می گویند.اقوام هوتو و توتسی با دین مشترک مسیحیت در کنار هم روزگار می گذرانند و واحد پولشان فرانک بروندی است. بروندی استقلالش را در سال 1962به دست آورد. جنگ های داخلی و کودتا های متوالی سبب شده تا این کشور یکی از فقیر ترین کشورهای جهان باشد.این بروندی کوچک آفریقایی به آبهای آزاد راه ندارد و آب و هوایش نیز استوایی است. جمعیت بیش از حد در محدوده ای کوچک سبب ازبین رفتن جنگل ها شده است. اما دو پارک ملی برای حفاظت از حیاط وحش در این کشور دیده می شود. از آنجا که کشاورزی صنعت اصلی است، غذای معمول بروندی بیشتر شامل نخود، سیب زمینی و ذرت است.  با توجه به بالا بودن هزینه‌ها، مردمش تنها چند بار در ماه  گوشت می خورند. نواختن طبل در فرهنگ این کشور بسیار اهمیت دارد. اگر قصد مسافرت، یا تجارت در بروندی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی ، فریت بار و کارگو، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بروندی ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به بروندی

 
مسافران و مهاجران بروندی، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار بروندی نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به بروندی و ارسال کارگو به بروندی را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به بروندی بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به بروندی در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به بروندی و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به بروندی با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به بروندی را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به بروندی، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به بروندی

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به بروندی است. این یک اصل مهم در ارسال بار به بروندی به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به بروندی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به بروندی ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به بروندی است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای بروندی در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند بروندی ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای بروندی فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به بروندی

 
حالا دیگربار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به بروندی جهت فریت بار به بروندی باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به بروندی شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به بروندی، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور بروندی که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به بروندی در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به بروندی است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به بروندی

 
با صدور بارنامه در فریت بار به بروندی مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد بروندی ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به بروندی و فریت بار به بروندی چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به بروندی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به بروندی به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره بروندی، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به بروندی آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای بروندی چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به بروندی هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به بروندی اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به بروندی

 
مسافران یا مهاجران بروندی پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور بروندی فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به بروندی) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به‌قصد اقامت به کشور بروندی سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید قوانین زیر را در نظر داشته باشید:
 
  • درصورتی‌که مدارک خود را از قبل آماده کرده و تحویل گمرک بدهید، ممکن است موفق به اخذ ورود معاف از عوارض مرسوله خود بشوید.
  • اما به‌صورت کلی تمامی مرسولات لوازم شخصی و خانگی دست دوم مشمول پرداخت عوارض گمرکی و مالیات واردات تقریباً معادل 7.5% ارزش گمرکی مرسوله می‌شوند. ارزش گمرکی برابر ارزش اقلام به علاوه هزینه حمل و بیمه است.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی بروندی می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک بروندی نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به بروندی به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به بروندی شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به بروندی باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به بروندی اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به بروندی داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور بروندی، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور بروندی می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به بروندی وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه بروندی (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد بروندی رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در بروندی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در بروندی یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهند ه مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در بروندی، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای بروندی می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به بروندی

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به بروندی فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای بروندی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به بروندی

نرخ ارز جهت ارسال بار از بروندی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بروندی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بروندی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از بروندی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

حمل هوایی انواع بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به شهر بوجومبورا در بروندی

محمولات هوایی ارسال شده به بروندی

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به بروندی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به بروندی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور بروندی

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به بروندی

ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

ویدئو های دیدنی فریت بار